Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
EURO 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 09 czerwca 2012, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hm, przed Euro miałem myśli, takie bardziej strzały niż zdania oparte na logice, że Szczęsny i Neuer okażą się dwoma najgorszymi bramkarzami turnieju, no i niestety co do Wojtka już to się chyba sprawdziło;/ Zobaczymy, jak sobie dzisiaj poradzi Neuer, chociaż nie wydaje mi się, żeby niemiecka obrona dopuściła do wielu strzałów. Pozdrawiam kasę Luki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 09 czerwca 2012, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ten towarzyski Holandii z Irlandią Płn. bodajże to było grożenie palcem, także że myślałem że oni wyjdą z Niemcami z grupy. Co do meczu który zaraz na jedynce będzie to myślę że się może zakończyć minimalną wygraną Niemców lub wysokim remisem. Przed turniejem oba zespoły się nie popisały wskazując na brak formy, więc możemy liczyć na ostrą wymianę ciosów i ja się na to ślinię, bo obrona u jednych i drugich nie była pewnym punktem w ostatnim czasie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 09 czerwca 2012, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No za 15 minut zobaczymy kto pokaże się z lepszej strony na samym początku.
Ciekaw bardzo jestem tego meczu.
Jeśli Niemcy wygrają to Holendrzy będą mieli powód do płaczu, natomiast jeśli nie, to wszystkie mecze tejże grupy warto by obejrzeć.

(Dodano 09 czerwca 2012, 20:39)
I znowu moje zdziwienie. Nie doceniłem drużyny Portugalii, chociaż chyba miałem do tego powody, gdyż w ostatnich meczach nie prezentowali się najlepiej. Warto zauważyć dwóch piłkarzy i jeden strzał.
Pierwszy piłkarz to CR7. Dysponuje świetnym dryblingiem i jest świetnie zgrany z zespołem wbrew temu co sądziłem. Mam nadzieję, że w drugiej połowie nie spocznie na laurach.
Drugi to Podolski. Wiele szans na piękne bramki, a wszystkie pierdzieli. Nie wiem co się z nim dzieje. Gorszy dzień? Nie wiem, nie oglądałem poprzednich meczów Niemców.
Strzał: 45a minuta i spojenie w wykonaniu Pepe'go. Osobiście mam nadzieję, że Pepe strzeli bramkę, gdyż gra dzisiaj świetnie i wyjątkowo nie fauluje i gra fear.

Czekam na rozstrzygnięcie meczu gdyż nie wierzę, że skończy się remisem.
Któraś drużyna w końcu padnie.
Smile

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 09 czerwca 2012, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po tym co narazie pokazuja obie druzyny, sądze że rosja by im wpie******* Razz
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 09 czerwca 2012, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oj tak piana zgadzam się , rosjanie pokazali kawal dobrej pilki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 09 czerwca 2012, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mecz się wiele nie zmienił aż do 73ej minuty, w której Gomez strzelił piękną bramkę z główki po długim (słupku). Portugalczycy wtedy dostali szajby! Nie pozwalali Niemcom wyjść z własnej połowy! To było na co popatrzeć. Szczególnie na akcje z 88ej minuty i 93ej. Ronaldo moim zdaniem zagrał świetny mecz i nie grał sam co najważniejsze. Trochę żal mi Portugalii, gdyż Niemcy naprawdę nie zasłużyli na zwycięstwo.
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 09 czerwca 2012, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ShaDDy napisał:
Hm, przed Euro miałem myśli, takie bardziej strzały niż zdania oparte na logice, że Szczęsny i Neuer okażą się dwoma najgorszymi bramkarzami turnieju, no i niestety co do Wojtka już to się chyba sprawdziło;/ Zobaczymy, jak sobie dzisiaj poradzi Neuer, chociaż nie wydaje mi się, żeby niemiecka obrona dopuściła do wielu strzałów. Pozdrawiam kasę Luki.


Co jak co, ale Wojtek postąpił słusznie. Gdyby wycofał nogę Grek strzeliłby bramkę i byłoby bardzo ciężko odrobić straty. Tak przynajmniej pozostawała jakaś nadzieja, która defacto się sprawdziła Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 09 czerwca 2012, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tja, decyzja była słuszna, ale mógł równie dobrze trafić w piłkę, albo zaczekać na rozwój sytuacji, bo Grek wcale nie musiał tej piłki przyjąć idealnie (przyjął ją trochę za siebie i w tym czasie było całkiem prawdopodobne, że któryś obrońca dobiegnie). Oczywiście, taki rozwój sytuacji to chyba nawet w większym stopniu wina obrońcy, który nie domknął pułapki off-side'owej (chyba Pequisa?) i Szczęsny tak naprawdę nie mógł odpowiednio zareagować, no ale fakt faktem - czerwona i całe minus pięć punktów na WygrajEURO! Very Happy Ogólnie, jak ktoś już napisał, przy pierwszej sytuacji bramkowej też było kiepsko, imho dużo gorzej niż przy tej czerwonej kartce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 09 czerwca 2012, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piotruś napisał:
także że myślałem że.



nie zdasz matury ;/

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 09 czerwca 2012, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po dzisiejszych meczach Neuer i Lahm zarobili dla mnie po 6 pkt; van Bommel 2 (i -1 za żółtą kartkę); Pepe i Nani też po 2 pkt; na razie najbardziej opłacił mi się Dzagoev - sam zarobił 14 pkt ;]

(Dodano 09 czerwca 2012, 22:51)
[quote="luka"][quote="Piotruś"] także że myślałem że.[/quote]


nie zdasz matury ;/[/quote]


to jest wolny tok słowa, nie zrozumiesz mojego sposobu pisania postów ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 10 czerwca 2012, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Ketrab
1. Nie musisz nam opisywać meczów, jak ktoś na ten temat wchodzi to raczej je ogląda.
2. Pisze się fair nie fear.

Żeby offtopa nie było, to jak na razie dzisiaj startuje moja Hiszpania, która w tym roku nie wygra, bo nie ma napastnika. Tylko mi nie mówcie, że Llorente to dobry napastnik... Drewno jedne, które jak leci w jego okolice piłka to nigdy jej nie przepuści choćby za nim było 5 lepiej ustawionych.

A co do drewien to wczoraj jednemu dobrze sęk odbił piłkę i Niemcy wygrali, ale patrząc na mecz to raczej zasłużyli.

And, the last thing... Holandia cioty!

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 10 czerwca 2012, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Charnan napisał:
@Ketrab
1. Nie musisz nam opisywać meczów, jak ktoś na ten temat wchodzi to raczej je ogląda.
2. Pisze się fair nie fear.

@1 Pragnę przypomnieć wam gorące chwile spotkań. No, ale ok.
@2 Tego typu słowa mam prawo nie wiedzieć jak się pisze.

----------

A dzisiaj jak dla mnie wygra Hiszpania i Chorwacja chociaż oba spotkania będą ciekawe, gdyż zespoły są w miarę równe poziomem.

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 10 czerwca 2012, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak innym to nie przeszkadza to możesz, jakoś przeżyję. Moja irytacja bierze się z tego, że mam bardzo ogarniętego kumpla, który jak oglądamy mecz to po każdym dobrym zagraniu pyta się czy to widziałem i jestem nieco znudzony ciągłym odpowiadaniem mu "tak, oglądam ten mecz"
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 10 czerwca 2012, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mój koncept na Ruskich: Spokojna gra, Czesi poszli na wymianę ciosów i po 25 minutach było po meczu. 2 kryje Dżagojewa. Wchodzi jakiś ruchliwy skrzydłowy i na początku robi zamieszanie wśród Ruskich. Wysokie piłki do Lewego odpadają, Bierezucki i Ignaszewicz to potężne chłopy i nic to nie da. Na boisko zamiast Wasilewskiego powinien wejść prawdziwy środkowy obrońca. Błaszczykowski powinien w końcu udowodnić, że jest kapitanem z prawdziwego zdarzenia i wziąść na siebie ciężar gry, więcej rajdów, z Grekami kompletnie zawiódł
Najbardziej boję się tego, że naszym braknie sił po 45 minutach. Dla mnie tłumaczenie, że dach jest nieuzasadnione. Jakoś nie którzy z naszych graczy grają co 3 dni mecze, biegają po 12 km i nie ma problemu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 10 czerwca 2012, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tylko wspomnę że espaniole to naprawdę pozytywni ludzie. Smile
Przechodziłem ul. Długą na starówce i praktycznie CAŁA ulica, a jest nie mała, była przez nich opanowana. Tańce, śpiewy, swawole, prawdziwa Fiesta, jedna wielka impreza, do tubylców pozytywnie nastawieni, zaczepiają i zapraszają do śpiewania (dałbym lajka jak bym mógł Smile), dla mnie mogą częściej grać w Gdańsku. Makaroniarze, choć też byli liczni nie zarażali przechodni entuzjazmem i spontanicznością tak jak Hiszpanie. Nie jestem jakimś wielkim fanem hiszpańskiej piłki bo sam wolę Bundesligę i chętniej oglądam Niemców (mam rodzinę i znajomych w dojczlandii więc pewnie dlatego), ale kibiców to Espańa ma naprawdę w porządku.

Viva y vamos Espana Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 10 czerwca 2012, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kolejny dzień zmiennikow :d
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 10 czerwca 2012, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jack Bauer napisał:
Mój koncept na Ruskich:

Daj znać Smudzie. Wink

Odnośnie dzisiaj: spodziewałem się lepszej gry Hiszpanów. Iker ratował dziś swoją drużynę. Mam żal do Torresa. Dwie świetne, pewne sytuacje. Ten lob ładny, ale brakło. Widać, że brakuje dwóch zawodników Smile
Wieczorny mecz? Godny uwagi. Bez precyzji, ale presing. Będzie się działo w 2 i 3 kolejce gr. C. Razz

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 11 czerwca 2012, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po dzisiejszych meczach widzę Chorwację w ćwierćfinałach, a kto wie i może będzie czarnym koniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JohnatanPL
Jeździ konno


Dołączył: 14 Maj 2012
Ostrzeżeń: 2
Posty: 78



PostWysłany: 11 czerwca 2012, 6:24    Temat postu: Polska- Rosja Odpowiedz z cytatem  

Jutro będzie wspaniały mecz Polska - Rosja
Ile będzie??

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 11 czerwca 2012, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w pozytywnym kontekście 1:1, negatywnym 2:1 dla ruskich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 5 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?