Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Mega Wnerwiacze, czyli trasy, które wolałbyś unikać.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żegnam Was
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Maj 2012
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 4294967295
Posty: 0

Skąd: brak

PostWysłany: 13 czerwca 2012, 15:47    Temat postu: Mega Wnerwiacze, czyli trasy, które wolałbyś unikać. Odpowiedz z cytatem  

Interesuję mnie jakie trasy doprowadziły was do szewskiej pasji,
Takie które np.
swą głupotą
lub wysokim poziomem trudności
lub mega na farta
jeździliście po 3-4godziny lub więcej, a osiągnieciami nie zawsze były dobre wyniki, jeśli już to zszargane nerwy.

Prosiłbym o konkrety w postaci nazw Tras i/lub ewentualnie Linków do nich.
Potem można zrobić Ranking takowych Mega wnerwiaczy Smile ^^
No i było by jakieś zapatrzenie na mini turniejik na nich.

To wszystko jest jak najbardziej for fun, mam nadzieję, że tak to zostanie potraktowane.
Pomimo, że sam temat, może wam przypomnieć rzeczy które wolelibyście zapomnieć, które wpłyneły głeboko w waszą psychike. Proszę was o stłumienie Twisted Evil bólu do jakiego samo wspominanie takowych tras prowadzi i pomocy by takowy ranking no i pewnie turniejik zrobić.

Wybór działu chyba odpowiedni?

Ślicznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc.

_________________
brak

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 13 czerwca 2012, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myślę, że wielu z Was, gdy po raz pierwszy spróbowało przejechać jakąkolwiek trasę w stylu rpg spotkało się z wieloma problemami typu: jak przejechać po rurze... , jak pokonać gzyms... , w jaki sposób przejechać po łukach, czy pokonać boost jadąc pod prąd. Początki są zwykle trudne i sam z niedowierzaniem zastanawiałem się jak to możliwe, że inni tak szybko pokonywali jakąś mapkę, a ja zacinałem się na prostym odcinku i dalej miałem duże trudności.
Takich mapek, które były dla mnie wyjątkowo trudne i frustrujące, a zarazem niesłychanie wciągające jest wiele. Skupię się na jednej z pierwszych jaką grałem - o nazwie "Seila" Krywa.



Już na początku miałem niesłychany problem z pokonaniem tafli wody w olbrzymiej sali z labiryntem. Żeby dostać się dalej trzeba się dostać na koniec boosta jadąc od prąd i z niego, po nabraniu maksymalnej prędkości z odbicia od wody dopiero można doskoczyć do odległej rampy. Ten moment był dla mnie zmorą, bo miałem źle skonfigurowaną klawiaturę i nie potrafiłem dojechać na koniec boosta. Z czasem dopiero dowiedziałem się, że odpowiednie skonfigurowanie klawiszy jest wręcz nieodzowne do gry po trasach rpg.
Kolejnym miejscem, w którym miałem mega-zacinkę była w wieża wokół której gracz dostaje się na szczyt. Pamiętam, że przeskoki po krzywych blokach wokół wieży pochłaniały mi sporo czasu i nerwów, ale satysfakcja z ich pokonania była niewyobrażalna. Najgorsze jednak było przede mną. Okazało się, że na kolejnej już - drugiej wieży wybrałem złą drogę i nie zauważyłem wąskiej szczeliny, a tym samym opuściłem krótki odcinek z ringami i jednym checkpoinem. Niestety pierwsze pokonywanie tej mapki spaliło na panewce. Dopiero kolejne podejście do niej zakończyło się sukcesem, choć trwało to kilka godzin chyba Very Happy.

http://www.youtube.com/watch?v=RDubu4aD3Qs


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 13 czerwca 2012, 17:39, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 13 czerwca 2012, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myślę iż najlepsze byłyby trasy RPG, jakiś czas temu było parę servów gdzie takowe leżały, nie wiem jak teraz. Co do turnieju to kiedyś były "Tylko dla hardcorów" gdzie miałeś cały dzień na jazdę na danej trasie najlepszy czas wygrywał.
Bardzo lubiany przeze mnie Mars Attack, ma parę fajnych momentów ale z tego co widziałem to dość łatwa trasa Very Happy


_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?