Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
EURO 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 2:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CzuB napisał:
Pierdolić ich, dostali pieniądze za granie w Reprezentacji i niech spierdqalająi mnie nie wkurwiają. Teraz zmiana trenera i niech nowy "kołcz" zobaczy kto jest warty gry w reprezentacji a kto nie..



Stary...kto jak kto, mnie specjalnie nie akceptujesz ale i tak ch** mnie to wielki obchodzi, ja tu dłużej siedzę od nie jednego wyjadacza, ale dzisiaj akceptuję twój ból co do przegranej, co do oceny, właściwy będzie dzień lud dwa potem, by na zimno i trzeźwo cokolwiek oceniać...Ja i tak im dziękuję....


koniec pisania na dziś bo ledwo widzę matrycę laptopa i po kilka razy piszę to co piszę, wsio lewituje pod wpływem alkoholu i się beka przy okazji...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

luka napisał:
Nikita napisał:
Ty Luka idz flage sobie popraw na samochodzie, bo pewnie przez ta ulewe lezy gdzies pod kolami;D I nie wyjezdzaj mi tu k**wa z patriotyzmem, bo nawet nie masz pojecia co to znaczy. za***iscie przyozdobione samochody, malowanie twarzy, obowiazkowa obecnosc na meczu w strefie kibica dla Ciebie Luka to pewnie patriotyzm.


Biczplis, nikt tu nie mówi o flagach na samochodach, czy malowaniu twarzy, chodzi mi o to, że ch** z tym, że nasi przegrywają, ale trzeba w nich wierzyć do końca, na tym polega patriotyzm


a że tak stanę w obronie Nikity.
Luka sam sobie zaprzeczasz ^^
Trzeba wierzyć do KOŃCA
Więc na ch** się Nikity czepiasz skoro owy KONIEC już nastał Very Happy
japierdole i nic po za tym, to była żenada i kompromitacja.... tyle...


Wierzenie do końca, kiedy koniec już nastąpił to debilizm, a nie patriotyzm ;p ale spoko wierz dalej, że wyjdą z grupy!!! Powodzenia!!! Very Happy

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego


Ostatnio zmieniony przez Słowik dnia 17 czerwca 2012, 8:22, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam wierzę, że kiedyś reprezentacja stanie na nogi i nie mówię tu o kolejnej zmianie trenera bo to chuja da jak zawsze, trener nie gra tylko piłkarze. Cały system szkolenia w naszym kraju leży i kwiczy a swoją drogą ciekawe ile prawdziwych piłkarskich perełek gra w jakiś mniejszych klubach, albo poprostu nie chcieli być powołani z różnych względów.

Co do wczorajszego meczu, chłopaki w 1wszej połowie za bardzo chcieli i odbiło się to na wyraźnym spadku kondycji w 2giej połowie, czyli powtórka z meczu Polska - Grecja. Patrząc też na zaangażowanie w grę w 2giej połowie tak naprawdę grało tylko 4 zawodników, reszta miała wszystko gdzieś.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Nikita
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 41
Skąd: Piła

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi tam nie chodzi o sam mecz wczorajszy i czy w ogole wystep na ojro. Ja mowie tylko to co widze kilkunastu lat, w Polsce poziom pilki jest beznadziejny i nikt tego niezaprzeczy. A ze mamy tam kilku fajnych, utalentowancyh chlopakow to nic nie zmieni, bo glowny problem to zaczyna się w PZPN'ie i spada w dol na wszystkie nasze ligi, reprezentacji itp.
Ja nie wierze w naszych, bo jak wyzej napisalem jesteśmy w pilke slabi, jednak zawsze mam ta iskre nadziei, ze może się uda. A jak nie to po prostu będzie jak zawsze.

Mnie najbardziej teraz zastanawia co będzie w mediach przez najblizszy czas, będą na chlopakach i Smudzie wieszac psy, to oni będą wszystkiego winni, bo jak tak mozna. Nie boje się stwierdzenia, ze nasz narod jest chory i nienormalny,a ludzi, ktorzy prawdziwie w coś wierza jest maly procent. Teraz będzie jak ze smolenskiem, jak z krzyzem i takimi podobnymi akcjami. będzie walka dla walki, zeby mimo wszystko kogos upierdolic, nawet niewinnego Smude.
Teraz nagle nasza reprezentacja jest beee, do dupy, nie potrafia grać? Tak będzie w mediach i o tym pisalem w 1-szym poscie, gdzie byla ironia, która jednak w naszym dziwnym kraju jest na porzadku dziennym. Teraz ludzie zdejma te (jak dla mnie mimo wszystko zalosne) flagi z samochodow i będą jechac po calej reprezentacji, zapominajac ze to jest tylko sport, wygrali lepsi i teraz wlasnie dopiero ci "fani, kibice" powinni pokazac ze wspieraja chlopakow.
Ale nic zyjemny w dziwnym kraju i mysle przez jeszcze wiele wiele lat się nic nie zmieni, będziemy tymi pokrzywdzonymi przez los meczennikami. - to tez ironia jak coś;)

Na koniec jak to nawijal jeden ze wspolczesnych polskich poetow:
"Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach."
I tego wlasnie się trzymam, a spora wiekszosc narodu musi się nauczyc;)


Ostatnio zmieniony przez Nikita dnia 17 czerwca 2012, 22:02, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szrama napisał:
Ja tam wierzę, że kiedyś reprezentacja stanie na nogi i nie mówię tu o kolejnej zmianie trenera bo to chuja da jak zawsze, trener nie gra tylko piłkarze. Cały system szkolenia w naszym kraju leży i kwiczy a swoją drogą ciekawe ile prawdziwych piłkarskich perełek gra w jakiś mniejszych klubach, albo poprostu nie chcieli być powołani z różnych względów.

Co do wczorajszego meczu, chłopaki w 1wszej połowie za bardzo chcieli i odbiło się to na wyraźnym spadku kondycji w 2giej połowie, czyli powtórka z meczu Polska - Grecja. Patrząc też na zaangażowanie w grę w 2giej połowie tak naprawdę grało tylko 4 zawodników, reszta miała wszystko gdzieś.


+1

Ale jak dla MNIE to Smuda powinien zostać bo myślę że nikt bardziej tego nie przeżywał w duchu w strefie kibica, przed tv, niż On przy bocznej linii, w Polsce tylko Franz i myślę że Lenczyk są na tyle dojrzali i wytrzymali psychicznie by brać na siebie Naszą jako kibiców krytykę...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 17 czerwca 2012, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="Jack Bauer"]Nie wyjdziemy z grupy. Turniej wygrają Niemcy.[/quote]

Pierwsza część przepowiedni się sprawdziła. Czekam co stanie się z drugą.


Wszystko zaczeło się 11 lat temu, gdy Polacy po epickich meczach z Norwegią wywalczyli awans do Mś. Po raz pierwszy od 16 lat mieliśmy wystąpić na wielkiej piłkarskiej imprezie. Wszyscy wierzyli w taktykę Engela oraz skład oparty na zawodnikach z Bundesligi. Skończyło się jak zwykle. Wtedy tłumaczyliśmy sobie, że to przez brak ogrania w wielkich imprezach.

Potem nastąpiła kompromitacja w eliminacjach do Euro2004. Kadrę przejął Janas i udało się dostać na MŚ w Niemczech. Nadzieje znów były duże, skończyło się po 3 meczach. Już wtedy mówiło się, że trzeba coś zrobić z naszą piłką. Na tym się skończyło.

Przybył nad Wisłę człowiek z Kraju Tulipanów by zbawić polską piłkę. Jego metoda "step by step" przyniosła rezultaty. Historyczne, po raz pierwszy awansowaliśmy do ME na boiskach Austrii i Szwajcarii. Po raz kolejny nasza drużyna zawiodła. We mnie i w części kibiców narastała już pewna frustracja z tego powodu. Brak reform w polskiej kopanej przynosiła takie własne wyniki.

W polskiej piłce zmieniły się władze. W miejsce znienawidzonego Listkiewacza został wybrany Lato. Kiedyś legenda, teraz menda. Korupcja przeżera naszą piłkę, brak jakichkolwiek reform. Kierownictwo PZPN zamiast próbować coś z tym zrobić, kurczowo trzyma się stołków i pije na potęgę.

Po ME, o dziwo, na stanowisko pozostaje Leo. Jednak jest to Jego koniec. Po dobrym początku zostaje wylany na nas kubeł zimnej wody. MŚ w RPA oglądamy w telewizji. Podobno to nawet lepiej, bo można tam się łatwo zarazić HIV. Inni kibice pojechali i chyba nie zachorowali.

Skończyła się era Benhakkera, zaczęła Smudy. Ulubieniec kibiców, który jest ostatnim polskim trenerem, który wprowadził drużynę do LM. Obiecał, że prędko zbuduje drużynę ma Euro. Nie mieliśmy jej praktycznie do samego początku imprezy. W porównaniu z pozostałymi występami na innych turniejach zmieniły się 2 rzeczy - było więcej naszych na trybunach i więcej obcokrajowców w drużynie.

2 remisy i porażka jest ostatnim elementem układanki, którą naprędce przygotowałem. Dopełnia ona pasma porażek i zawodu. Od MŚ w Korei i Japonii mineło 10 lat i nie zrobiono absolutnie by coś zmienić w polskiej piłce. Brak jest szkolenia polskiej młodzieży. Po boiskach polskiej ligii biega coraz więcej obcokrajowców. Sprawiają oni czasem wrażenie jakby pojawili się przypadkiem. Młodzieżówki U-15, U-17, U-19 odnoszą sukcesy, potem żaden gracz nie trafia do seniorskiej kadry. Zamiast tego trafia do niej coraz więcej obcokrajowców.
Związkiej kierują ludzie, którzy śmieją się kibicom w twarz. Nagminnie łamią prawo i biorą za to duże pieniądze. Bez interwencji z góry nasza piłka nożna nigdy nie będzie przypominała tej z lat 70 i 80 ubiegłego wieku.

Ja po tych 10 latach mam dość. Przestaje oglądać polską piłkę nożną do czasu, aż ktoś lub coś zrobi w niej porządek. Jeżeli wprowadzi się system szkolenia młodzieży z prawdziwego zdarzenia to efekty będą widoczne dopiero za 10 lat. Taki system wprowadziły Niemcy po Euro 2004 (nie wyszli z grupy - dla nich to był prawdziwy cios). Rezultatem tych działań jest: Ozil, Khedira, Goetze, Mueller.

Nie zamierzam po kolejnym meczu śpiewać "Nic się nie stało...", bo się stało. Dzieję się od 10 lat.

Szybkie podsumowanko naszej kadry (oceny: 1 -5)
Szczęsny - miał być gwiazdą, skończyło się po 70 minutach meczu z Grecją. (2)
Tytoń - najlepszy zawodnik w naszej drużynie. Tylko dlaczego znowy najlepszy musi być bramkarz? (4)
Boenisch - z taką grą nie ma czego szukać w reprezentacji (2)
Perquis - Robił co mógł (3)
Wasilewski - kompromitacja tego zawodniaka! W meczu z Grekami zderzył się ze Szczęsnym. Przy czerwonej dla naszego bramkarza nie trzymał linii spalonego. W meczu z Rosją troszkę lepiej, z Czechami słabiutko. (2)
Piszczek - z taką grą to go do Realu nie wezmą (3)
Polański - bezbarwny (2)
Murawski - j.w (2)
Rybus - miał być odkryciem, został kibicem (2)
Obraniak - nic nie pokazał, oprócz kilku rzutów wolnych (2)
Błaszczykowski - uratował remis z Rosją, ale nic ponadto (3)
Mierzejewski, Brożek, Grosicki, Matuszczyk - rezerwowi, którzy nie wnieśli nic do gry (bez oceny)
Lewandowski - gol z Grecją, potem odcięty od podań (3).

Podsumowanie: Francusko - Niemieckie wynalazki nie zdały egzaminu. Zamiast nich mogło jechać kilku młodych chłopaków z polskiej ligi i rezultat byłby ten sam. Nie umiemy wykorzystać 5-6 sytuacji, w których powinien paść gol. Kolejna wielka impreza, kolejny blamaż. Żegnaj, wielka piłko!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czy ktoś miał okazję na gorąco posłuchać rozmowy z Kubą, ale tak czy owak musimy ich traktować jak nas samych, zwykłych ludzi...

http://www.sport.pl/euro2012/10,109079,11952429,Blaszczykowski__wygarnalem_prezesowi_PZPN__licze_sie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 17 czerwca 2012, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik napisał:
luka napisał:
Nikita napisał:
Ty Luka idz flage sobie popraw na samochodzie, bo pewnie przez ta ulewe lezy gdzies pod kolami;D I nie wyjezdzaj mi tu k**wa z patriotyzmem, bo nawet nie masz pojecia co to znaczy. za***iscie przyozdobione samochody, malowanie twarzy, obowiazkowa obecnosc na meczu w strefie kibica dla Ciebie Luka to pewnie patriotyzm.


Biczplis, nikt tu nie mówi o flagach na samochodach, czy malowaniu twarzy, chodzi mi o to, że ch** z tym, że nasi przegrywają, ale trzeba w nich wierzyć do końca, na tym polega patriotyzm


a że tak stanę w obronie Nikity.
Luka sam sobie zaprzeczasz ^^
Trzeba wierzyć do KOŃCA
Więc na ch** się Nikity czepiasz skoro owy KONIEC już nastał Very Happy
japierdole i nic po za tym, to była żenada i kompromitacja.... tyle...


Wierzenie do końca, kiedy koniec już nastąpił to debilizm, a nie patriotyzm ;p ale spoko wierz dalej, że wyjdą z grupy!!! Powodzenia!!! Very Happy


O kur*a Słowik ma rację Smile Nie sądziłem, że kiedyś się z nim zgodzę, ale tu ma 100% racji, tak samo jak Nikita. A ty Luka sobie uzmysłów czym jest patriotyzm, a nie używasz słów, których znaczenia nie znasz.

Co do samego meczu, jak występu Polaków podczas Euro 2012 to stało się tak jak przewidywało wiele osób - Polska nie wyszła z grupy, przegrała z Czechami i z hurroptymizmu powróciliśmy do rzeczywistości. Zgadzam się z większością tutaj osób, że cały system szkolenia w Polsce kuleje. To oczywiste od wielu wielu lat. Pomogłoby wstrząśnięcie, ale jego nie będzie, bo wciąż polską piłką rządzą ludzie, którzy chcą się tylko nachapać pieniędzy za nic, a wręcz za szkodzenie. Kolesiostwo, znajomości to jedne z największych bolączek tego kraju.

Co do Ocen Baura to podniósłbym o 'oczko' ocenę dla Polańskiego i Obraniaka, bo pierwszy walczył i w takim meczu z Rosją był jednym z najlepszych i choć mu podania też nie wychodziły, to przerywał akcje przeciwników i jako jeden z niewielu próbował grać do przodu piłką po ziemi. Obraniak świetnie wykonywał rzuty wolne, też starał się grać do przodu, bez przerzutów, ale jakoś tak mało piłek od kolegów dostawał. Każdy wykonywany przez niego rzut wolny był niezwykle groźny.
Z kolei z kadrą powinni pożegnać się: Wasilewski (dać szansę młodszym, lepszym), Boenisch (z taką grą to niech sobie szuka zespołu z pierwszej ligi polskiej), Dudka - nie wnosi do drużyny nic poza przerywaniem czasami akcji przeciwników oraz Murawski, który potyka się o swoje nogi.

Teraz Smuda odejdzie i jak trenerem zostanie Skorża to mam nadzieje, że chociaż będą grać ci, którzy na to zasługują, a nie, że mają nazwisko lub są ulubieńcem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trener odejdzie przyjdzie następny, powtórka z rozrywki czyli wielkie nadzieje i odpadnięcie i znowu trenera zwolnią (bo to jego wina!) i zatrudnią następnego i tak kółko się zamyka za każdym razem tak samo. Wszystkiemu jest winny PZPN (PeZetPeeN, PeZetPeeN, je..ekhmm...) z gburem, wielkim Lato na czele. Rozpiździć to w ch**, spuścić bombe na to g*wno co się związkiem nazywa, zatrudnić nowych ludzi z płacą na poziomie średniej krajowej żeby się za nadto nie wpierdalali w sprawy kadry i szkolenia to i może piłka będzie lepsza wtedy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak jak w poprzednich turniejach było wiele różnych przyczyn porażek tak w tym jedyną przyczyną jest selekcjoner. 3 lata na zbudowanie porządnej drużyny, mydlenie oczu nie interesującym się piłką częściej niż raz na tydzień opowieściami o świetności drużyny, gówniany skład, taktyka i zmiany. Powoływanie swoich ulubieńców i wystawianie ich. Odwoływanie treningów przed euro. Robienie czego innego niż się mówi.

Ile ja tu osób widzę , którzy powtarzają ciągle słyszane w mediach bajki na temat porażki jak system szkolenia, słabi piłkarze, związek. Jest to wszystko po części prawda, a po części nie, bo w stosunku do czołówki europejskiej mamy zaległości, jednak do zespołów z naszej grupy nie aż tak wielkie. Jedynie zdecydowanie odstajemy w jakości federacji. Całą winę ponosi selekcjoner, który miał 3 lata na przygotowanie drużyny.
Przecież w debiucie Obraniaka wygraliśmy z Grekami 2:0, a potem zremisowaliśmy podczas pożegnania Żewłakowa (za Smudy), za Beenhakera wygraliśmy z Czechami 2:1. Z Rosją w 2007 było 2:2.

Na polskim rynku widzę tylko jednego kandydata z odpowiednimi umiejętnościami i sukcesami na selekcjonera Oresta Lenczyka, jednak on ma jeszcze rok kontrakt ze Śląskiem i jest starszy niż Smuda, a wiadomo, że starsi ludzie tyle przeżyli się nikogo nie słuchają i nie myślą czasem logicznie jak Smuda.
Skorża ostatnio mizernie tą Legię prowadził. Probierz w pracy klubowej praktycznie nie osiągnął większych sukcesów, Kasperczak wszędzie gdzie był w ostatnich pięciu latach doprowadzał do upadku drużyny, także chyba trener z zagranicy.

Apropo flag martwi mnie, tyle flag wywieszanych czy to na samochodach czy na balkonach, jak tacy wszyscy patrioci to niech wywieszają podczas świąt państwowych, a wtedy barw prawie nie widać.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 17 czerwca 2012, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli mamy coś dostac się i ugrac coś na MS w 2014 to trzeba zatrudnic trenera z zagranicy który pozwoli wyzwolic swoj potencjal graczom z lini pomocy. Jak oni maja coś pokazac jak taki Smuda nie pozwala im wyjsc za linie polowy. W Polsce nie ma trenera który ustawi zespół bardziej ofensywnie niz Smuda. Dlaczego? Bo co innego grać miedzy soba, a co innego grać z zespołami z poza kraju. Mentalnosc Polskich trenerow jest taka ze w meczach z przeciwnikiem który nie jest z Polski(to się tyczy klubow) bądź gdy gra reprezentacja to nie graja o zwyciestwo - graja o przetrwanie bo każdy wynik który nie jest przegrana jest dla nich sukcesem.
Ponadto dobrze wiedza ze jeśli przegraja 2-3 mecze z rzedu grajac ofensywnie to i tak szybko straca stolek czy to klubowy czy reprezentacyjny. Jest to najwieksza glupota w naszym kraju niestety. Pragne tylko przypomniec ze np pierwsze dwa mecze Guardioli w Barcelonie to byla porazka i remis - w Polsce by go wyjebali, w Hiszpani zostal i jakie mieli potem wyniki wszyscy wiemy.
jeśli do repry przyjdzie ktos z zagranicy kto nie będzie się bal wystawic ofensywnego skladu, który jest mozliwy bo sa zawodnicy ktorzy swietnie graja w ataku, i przede wszystkim ktos kogo nie wyjebie się za 2 przegrane mecze to repra ma szanse wyjsc na prosta, dostac się na MS i cokolwiek tam ugrac.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak jakoś nie pamiętam trenera reprezentacji, poza Majewskim, który był tylko trenerem tymczasowym, żeby po 2 meczach wyjebali. Jak repra bierze trenera, to prowadzi on zespół do końca, lub do momentu kiedy nie ma szans na awans.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 17 czerwca 2012, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, bo to byli Polacy i wszelkie uklady ukladziki były grane. Jestem na 98% pewny ze gdyby zatrudnili kogos z zagranicy i powiedzmy pierwsze 3 mecze to np porazka, porazka i remis to by go wyjebali bez pomyslunku ze jeśli coś się buduje od nowa to musi to kosztowac na poczatku, ale zwróci się na koncu.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

3 pierwsze mecze Beenhakera:
Dania Polska 0:2
Finlandia Polska 1:3
Polska Serbia 1:1

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 17 czerwca 2012, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no, przecie napisalem ze jestem tylko na 98% pewny Very Happy

tak czy siak potrzeba kogos z zagranicy kto ustawi ich ofensywnie.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo napisał:
3 pierwsze mecze Beenhakera:

Finlandia Polska 1:3


tak mi się zdaje ze wtedy było 3;1, ale dla Finlandii ;]

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 17 czerwca 2012, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

KIt z piłką nożną, ważne, że nasi siatkarze ograli Brazylię 3:1.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 17 czerwca 2012, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po meczu z czechami bylem taki smutny/wkurwiony/zabity, ze naprawdę nie było mi dobrze. tyle lat cieszenia się, a tu w jednym tygodniu koniec.

jakby nie było, znalazem sobie alternatywe, aby i tak dalej być zainteresowanym w mistrzostwach:


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 17 czerwca 2012, 23:58, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 17 czerwca 2012, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po dzisiejszym meczu Portugalia-Holandia stwierdzam, iż Portugalia bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Stwarzali super okazje i pokazali co to drużyna a nie "indywidualiści". Także stawiam ich w roli faworyta Euro i liczę, że Chorwacja urwie punkty Hiszpanii i wyjdzie z grupy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 18 czerwca 2012, 6:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A no, bardzo dobry mecz w wykonaniu Portugalii. Holandia się załamała. Ale jak to się stało? Wygrali eliminacje. Pech czy upadek formy? Very Happy
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?