Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
EURO 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 23 czerwca 2012, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wydaje mi się. Niemcy mieli tyle okazji strzeleckich, że i tak by wygrali. Grecy nie byli w stanie nawiązać walki. Nie istnieli w tym meczu przez 95% gry. Definitywnie ich szanse pogrzebał bramkarz Sifakis. W Przeglądzie Sportowym miał ocenę "3", wg mnie powinien mieć o oczko niższą.

Po tym meczu okazało się, że nasza grupa była jednak najsłabsza.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 23 czerwca 2012, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bez zwątpienia! W każdej grupie było przynajmniej dwóch faworytów. A u nas? Raczej nie. Ruski i kto? W A to się jednak odwróciło, bo nie wyszły Ruski.

Dzisiejszy mecz potwierdza klasę Hiszpanów. Liczę na ciekawe półfinały Very Happy

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 24 czerwca 2012, 3:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ronaldo v Hiszpania? Mecz pewnie i będzie ciekawy ale wątpię by Portugalia coś wskurała. U trenera Bento skład zaczyna się od samego Ronaldo i reszta z pola gra głównie pod niego, bynajmniej ja to tak zauważyłem, a w Hiszpanii każdy gra a'la libero i ma działać dla dobra ogółu drużyny...czyli jak to w Barsie zwykle jest..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 24 czerwca 2012, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

obstawiam finał Niemcy - Espania, a tam chciałbym, żeby Hiszpania wygrała, już każdy jest lepszy od Szwabów Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 24 czerwca 2012, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie rozumiem tej waszej niechęci do reprezentacji Niemiec. Zaczęli grać atrakcyjną piłkę, zdobywają wiele bramek w meczach. Są faworytem do zwycięstwa w turnieju, zwłaszcza, że Hiszpania nie gra tak efektownie jak 2, czy 4 lata temu. Większość naszych kibiców zachowuje się tak, jakby II wojna światowa skończyła się 2 lata temu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 24 czerwca 2012, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Nie rozumiem tej waszej niechęci do reprezentacji Niemiec. Zaczęli grać atrakcyjną piłkę, zdobywają wiele bramek w meczach. Są faworytem do zwycięstwa w turnieju, zwłaszcza, że Hiszpania nie gra tak efektownie jak 2, czy 4 lata temu. Większość naszych kibiców zachowuje się tak, jakby II wojna światowa skończyła się 2 lata temu.

+1.
Ja tam w sumie chcę żeby Niemcy wygrali. Należy im się. Zresztą nawet 2 czy 4 lata temu nie brakowało im tak wiele do Hiszpanów. Czas na zmianę na tronie. Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 24 czerwca 2012, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jack Bauer napisał:
Nie rozumiem tej waszej niechęci do reprezentacji Niemiec. Zaczęli grać atrakcyjną piłkę, zdobywają wiele bramek w meczach. Są faworytem do zwycięstwa w turnieju, zwłaszcza, że Hiszpania nie gra tak efektownie jak 2, czy 4 lata temu. Większość naszych kibiców zachowuje się tak, jakby II wojna światowa skończyła się 2 lata temu.


Mnie nie chodzi o ich grę, tylko o to jakie szkody ten naród wyrządził nam przez przede wszystkim okres 2 wojny światowej, wiem, że zaraz ktoś napisze, że nie powinienem tak myśleć i nie powinno się mieszać takich spraw do sportu, ale jak ja słyszę Niemcy to od razu mam przed oczami obozy koncentracyjne etc. Jeśli chodzi o grę to faktycznie prezentują futbol na wysokim poziomie.

@edit. Jack inaczej byś ich postrzegał gdyby przez Niemców osoba z Twojej rodziny straciła życie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 24 czerwca 2012, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lesław czy chciałbyś przechodzić represje za coś czego nie zrobiłeś Ty a zrobił twój dziadek czy pradziadek? Urodziłeś się, wychowałeś w nowym świecie, a i tak za grzechy wcześniejszych pokoleń, z innego świata będziesz szykanowany, gnębiony i co najmniej (nie lubię tego słowa - mało polskie) hate'owany? Bo ja nie...


Join Us In Create Enthusiasm...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 24 czerwca 2012, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nikogo nie szykanuje, represjonuje etc. Poprostu ich nie lubię nic więcej, a do tego mam prawo, a znam kilka osób z Niemiec, które przyjeżdzały do nas na "tydzień europejski" i to były bardzo sympatyczne osoby, ale tego co było nigdy nie zapomnę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 24 czerwca 2012, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam jestem młody. Mam dużo kolegów z Niemiec na TMXie, bo praktycznie tylko oni tam siedzą. Kibicuję Hiszpani, bo uważam, że ich styl gry jest najpiękniejszy.

Odnośnie dzisiaj: Pirlo rozkochał mnie w sobie tym swoim rzutem karnym. Cudowne uderzenie. I Włosi świetnie grają długie piłki i je przyjmują. Jest na co patrzeć...

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 25 czerwca 2012, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lesław napisał:
Mnie nie chodzi o ich grę, tylko o to jakie szkody ten naród wyrządził nam przez przede wszystkim okres 2 wojny światowej, wiem, że zaraz ktoś napisze, że nie powinienem tak myśleć i nie powinno się mieszać takich spraw do sportu, ale jak ja słyszę Niemcy to od razu mam przed oczami obozy koncentracyjne etc. Jeśli chodzi o grę to faktycznie prezentują futbol na wysokim poziomie.

@edit. Jack inaczej byś ich postrzegał gdyby przez Niemców osoba z Twojej rodziny straciła życie.


Większe szkody wyrządzili Rosjanie, którzy represjonowali sto razy gorzej niż naziści w swoich obozach. Jakoś z mojej rodziny też osoby ginęły bezpośrednio lub pośrednio z ręki Niemców, ale jakoś nie postrzegam szkopów jako zło wcielone. Mam nadzieję, że wygrają Niemcy. Holandia i Aglia odpadły co mnie bardzo cieszy, jak dojdą o tego Włochy a potem w finale wygrają Niemcy - będę usatysfakcjonowany.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25 czerwca 2012, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
tego co było nigdy nie zapomnę.


Jakbyś był w obozach koncentracyjnych, jakbyś został przez Hitlerowców pobity.

Rozumiem, że wiele polskich rodzin zostało dotkniętych tą zbrodnią, jaką była Trzecia Rzesza, ale ku*wa, kiedy to było? Czy od zakończenia wojny zrobili Ci Niemcy COKOLWIEK? Możesz ich nie lubić przez to, że kiedyś coś zrobili, ale to nienawidzisz tych, którzy to zrobili - nie tych, którzy grają w reprezentacji Niemiec w piłkę nożną. Ogarnij się.

A na temat:

Włosi, mimo że ich nie lubię za styl gry, zagrali wczoraj bardzo dobrze taktycznie. Niemcom się nie przeciwstawią, mają za mało do pokazania - jednak sam Pirlo naprzeciw rozgrywających jak Schweinsteiger, Oezil czy Khedira nie ma żadnych atutów, bo ta trójka prezentuje przynajmniej taki sam poziom, o ile nie wyższy w każdym aspekcie gry.

Drugi półfinał, czyli Hiszpania - Portugalia.

Powiem krótko - chcę finału Portugalia - Niemcy, bo będzie dużo bardziej otwarty, niż przykładowy Hiszpania - Niemcy. Jak wiadomo, dwa takie same style gry się zatną na sobie, więc będzie to mecz do jednej bramki, tak mi się jakoś wydaje. Tak, czy inaczej, uważam, że Niemcy w tym roku w końcu osiągną to, za co powinni zostać nagrodzeni już w poprzednich mistrzostwach Europy, jak i w mistrzostwach Świata. Za to, z jakim impetem przeprowadzili rewolucję reprezentacyjną należą się im najwyższe laury i coś czuję, że w tym sezonie się to uda, i, nie jak niektórzy, nie będę ich nienawidził, bo Hitlerowcy zabili mi członka rodziny. Ponownie powtarzam - to byli Hitlerowcy, nie Niemcy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 25 czerwca 2012, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jack Bauer napisał:
Hiszpania nie gra tak efektownie jak 2, czy 4 lata temu.


Mistrzostwo świata zdobyte poprzez wygranie wszystkich meczów w fazie pucharowej 1:0 i przegranie pierwszego meczu ze Szwajcarami naprawdę efektowne. Co sądzicie o Svenie-Goranie Erikssonie jako selekcjonerze Polaków ?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 26 czerwca 2012, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo napisał:
Co sądzicie o Svenie-Goranie Erikssonie jako selekcjonerze Polaków ?


W naszej piłce nożnej jest taki burdel, że nawet Jose Mourinho nie pomoże. Nie mówiąc już o wypalonym szkoleniowcu, który ostatnie trofeum zdobył w 2000 roku (Puchar Włoch z Sampdorią). Z Anglią spektakularnych sukcesów nie odniósł, z WKS nie wyszedł z grupy na MŚ.
Poza tym Lato wybierze sobie takiego selekcjonera, którego będzie można kontrolować. Mają nauczkę w postaci Benhakkera, który narobił im wystarczająco dużo smrodu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 28 czerwca 2012, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jack Bauer napisał:
Nie wyjdziemy z grupy. Turniej wygrają Niemcy.

Nie tym razem panie Jack Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 28 czerwca 2012, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Neuer mógłby być pomocnikiem. Ten jego szczupak zaraz przed końcem meczu mnie powalił ze śmiechu, ale i z respektu przed wiarę w zwycięstwo. Niemcy nie grali dobrze. Gubili się. Włosi grali perfekcyjnie oprócz pierwszych 15 minut w obronie.
Wczoraj byłem za Hiszpanią - wygrali. Dzisiaj za Włochami - też wygrali.
Obu drużynom należy się puchar chociażby za samą technikę jaką prezentują.

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Żegnam Was
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Maj 2012
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 4294967295
Posty: 0

Skąd: brak

PostWysłany: 28 czerwca 2012, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A teraz panowie (i ewentualnie panie) typy na finał

Włochy-Hiszpania


Włochy wygrają w dogrywce 2-1

_________________
brak

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 28 czerwca 2012, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ketrab napisał:
Obu drużynom należy się puchar chociażby za samą technikę jaką prezentują.

Może technika stoi u Hiszpan na wysokim (ba! bardzo wysokim poziomie), ale niestety ich gra jest nudna dla zwykłego zjadacza chleba (takiego jak ja).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 28 czerwca 2012, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wochy 3-0 Hiszpania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 28 czerwca 2012, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Włochy wygrają 2-0
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?