Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
W co jeszcze gracie? oprócz TM'a oczywiście... :P
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 lipca 2012, 3:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

aktualnie nie gram w TM, bo wciągnęła mnie NAJLEPSZA, NAJSZYBSZA strzelanka od czasów Q3 w modzie Excessive+. O ile ktoś w niego nie grał, to to jest NAJSZYBSZA strzelanka wszechczasów dla Was.

Tribes: Ascend.

Gra po prostu niszczy wszystko, jest niesamowicie nastawiona na umiejętności, a nie jak strzelanki, czy raczej 99,% wszystkich strzelanek, jakie powstały typu hitscan.

Z resztą, jak ktoś chce zagrać, to tutaj ma oficjalny link do gry (oczywiście gra darmowa):

https://account.hirezstudios.com/tribesascend/

a jeśli ktoś byłby tak miły i zarejestrował się z mojego linka, to tutaj refferal:

https://account.hirezstudios.com/tribesascend/?referral=1521268&utm_campaign=email

Z góry dzięki, jeśli ktoś się zarejestruje z mojego linka!

PS: Gra jest ciężka, przyznaję, ale po czasie da się opanować wszystko, taktykę, rozgrywkę - ale nie jest to gra dla każdego, od razu zaznaczam Wink


A teraz w co będę grał:

Planetside 2 - darmowe MMO, które aktualnie będzie wchodzić w fazę Closed Beta, do której się dzisiaj dostałem, więc będzie miazga - sama gra to kosmiczny rozpie*dol, w którym całodzienne oblężenia miast to nic dziwnego - polecam i zapraszam na stronkę:

http://www.planetside2.com/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nikita
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 41
Skąd: Piła

PostWysłany: 06 lipca 2012, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra Iam jestem z twojego polecenia;D
kiedyś coś tam mi się przewinelo o tym tribes, być może to 1-sza czesc byla, ale to teraz wyglada bardzo fajnie, tak na odmulenie po dniu pracy. Przypomina mi trochę wlasnie wpomnianego przez Ciebie q3 (ja gralem parę lat na promode) i unreal tournament tego 1-szego oraz rozmiarami rozgrywki wspolczesnego bf3, tyle ze w swiecie wlasnie tych 2-och wczesniej wymienionych gier.
Mam takie pytanko: tam tez jest jak we wszystkich cod'ach, bf'ach odnaczenia, ulepszenia, im wiecej grasz tym masz lepsza bron, jej ulepszenia i tego typu rzeczy? Sciagam wlasnie i o ile przy pierwszym wlaczeniu mnie nie odrzuci to być może się kiedyś spotkamy;D

A tak odnosnie tematu to ja poza tm pogrywam sobie jeszcze w diabolo czy i ostatnio zaczalem max payna, ale jakos trochę nudzacy dla mnie jest, wiec na razie odpuscilem;) Poza tym trochę sobie na telefonie w wolnym czasie od kompa pykam w parę gierek na andka;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 lipca 2012, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do Twojego pytania o odblokowywanie broni, Nikita:

Prawdopodobnie dostałeś maila, że za polubienie na fejsbuku ich fanpage'a dostaniesz 250 golda - warto, bo można za to coś kupić.

System 'płatności' jest dwojaki właśnie, albo za gold, który jest płatny, albo za doświadczenie. Nie ma czegoś takiego, że MUSISZ kupić gold, by coś zdobyć, po prostu jak kupisz będziesz mieć odblokowane wcześniej i tyle. Mimo tego, bardzo szybko zdobywa się doświadczenie, więc problemu z tym nie będzie - gdyż exp dostajesz za każdy mecz, co jakiś czas odbywają się eventy z podwójnym expem - a gdy już odblokujesz jakąś broń/perk/cokolwiek to wystarczy, że nią grasz i ubijasz graczy to sama odblokowuje Ci następne poziomy Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nikita
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 41
Skąd: Piła

PostWysłany: 06 lipca 2012, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra zainstalowane i pierwsze 5min gry za mna;D Szczerze powiem Iam zapowada się calkiem fajnie o ile ktos lubi takie klimaty. To taki BF3 tylko w odleglej przyszlosci, faktycznie gra szybka i mozna się wyluzowac.
Tylko tu mam najwazniejsze pytanie: czy lacze 8mb jest za wolne, czy graficznie gra powala (nie zauwazylem), bo ustawilem max detale przy 1280 x 720 i wszedlem na serwer a tam takie lagi/klatkowanie, ze poezja. A w treningu było wszystko ok. Kompa co prawda nie mam poteznego, ba 2,5 roku temu to był sredniak, ale czy Athlon II 2,8, 2gb ramu i radek 4770 to za mało dla tej gry? Zmniejszyc ustawienia czy poprostu na jakiś ch..owy serwer wszedlem?;D

Dobra już sobie poradzilem;) Zmniejszylem minimalnie ustawienia i wylaczylem przede wszystkim torrenta i chodzi pięknie. Szczerze chyba sobie będę w to pogrywal w przerwach od diabolo^^


Ostatnio zmieniony przez Nikita dnia 06 lipca 2012, 20:16, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 06 lipca 2012, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wtrące co nie co o MMO ala WoW. Matknałem się dzisiaj na Continent of the Ninth Seal (musieli sporo kasy wyłożyć na reklame bo dzisiaj praktycznie każda reklama na youtubie jaka mi się pojawia to właśnie promo tej gry.
( 1 lipca był oficjalny start)

Poszukałem trochę inforamcji o tej grze i jak na darmowe MMO wygląda wszystko naprawdę ciekawie. Narazie bodajże są 4 głowne klasy które wraz z wbijaniem levela wybiera się jedną z 3 ( z tego co przeczytalem, już za niedługo 4) ścieżek rozwoju, przy czym poszczególne podklasy naprawdę się różnią charakterystyką gry.

Także jeżeli ktoś lubi tego typu MMO to moim zdaniem ten tytuł jest wart uwagi. Jeżeli będę miał czas i chęci to sam zagram i opisze wrażenia z tej gry poparte własnym doświadczeniem.



opis postaci: http://c9.webzen.com/Guides/Read/57/250


gameplay, jeszcze z bety

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 10 lipca 2012, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam klucz do bety SMITE ale nie skorzystam z niego więc podaje tutaj:

F111D-C1D05-059E4-CCC9F-10194

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nikita
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 41
Skąd: Piła

PostWysłany: 10 lipca 2012, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja dostalem ostatnio jakiegoś maila od nadelo z zaproszeniem do przetestowania bety shootmanii. Widzialem trailer i powiem, iz nie powalil mnie dlatego, poki co nie pobieralem tego.
Ktos może tez dostal zapro, bądź tez mial mozliwosc pogrania już w to cus?;D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 10 lipca 2012, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to zapodaj keja, zobacze cóż to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 10 lipca 2012, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja gram i mogę powiedziec ze jest przyjemna, a po opanowaniu podstawowych zasad unikania pocisków zaczęła mnie wciągać jak żadna inna gra od czasu odkrycia TM ^^. Podoba mi się, że jest to fps bazujący tylko i wyłącznie na umiejętnościach graczy a nie na spędzonym czasie w grze ( co zazwyczaj wiąże się z lepszymi brońmi itp), ale Nadeo ( własciwie teraz to Ubisoft) już przyzwyczaiło do tworzenia tytułów, które świetnie nadają się do e-sportu ponieważ wymuszają posiadanie nie lada umiejętności by wyróżniać się z masy zwykłych graczy

(jakby co, login tomeqf )

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 10 lipca 2012, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W jaki sposób można dostać klucz do bety shootmanii?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Szyna
Doświadczony driver


Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 133
Skąd: Tczew

PostWysłany: 10 lipca 2012, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przyłączam się do pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 10 lipca 2012, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajny avek Szyna :p
_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 10 lipca 2012, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

najwraźniej pierwsza seria zapisów do bety zakończyła się 2 lipca. Trzeba czekać na kolejny etap. Teoretycznie te kody które teraz dostaliśmy w pierwszej turze, są ważne tylko tydzień więc możliwe że już niedługo będą kolejne zapisy albo rozdadzą kolejne kody. Może nawet wiecej niz jeden na osobe ;d
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nikita
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 41
Skąd: Piła

PostWysłany: 10 lipca 2012, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja szczerze powiem dostalem znikad. Ot tak wszedlem na maila i było zaproszenie, wiec podejrzewam ze wysylane jest losowo, bo nigdzie poza TM się chyba nie rejestrowalem odnosnie Nadeo/Ubi, poza tym nie mam nawet united co tym bardziej powinno mnie przekreslac, a tu taki myk;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 10 lipca 2012, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Musiałeś gdzieś zapodać swojego maila. Sam z siebie nie mogłeś dostać a wystarczyło wpisać się na stronkę shootmanii jakieś 3 miesiące temu. Ja też się wpisałem, zapomniałem i nagle dostałem zapro Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 10 lipca 2012, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chce ktoś odsprzedać keya do bety za miedziaki ? Dam 50k

PS: już mam,thx =)

_________________


Ostatnio zmieniony przez Robot dnia 10 lipca 2012, 22:09, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 10 lipca 2012, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



Musze przyznać, że można by w to zagrać ale żeby jakoś turnieje coś nie wiem czy przebije quake live bo widać, prędkośc gry może być podobna.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 10 lipca 2012, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smile obyście nie stracili zapału do gry jak już wyjdzie bo póki co, w becie fransuzi przeważają liczebnościowo nad wszystkimi, a jakiegokolwiek polaka widziałem 2 razy

@sun: zależy czego kto szuka w grze. Rozgrywka w SM jest po prostu zbalansowana z racji braku wyboru broni. Jednym to przypadnie do gustu innym nie. Dla mnie to się liczy w online fpsie w którym nie szukam totalnej rozpierduchy Smile więc sądze, że pozostane przy tej grze przynajmniej tak dlugo jak przy tm bo rozgrywki ESL mogą przynieść nie mniejszą satysfakcje niż spranie tyłka nuggetowi na miniasie Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 10 lipca 2012, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czyli jak jest coś ala RL i RG z Quake ;D to mogę grać te dwie bronie finiszują rozgrywke ;D
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 10 lipca 2012, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no i grafika o wiele lepsza :P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Następny
Strona 34 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?