Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Czy to może być wina Windowsa
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wozza
Jeździ konno


Dołączył: 24 Paź 2011
Ostrzeżeń: 2
Posty: 49

Skąd: Dolsk

PostWysłany: 25 sierpnia 2012, 16:43    Temat postu: Czy to może być wina Windowsa Odpowiedz z cytatem  

Witam, od pewnego czasu nie mogę załączyć TM2C, jak chce włączyć gre to pokazuje się czarny ekran napisem "proszę czekać" i na tym się kończy, podejrzewam, że to wina windowsa bo mi się coś kopie ostatnio (wyskakuje bluescreen), czy to może być związane z tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 25 sierpnia 2012, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A jakiego masz Windowsa?
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wozza
Jeździ konno


Dołączył: 24 Paź 2011
Ostrzeżeń: 2
Posty: 49

Skąd: Dolsk

PostWysłany: 25 sierpnia 2012, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

starego XPka Home edition Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szubi95
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 58
Skąd: Henryków Lubański

PostWysłany: 25 sierpnia 2012, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm mi się nie wydaje żeby to była wina windowsa. Jak chcesz ogólnie sprawdzić system to weź sobie tuneup utilities 2012. W przypadku 7 nie trzeba by było bo jest bardziej rozwinięta ale tu można spróbować. Co do problemu. Nie wyskakuje Ci coś związanego ze sterownikami ekranu? Miałem podobnie jak mówisz, i wina była po ich stronie. Przeinstalowałem i jest gitara. Powiem tak po tych wszystkich aktualizacjach maniaplanet trochu wariuje i to też może być tego przyczyna.

Pozdrawiam szubi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 25 sierpnia 2012, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to sterowniki, zaktualizuj/przeinstaluj ew format xd
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Soap
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Lis 2011
Ostrzeżeń: 4
Posty: 104

Skąd: Z Tuławek ok.Olsztyna

PostWysłany: 25 sierpnia 2012, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lub zrób reinstalke tm2c
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iaM. Matix_
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 7
Skąd: Lubartów

PostWysłany: 26 sierpnia 2012, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiedyś TMUF zacinała mi się na ekranie proszę czekać, wtedy nie pomógl mi nawet format partycji systemowej. Po 10 miesiącach bez TM znalazłem rozwiązanie na tej stronie. Zbakany napisał że trzeba kliknąć prawym na ikonę TM, wybrać właściwości i w linijce element docelowy po spacji dodać ten wiersz: /useexedir /singleinst /url="%1" Wtedy to mi pomogło. Błąd ten zdarza się jeśli któryś z zainstalowanych programów blokuje TM dostęp do internetu, w moim przypadku był to steam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wozza
Jeździ konno


Dołączył: 24 Paź 2011
Ostrzeżeń: 2
Posty: 49

Skąd: Dolsk

PostWysłany: 26 sierpnia 2012, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra walne formata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 26 sierpnia 2012, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam teraz problem i to wielki.. grałem sobie w takie coś jak Minecraft.. no i nagle (mam mało pamięci ram) zaczęło wywalać.. grałem online.. pojawiły się lagi straszne zaczęło mi wywalać bluescreen z czymś NET na początku.. nie zapamiętałem go.. ale to był mój błąd.. ponieważ zaczął mi się komputer resetować chwile po uruchomieniu.. wyłączyłem na szybko kilka aplikacji w MSconfig w autostarcie no i teraz ten komputer działa już kilka minut.. no ale nie chce żeby się to powtórzyło ;/ i boje się ze mogłem coś uszkodzić.. Możliwe ze sterowniki karty sieciowej wlan się kłócą z systemem i mi go sypią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szubi95
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 58
Skąd: Henryków Lubański

PostWysłany: 27 sierpnia 2012, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm nie jestem pewien, ale ciesz się raczej, że się uruchamia. Możliwe że to system się sypie. Ja miałem podobnie, też bluscreen z napisami tylko, że potem nawet nie mogłem go uruchomić. Ani w trybie awaryjnym ani z naprawą. Nawet wiersz poleceń się posypał. Nie mogłem za jego pomocą nic zrobić. Także uważaj mogą to być tego początki. Jeśli by Ci się zdarzyło że nie będziesz mógł uruchomić jakim kol wiek sposobem, to zanim zrobisz formata odzyskaj sobie pliki za pomocą ubuntu.

Co do sterowników: Nie wydaje mi się żeby to było to musiałbyś spradzić działanie podzespołów jakimś programem lub zobaczyć kiedy się coś takieo dzieje czy to tylko jednorazowy wybryk.

Pozdrawiam szubi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 27 sierpnia 2012, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Voj4k napisał:
ja mam teraz problem i to wielki.. grałem sobie w takie coś jak Minecraft.. no i nagle (mam mało pamięci ram) zaczęło wywalać.. grałem online.. pojawiły się lagi straszne zaczęło mi wywalać bluescreen z czymś NET na początku.. nie zapamiętałem go.. ale to był mój błąd.. ponieważ zaczął mi się komputer resetować chwile po uruchomieniu.. wyłączyłem na szybko kilka aplikacji w MSconfig w autostarcie no i teraz ten komputer działa już kilka minut.. no ale nie chce żeby się to powtórzyło ;/ i boje się ze mogłem coś uszkodzić.. Możliwe ze sterowniki karty sieciowej wlan się kłócą z systemem i mi go sypią?


Może NET Framework?

Możliwe, że po wysypaniu się minecrafta, został on dalej w procesach (sam miałem podobnie), który bez przerwy pożerał RAM. Warto co jakiś czas sprawdzić czy nie ma nic podejrzanego w procesach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 27 sierpnia 2012, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o dziwo usuńąłem FB Messenger.. i jest dobrze.. nawet gra się nie wywala..

Zrobiłem tez chkdsk /f i nie wykryło żadnych błędów.. hmm.. o dziwo wywalało tylko wtedy gdy mój dostawca szalał z dostawą internetu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 29 sierpnia 2012, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pojawił się znów BSOD ten sam.. winowajcą był NETDLWL.sys.. po przeszukaniu okazało się ze to sterownik karty sieciowej powoduje taki błąd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?