Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
poszukuje klanu
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scigi
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 1
Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: 02 września 2012, 7:39    Temat postu: poszukuje klanu Odpowiedz z cytatem  

Temat : szukam klanu, mój nick to sci Smile, login to scigii"

Treść : Cześć Wszystkim,

Zainteresowałem się trochę tą grą, i po niecałych dwóch latach grania tylko ze znajomymi , chciałem dołączyć do jakiegoś rozwijającego się klanu, aby trochę podnieść swój skill, i zapoznać się z rywalizacją w tej grze.
Chciałbym, aby w klanie często odbywały się mecze wewnętrzne jak i zewnętrzne z innymi klanami.



Dotychczas grałem tylko dla zabawy i zabicia wolnego czasu lecz coraz bardziej wciąga mnie gra chciałbym zobaczyć jak to wygląda tak na poważnie, do poszukiwan klanu namówili mnie znajomi, trwierdzą że dobrze sobie radze na kazdego rodzaju trasach i powinienem spróbować

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ǥผ८ ` Sunlight
Jeździ konno


Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 58


PostWysłany: 02 września 2012, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hej,

jako ze nie wydajesz się kolejnym gimbo state of mind, mozesz sprobowac u nas, tu nieco wiecej - klik.

_________________


gwclan.fora.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny » Szukam klanu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?