Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pytanie
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qwertyuiop
Jeździ konno


Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 20


PostWysłany: 26 czerwca 2011, 21:00    Temat postu: Pytanie Odpowiedz z cytatem  

Witam!
Aktualnie posiadam TMNF, ale kolega który ma United zaproponował mi sprzedaż gry (raze z cd-keyem i jego kontem oczywiście). I mam pytanie w związku z tym; czy jeżeli po zakupie usuńę jego konto to będę mógł założyć nowe na tym samym cd-keyu, lub ulepszyć moje stare konto do united?
Z góry dzięki :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26 czerwca 2011, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety nie. Raz zarejestrowany klucz w internecie jest na stałe przypisany do jednego loginu ;-). Będziesz musiał pykać na ziomka koncie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qwertyuiop
Jeździ konno


Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 20


PostWysłany: 26 czerwca 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki za szybką odpowiedź Wink
Trudno, trzeba będzie pozmieniać parę dupereli :/

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 26 czerwca 2011, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zmienisz sobie hasło, maila w profilu i nicka sobie tam wlepisz jaki chcesz.Login pozostaje bez zmian, ale to w niczym nie będzie Ci przeszkadzało.Tylko zaraz po aktywacji tego na swoim kompie, uczyń zmiany z hasłem i mailem.To tak w razie W, bo nie wiadomo co mu może do łba strzelić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qatro3
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 4


PostWysłany: 29 września 2012, 17:32    Temat postu: pomoc Odpowiedz z cytatem  

Witam i czy wytłumaczy mi ktoś jak w TmUnitedForever złapać kolekcje island i speed aby odblokować inne trasy=pozdro wszystkim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?