Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z serwerem. Jest widoczny,ale cały czas pyta o hasło
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sznaps
Jeździ konno


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 13
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29 października 2012, 14:18    Temat postu: Problem z serwerem. Jest widoczny,ale cały czas pyta o hasło Odpowiedz z cytatem  

Witam.
Założyłem serwer z gry bez hasła. Serwer Jest widoczny, ale każdą osobę przy próbie wejścia pyta o hasło, którego nie ma i w rezultacie nie można wejść.

Postanowiłem założyć przez serwer dedykowany i jest to samo.
Jak założyc serwer "freezone" aby monża było wejść na niego z listy serwerów, tak jak na inne serwery freezone ?


Pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 29 października 2012, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Musi być to serwer dedykowany. Oddzielny do gry.

Poszukaj w poradnikach. Tam powinna być paczka z gotowym serwerem.

PS. Osoby które będą chciały wejść na Twój serwer w taki sposób, muszą dodać Twój serwer do ulubionych. ( z twojego loginu). Ostatecznie zaopatrz się w serwerową paczkę o której wspomniałem wcześniej.

Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sznaps
Jeździ konno


Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 13
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29 października 2012, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

złozi napisał:
Musi być to serwer dedykowany. Oddzielny do gry.

Poszukaj w poradnikach. Tam powinna być paczka z gotowym serwerem.

PS. Osoby które będą chciały wejść na Twój serwer w taki sposób, muszą dodać Twój serwer do ulubionych. ( z twojego loginu). Ostatecznie zaopatrz się w serwerową paczkę o której wspomniałem wcześniej.

Pozdrawiam


Jak wspomniałem, na serwerze dedykowanym również sprawdzałem i efekt ten sam.

Dedyk jakiego użyłem to ostatni "TrackmaniaServer_2011-02-21"

Po założeniu nie widnieje "FreeZone" na liście, przy nazwie serwera.
Nie wiem co źle robię

UPDATE:
Chyba znalazłem rozwiazanie. Ostatni raz ponad 2 lata temu zakładałem serwer i z tego wynika, że się trochę pozmieniało. Spróbuję tak zrobić i dam znać czy poszło.

http://www.tm-forum.com/viewtopic.php?f=24&t=27597


ShaDDy napisał:
A niech mnie ch**, że Ty żyjesz, Sznapsie jeden. Dosłownie wczoraj mi się o Tobie przypomniało, bo byłeś hasłem w krzyżówce Very Happy Jak już uporasz się z serwem, to mam nadzieję, że wrzucisz jakieś F1-starocie Razz




Witam ShaDDy Very Happy Co tam słychać ?
Niestety nie mam starych tras F1 na dysku. Jakbyś miał coś z nich to daj znać, na pewno wrzucę.

Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez sznaps dnia 29 października 2012, 18:26, w całości zmieniany 4 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 października 2012, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A niech mnie ch**, że Ty żyjesz, Sznapsie jeden. Dosłownie wczoraj mi się o Tobie przypomniało, bo byłeś hasłem w krzyżówce Very Happy Jak już uporasz się z serwem, to mam nadzieję, że wrzucisz jakieś F1-starocie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?