Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
[WTB] Karta muzyczna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 18 listopada 2012, 0:23    Temat postu: [WTB] Karta muzyczna Odpowiedz z cytatem  

Jakby ktoś miał swoją, bądź kumpel by sprzedawał, bądź przypadkiem się natkniecie w internecie na ogłoszenie sprzedaży

Creative SoundBlaster X-Fi Xtreme Music

to piszcie tu, albo na GG albo na fejsa. Karta cholernie dobra i cholernie trudno gdziekolwiek znaleźć jakąś używkę.

Chyba że znacie jakieś zamienniki. Audigy 2 ZS ani Xtreme Audio mnie nie grzeją, Xonar DS za drogi. I nie ma Headphone Amp ani wsparcia DD, tylko DTS.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 18 listopada 2012, 4:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexiu mogę się zorientować czy jest na stanie, mam krewnego w serwisie, ale tak wścibsko jestem ciekaw dlaczego akurat karta muzyczna, nie dźwiękowa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 18 listopada 2012, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proszę Cię bardzo lexiu Smile

http://www.ebay.pl/itm/Creative-Labs-SoundBlaster-X-Fi-Xtreme-Music-7-1-PCI-SB0460-24bit-/181018324783?pt=DE_Computer_Soundkarten&hash=item2a25886f2f#ht_658wt_912


http://www.ebay.pl/itm/Creative-SoundBlaster-X-FI-Xtreme-Music-XtremeMusic-PCI-SB0460-/330825935907?pt=DE_Computer_Soundkarten&hash=item4d06c32c23#ht_2747wt_1397

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 18 listopada 2012, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote:46c2426ed1="Piotruś"]Lexiu mogę się zorientować czy jest na stanie, mam krewnego w serwisie, ale tak wścibsko jestem ciekaw dlaczego akurat karta muzyczna, nie dźwiękowa Wink


Oke, będę zobowiązany. Nie musisz się spieszyć czy coś, na razie przeglądam rynek i zbieram możliwości.
Aj tam czepiasz się, używa się tych pojęć zamiennie Razz

Czub, byłem na międzynarodowym ebayu, ale wysyłka w cenie 50% karty to trochę dużo, nie uważasz? Very Happy

(Dodano 18 listopada 2012, 21:21)
/Closed

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?