Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
E-Sim, gra ktoś?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid PL
Jeździ konno


Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 88


PostWysłany: 25 listopada 2012, 16:01    Temat postu: E-Sim, gra ktoś? Odpowiedz z cytatem  

Joł. Witam po kilku letniej przerwie Very Happy Wiem że i tak nikt mnie tu nie zna ale przyszedłem pospamić Very Happy

Gra ktoś z was w e-sim? Zwykła gra przeglądarkowa w której naszym zadaniem jest obrona terytoriów naszego kraju Very Happy Po za tym możecie pisać swoją gazetke, walczyć dla kraju, porozumiewać się na czacie, założyć własną firmę itd... Gra wciąga tym bardziej jak przesiaduje się na IRC Very Happy

Zapraszam do gry poprzez mojego refa http://secura.e-sim.org/lan.10753/ dzięki któremu otrzymacie większą nagrode po osiągnięciu 7lvl kiedy zarejestrowali byście się z czystego linku. Wrzucam też czysty link jakby ktoś był zainteresowany http://secura.e-sim.org ale tak jak mówiłem zapraszam do rejestracji z refa Very Happy Jakbyście chcieli jakiekolwiek porady w sprawie gry to piszcie tutaj.

A więc rejestrować się i grać!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 25 listopada 2012, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jezus marJa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?