Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PGA Sunrise Festival 2015 16-18.10
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 18 października 2015, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem , wrocilem, potwierdzam, jeb** biede i biedakow tez...
pociag tez bo dalem 48zl za bilet którego nawet mi nie zdazyli sprawdzic, bo tak szybko do gniezna dojechalismy Happy

btw. w sierpniu 2016 Lan Party UK Bournemouth, zapraszam wszystkich chętnych, ogarniam nocleg i alkohol <3

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 18 października 2015, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem , wrocilem, potwierdzam, jeb** biede i biedakow tez...
pociag tez bo dalem 48zl za bilet którego nawet mi nie zdazyli sprawdzic, bo tak szybko do gniezna dojechalismy Happy

btw. w sierpniu 2016 Lan Party UK Bournemouth, zapraszam wszystkich chętnych, ogarniam nocleg i alkohol <3

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 18 października 2015, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem , wrocilem, potwierdzam, jeb** biede i biedakow tez...
pociag tez bo dalem 48zl za bilet którego nawet mi nie zdazyli sprawdzic, bo tak szybko do gniezna dojechalismy Happy

btw. w sierpniu 2016 Lan Party UK Bournemouth, zapraszam wszystkich chętnych, ogarniam nocleg i alkohol <3

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 18 października 2015, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Patologiczne Koleje Panstwowe PKP lvl indie. Bo po chu dac wiecej skladow 1 pierwsza klasa wars i 3 dwojki wszystko zaladowane po brzegi. Ale przynajmniej jest wesolo Smile Slowik co prawda wjebal 50 zl za stojace miejsce w tloku na 1 przystanek ale przynajmniej mial hotspot wifi :p bo po co wagony, wifi najwazniejsze i mini butelka wody. A co do lana jako ze zarzadca osrodka omal nas nie opierdzielil ze było za spokojnie na nastepnym trza mu pokazac ze to tylko chwilowy spadek formy ale i tak było mega :p Od dawien już tyle osob nie wytrzymalo tak dlugo na nogach. A pies ci morde lizal, siostra sandry, multilotek i mina Suna jak rano zobaczyl swoj samochod przejda do historii lanow Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tomczan
Team Poland


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 77
Skąd: Jędzrzejów

PostWysłany: 23 października 2015, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do "mistrzostw Polski" na PGA. Byłoby bardzo miło z waszej strony gdybyście następnym razem poinformowali PRZED KOLEJNYM PGA zwycięzce poprzednich dwóch edycji (czytaj: mnie) o tym, że nie będzie brał udziału o główną nagrodę w następnych edycjach z powodu wygrania poprzednich (coś w stylu Ban ) Confused trochę czasu by mi to zaoszdzędziło (około 7/8h do Poznania mam), bo tak trochę bez sensu grać o nic.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 23 października 2015, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wybacz, ale jak bez sensu grać o nic i przyjeżdżasz tylko dla nagrody to nie bardzo pasujesz do tej sceny, a nagrody i tak dostałeś, ja bym się cieszył, że w ogóle coś bym dostał. Wybacz, że nie była to willa z basenem, maybach i 1 000 000 euro na koncie Smile Zluzuj majty i baw się, bo na tym polega gra i tego typu turnieje na luzie. Smile Zauważ, że mi się już nawet nie chciało ruszać tyłka ze Stęszewa bo mam gdzieś nagrody i turniej, przyjeżdżam się tam bawić. A gdybym miał się spinać tak jak ty jeździć na trzeźwo trenując to i tak byś głównej nagrody nie zgarnął bo bym cię wciągnął nosem co raz już prawie miało miejsce, w którymś pólfinale gdy byłem pod wpływem. Razz Najważniejsze, że teraz już wiesz. Na następne PGA nie przyjedziesz i nie będziesz marudził Smile Miłego dnia. Peace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tomczan
Team Poland


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 77
Skąd: Jędzrzejów

PostWysłany: 23 października 2015, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czyli uważasz, że to w porzadku, żeby JEDNA osoba była wyłączona z grania o główną nagrodę? Mi nie chodzi tutaj o nagrode, tylko o to jak zostałem potraktowany, nie uwazasz ze zostałem trochę wychujany? I jak mam w takiej scenie uczestniczyć jak takiego typu zachowania występują, albo jesteśmy w porządku każdy do kazdego albo nie.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 23 października 2015, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oczywiście uważam, że to w porządku. Nadal jesteś zwycięzcą i "mistrzem polski" nadal otrzymałeś główną nagrodę. Kto powiedział, że monitor jest główną nagrodą Razz Był już jeden taki co płakał jak dostawał słabsze nagrody, długo nie zabawił na scenie. Masz wybór dobrze się bawić i mieć wylane w nagrody, albo się spinać, ze zostałeś wychujany. Jak już wspomniałem powinieneś się cieszyć, że w ogóle były załatwione jakieś nagrody i coś dostałeś Smile Po prostu więcej chillu i zabawy. A jeśli faktycznie poczułeś się wychujany to przykro mi, że posmakowałeś prawdziwego życia bo tak niestety ono wygląda i dobrze, że poznałeś je teraz podczas turnieju w grę komputerową niż później w jakiejś poważniejszej sytuacji. Peace Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tomczan
Team Poland


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 77
Skąd: Jędzrzejów

PostWysłany: 23 października 2015, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli uważasz, że to w porządku to nie mamy o czym rozmawiać. A w życiu już swoje doświadczyłem i to nie był pierwszy raz także kolorowo nie mam Smile
A co do sceny, prowadze od kilku lat swoją drużynę w tmce gdzie gramy i bawimy się w zagranicznych turniejach gdzie osiągami dobre wyniki np. 1/2 STC ( http://www.et-leagues.com/stc11/?dlink=playoffs&offset=1 ) i oni są dla mnie prawdziwą sceną, aktywnie uczestniczy w tym około 20 osób, wiec bez tmplowskiej sceny przezyje, zresztą nigdy w niej aktywnie nie uczestniczyłem (przez co pewnie zostałem tak potraktowany).

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 23 października 2015, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oni są tą samą sceną. a przynajmniej większość z tego teamu, którą znam więc większość swojej jak to ująłeś drużyny podświadomie nazwałeś nieprawdziwą sceną, mimo tego, że nie ma czegoś takiego jak prawdziwa i nie prawdziwa scena. Najwyżej można powiedzieć o aktywnej scenie i zasłużonych emerytach. Nie wiem, również po co chwalić się wynikami, też bym mógł zacząć wymieniać, ale nie wiem czy tmpl obsługuje taką ilość znaków. A po drugie teraz gdy trackmania umarła parę lat temu (w sensie 3/4 botów z całego świata przestało w nią grać) dużo łatwiej o dobre wyniki. Po prostu skończmy tą rozmowę, bo pomimo tego, że fajnie się ją prowadzi to zabiera ona tylko czas i jest bezcelowa. Ty masz swoje racje, ja swoje. Na koniec tylko napiszę jeszcze raz: więcej luzu i z przymrużeniem oka. Peace. Bez odbioru Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XaV
Jeździ konno


Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 66
Skąd: Leszno

PostWysłany: 25 października 2015, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ja mam pytanie, kto zgarną monitor?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 26 października 2015, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czytałem i przecierałem oczy, w końcu się zalogowałem bo chciałem coś napisać:

JA pi***olę ALE WIOCHA Very Happy

... nie do pomyślenia za czasów 2005-2010

MOR_OLO ma następce Very Happy

Tak jak Lewy napisał, cieszcie się grą a wszelkie turnieje i lany są po to by się integrować. Macie te swoje e-sporty....

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tomczan
Team Poland


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 77
Skąd: Jędzrzejów

PostWysłany: 26 października 2015, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Xav osoba na drugim miejscu dostała, ale to akurat tutaj nie ma znaczenia.

bax napisał:

MOR_OLO ma następce Very Happy

Tak jak Lewy napisał, cieszcie się grą a wszelkie turnieje i lany są po to by się integrować.


MOR_OLO też został potraktowany tak jakby go nie było na jakims turnieju mimo że go wygrał? Dlatego o nim wspominasz, bo szczerze to nie mam pojęcia co on porabiał Razz

Ja się w 100% zgadzam z tym, że Lany są po to, żeby się integrować.

Ale gdy zostajesz potraktowany tak jak ja zostałem potraktowany (dodam, że zostałem JASNO poinformowany po finale o tym, że nie dostane nagrody tylko dlatego, że to ja wygrałem, bez podania przyczyny, ot tak bo tak sobie wymyslił) to jak tu się nie czuć się oszukanym. Mi tam zwisa ta nagroda, chodzi mi o to, powtórzę się ale najwidoczniej trzeba, jak zostałem potraktowany. Są w końcu jakieś zasady. I od początku staram się by to było głównym tematem a nie jaka to była i dla kogo nagroda, najwidoczniej marnie mi to wychodzi. Confused

Kilka lat temu na PGA nie było nagród i nikt nic nie kręcił z nimi i było wszystko w porzadku. Teraz pokazali nagrody i zaczęły się kombinacje. Nie lepiej już w ogóle nic nie dawać do wygrania i grać dla czystej przyjemności? Nikt by nie miał wtedy możliwości robienia nikogo w chuja po samych rozgrywkach Smile

Pewnie zaraz napiszecie kolejny raz, żebym zluzował. Oczywiście luzujcie sobie jak ktos będzie was w chuja robił i zapomnijcie, ja taki nie jestem. Dajmy więcej takich ludzie do nas to już w ogóle będzie sam syf, wszyscy będa siebie wzajemnie oszukiwać i będzie wszystko w porządku bo nie widze po was by wam takie zachowanie w czymkolwiek przeszkadzało.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 27 października 2015, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To kto dostał ten monitor?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 października 2015, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moniotor dostał Shadow za drugie miejsce

@Tomczan zaraz jak wpadliśmy na targi powiedziałem ci ze 3 razy z rzędu nie wygrasz monitora. Nawet od razu w aucie przy Key'u mówiłem i osobom które odebrałem spod bramy więc JASNO wszystko wiedziałeś i Nie mów ze dopiero po finale bejbe

Btw wprowadziłem taką zasadę dlatego że od 3 lat no jesteś zajebisty wygrywasz wszystko Ale zauważ ze ludzie jeżdżą na te lany co roku grają po to żeby dostać głupie podkładki czy koszulki , cieszę się że wgl coś było za inne miejsca i gry które były na stoisko bo targi dały nam monitor jako nagrodę główną a resztę trzeba była na własną rękę załatwiać .
Gdybym myślał tak jak ty to " po co mam im dawać podkładki koszulki hmmm sam sobie wezmę poświęcam czas prywatny , JeżDżę na targi to w sumie ch** z resztą należy mi się " ale takie myślenie jest wąskie jak rów w Sosnowcu .
Chodzi o dobrą zabawę o to żeby zobaczyć tę mordy , pośmiać się przy piwku czasami powkurwiac i to jest zajebiste
Dla mnie największą nagrodą jest to że mogę te parowy zobaczyć wypić pogadać i pograć na lanie

I chciałem żeby ten inni mogli coś wygrać skoro już 2 lata pod rząd jeżdżą i wygrywają podkładki albo myszki i nikt nikgdy mi nie powiedział że chujowe nagrody tyle jechałem i ch** ....

W kolejnym roku już możesz więc nie ma problemu i myślisz że mniej osób przyjedzie jak teraz ... Nie bo ta scena ma wyjebane na nagrody Smile

@tomczan od zawsze gdy robię pga są nagrody od czasu gdy są monitory ty dostajesz w tym roku ktoś inny fajnie by było jak by coś dostał . I dopiero teraz jak nie dostałeś monitora to mówisz o jakiś walkach z nagrodami ? Naprawdę chłopie kiedyś jak ty jeszcze ssales cyca to sam grałem w quake po kafejkach różne były mistrzostwa o długopisy nawet i myślisz że ktoś się prul o nagrody każdy dziękował ze mógł wziąć udział i nawet zajął 10 miejsce . Ty masz pierwsze i nadal ci mało chłopie Smile
Zastanów się czy naprawdę ten monitor by ci dopomogl wielce Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tomczan
Team Poland


Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 77
Skąd: Jędzrzejów

PostWysłany: 27 października 2015, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To co mówiłeś na PGA traktowałęm jako żart bo rok temu podobnie mówiłes i byłem zaskoczony po prostu Razz W pierwszym poście napisałem, że byłoby fajnie gdybyście mnie poinformowali o tym wczesniej, jechałbym z innym nastawieniem. I pomógłbym przez to więcej w organizacji niz ostatnio, nie zależałoby mi na graniu aż tak bardzo (mimo że, wkręcam się w tmke na PGA bo wtedy czuje moc jak gram, nie tak jak online ^^). Nie uważasz, że to byłby lepszy deal? A tak się czułem jak napisałem posty wyżej.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 29 października 2015, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

za rok bez nagrod rzecozwych, rozwiązanie problemów na wielu poziomach

wygrywa cala pierwsza trójka jeden talon do tesco i realizacja na steszewie kto tam nie pojedzie jego strata

będzie was 4 w Steszewie bedizecie pic chivasa 30 letniego i srol

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 30 października 2015, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Sunrise wariacie!

Idąc Twoim tokiem myślenia np. Bayern nie powinien dostać pucharu za zdobycie mistrzostwa Niemiec w tym roku, bo dostał już je 3 razy z rzędu?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 listopada 2015, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czub nie porownoj wartości z takich sfer bo jest to słabe , tam ludzie zarabiają tyle że te kilka milionów za puchar by ich nawet nie ruszył

Chodzi o fun i również docenienie innych zawodników a za 2 i 3 miejsce nie były słabe nagrody bez przesady Smile

Zresztą porównajcie sobie nagrody z naszego stoiska dla cs Smile 4 koszulki za pierwsze miejsce Very Happy a tmn podkładki koszulki gadżety

Jeżeli naprawdę tak bardzo to zabolało całą społeczność to przepraszam za rok będzie haxball zamiast tmn a i tak przyjedzie ekipa nie po nagrody a po fun Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XaV
Jeździ konno


Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 66
Skąd: Leszno

PostWysłany: 03 listopada 2015, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jednym słowem kiepsko. Myślałem że mówiłeś to żartem wtedy, że Tom nie dostanie monitora za pierwsze... Nie powinno tak być.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?