Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wspominki po dziesięciu latach :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 23 lutego 2016, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pamiętam jak do mnie dzwoniłaś w stanie po spożyciu alkoholu Very Happy Ot taka piewsza myśl wpadła do głowy Very Happy
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 23 lutego 2016, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pics or it didn't happen! Nie masz zdjęć mnie dzwoniącej do Ciebie, więc nic takiego nie miało miejsca! ;D

(A poza tym właśnie odkryłam, że faktycznie mam Twój numer. Nie byłam tego świadoma Wink)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 23 lutego 2016, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bry.

Pamiętam relacje freshmeat'a na headshot tv z którejś edycji NC. Byłem pod tak ogromnym wrażeniem, że za cel postawiłem sobie wspięcie się na wyżyny swoich umiejętności by pewnego dnia wziąć udział w tym turnieju i rywalizować z elitą Smile Droga była długa, a to co się podczas niej wydarzyło i ilu wspaniałych ludzi się poznało to wielka i miejscami dzika historia. Lanowicze mogą pamiętać co nieco Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 lutego 2016, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co się tutaj dzieje, Jakub, Jarecki, Bax, Maxer, Vip. Robi nam się tutaj niezły zestaw powrotów. Gdyby tylko tak było w Łodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
wizzard®
Jeździ konno


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 50
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 23 lutego 2016, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ShaDDy napisał:
WIIZZZ TY DZIADU! Matko, kopę lat! Widzę, żę trzeba podjąć zdecydowane kroki w sprawie tegorocznego SkrapLana;P


Haha szok Happy

Trochę czasu minęło to fakt. Miło was wszystkich "zobaczyć". Powiedzcie mi co jest na horyzoncie jako pierwsze? Werbuję jeszcze Boskiego, Freda i Holusa. Mor_olo chyba obecny z tego co widziałem? Chętnie zobaczę jak mordki niektórych wyrosły po ośmiu latach ;p

No i teraz nic innego tylko wrócić do grania ^^ przewidział ktoś w związku z tym jakiś serwer specjalnie dla emerytów??

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 23 lutego 2016, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z okazji śmietany trackmaniowej dałem znać Star Małpie, żeby się odezwał. Jak znajdzie w niemczech internet to napisze. W międzyczasie, wrzucam jak prowadzi przez sen na zimny łokieć..

https://youtu.be/rfwuFetQ-VU

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 23 lutego 2016, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja najlepiej pamiętam Czuba, Oziego i ich błyskotliwe dyskusje o żydach na mumblu. Ajema który jak pierwszy raz wbił na mic to gadka tak się kleiła że dopiero po paru godzinach zorientowaliśmy się że wszyscy inni wyszli, później zawsze go podkurwiałem xd
Szadoła który chciał mnie pobić na lanie. Ale nic nie przebije tego jak najebał się u Jakuba i spóźnił na turniej w Berlinie. Najebanego Diavela chrapiącego przez mikrofon albo dzwoniącego po karetkę mimo problemów z pionem bo Majkelowi urwało nogę. Zonka i jego spotkanie z drzewem, Botreksa z jego popierdolonymi pomysłami na lanach (Ozborn Tarzan i niespodzianka w kałuży).


Pierwszego lana nie pamiętam.

PS
Pozdrawiam Pawła, Luke i Santacruza.

_________________


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 23 lutego 2016, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pozdrawiam Joker. Jak tam w Łodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 23 lutego 2016, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CzuB napisał:
Pozdrawiam Joker. Jak tam w Łodzi?


Ostro popłynąłem.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 23 lutego 2016, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podstawówkę wieczorowo skończyłeś czy olałeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 24 lutego 2016, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z aspektów czysto trackmanijnych:
1) Headshot.tv i relacja meczu dwóch najlepszych drużyn na Nadeo - Polaków z ńp i międzynarodowego giganta RTA. W studio Ryba z HSTV i Romek z ńp, niesamowite emocje i duma, że można naszą drużynę oglądać gdzieś w przestrzeni pozaserwerowej
2) Możliwość pochwalenia się setkom znajomych, że grasz w taką Trackmanię, która wypiera NFS z większości najważniejszych turniejów, stawianie serwera w licealnej bibliotece i granie przez większość lekcji (no chyba, że w-f akurat był Razz)

Z aspektów pozasportowych, że tak to ujmę - LANy są gigantyczne! Niby weekendowe chlanie można uskuteczniać ze znajomymi na co dzień, ale.. tu się człowiek odchamia. Wie, że może już w pociągu wypić turbocolę z Lewym/Shadem/Meg, potem powyłączać telefony i przez weekend mieć na wszystko wywalone, włącznie z autem Pysza...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 24 lutego 2016, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker. napisał:
Ja najlepiej pamiętam Czuba, Oziego i ich błyskotliwe dyskusje o żydach na mumblu. Ajema który jak pierwszy raz wbił na mic to gadka tak się kleiła że dopiero po paru godzinach zorientowaliśmy się że wszyscy inni wyszli, później zawsze go podkurwiałem xd
Szadoła który chciał mnie pobić na lanie. Ale nic nie przebije tego jak najebał się u Jakuba i spóźnił na turniej w Berlinie. Najebanego Diavela chrapiącego przez mikrofon albo dzwoniącego po karetkę mimo problemów z pionem bo Majkelowi urwało nogę. Zonka i jego spotkanie z drzewem, Botreksa z jego popierdolonymi pomysłami na lanach (Ozborn Tarzan i niespodzianka w kałuży).


Pierwszego lana nie pamiętam.

PS
Pozdrawiam Pawła, Luke i Santacruza.


Pozdrawiam.
Kiedy jakiś mumbel/ts/skajpaj?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 lutego 2016, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

złozi napisał:

Pozdrawiam.
Kiedy jakiś mumbel/ts/skajpaj?


Będę robił tematy tutaj i na FB. Smile Następny na pewno w marcu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 24 lutego 2016, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dajcie znać kiedy jakiś ScrapLan się szykuje to chetnie się wybiore jeśli czas na to pozwoli Razz
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 24 lutego 2016, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker. napisał:

PS
Pozdrawiam Pawła, Luke i Santacruza.


Również pozdrawiam! Embarassed

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 25 lutego 2016, 4:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Długo myślałem, co tu napisać, czy cokolwiek pisać. Średnio mnie interesuje większość pijackich opowieści, średnio innych będą obchodzić moje niepijackie wspomnienia.
Mam jednak po tych dziesięciu latach różne refleksje. Może kogoś to zainteresuje i spojrzy na przeszłość trochę inaczej Wink

Spędziłem z tą grą i społecznością dosyć dużo czasu. W bardzo istotnym okresie dla gry jak i dla mnie.
Nauczyłem się, że solidna praca popłaca. W klubie, szkole to nie było tak widoczne.
Dzięki tym wszystkim turniejom nauczyłem się jak radzić ze stresem. Od matury stałem się osobą w oczach innych, która się niczym nie stresuje.
Co przydało się w pracy, życiu, na drodze itd. Szczególnie jednak w moim ostatnim zawodzie, który polega w teorii na wożeniu ludzi. W praktyce to kaskaderski zawód, w którym co chwilę ktoś wbiega pod koła a ty masz bardzo długą drogę hamowania. Refleks daje mało, musisz być wróżką i przewidywać.
Ukształtowała mnie cholernie ta gra jako człowieka i zawsze potem byłem z tego dumny.

Co do społeczności. Ja jestem dziwny Rolling Eyes. Ciężko mnie zrozumieć na żywo, przez internet to już masakra...
...ale zawsze lubiłem (rozbawiać i) pomagać innym. Serio, fajnie było robić dla innych turnieje. Wyszło jakoś dziwnie. Później jak Jakub poznał mnie lepiej na żywo, skumał to i przeprosił.
On swoją drogą wydawał się bardzo spoko i ciekawą osobą (dopóki był treźwy).
Dla mnie osobiście wydaje się to zabawne, żeby mając 30 lat tak mocno napinać się przez internet w stronę nastolatka z powodu gry Very Happy

Fajnie było poznać wiele tak bardzo różnych osób. To dzięki Bilusowi poznałem najfajniejsze miejsce na świecie dla mnie jakim jest OFF Smile

Pamiętam też jak próbowałem wyjechać do Islandii, bo to cudowny muzycznie kraj. Holus mi w tym pomagał. Miałem wtedy taką zabawną rozmowę z Mamą:
- ale tam kogokolwiek znasz? Ktoś ci pomoże?
- No, mam tam kolegę, obiecał pomóc.
- Kto? Skąd go znasz?
- (Jakieś kłamstwa, przecież nie powiem "z gry, tombrajder") Very Happy
Zabawne jest to, że dla mnie, pewnie dla was, te znajomości coś znaczą, ale dla naszych rodziców...

Jest też taki zabawny fakt. Dzięki dziewczynie wróciłem do grania w Magica. Taka tam karcianka, parę osób z forum kojarzy.
Co zabawne jestem tam całkowicie inaczej postrzegany. Tam słyszę, żebym bardziej się zaangażował, to mam szansę grać zawodowo, że traktuję to bardzo casualowo.
Także, różne ludzie mają podejście, niech każdy robi co lubi i jak lubi Wink

Pewnie jak zwykle kogoś obraziłem i wyszedłem na egocentryka w oczach wielu osób Very Happy Pozdrawiam i dzięki za wszystko Smile

ps. Wspominałem o kaskaderskiej pracy. Tramwaj to taki mistyczny Very Happy pojazd. Polecam zobaczyć te dwa filmiki, dla swojego i innych zdrowia Wink
https://youtu.be/aE6syaVkGcY?t=3m18s Tak się tym hamuje w najlepszym wypadku.
https://www.youtube.com/watch?v=BomhtPKFavY Na takie osoby trafia się raz w roku i tu się nic nie zrobi, jak dobrym kierowca nie jesteś. Mniejsze hardcore'y są co skrzyżowanie i pasy tak naprawdę, bo nigdy nie wiesz, co zrobi osoba stojąca metr od pasów itp.
Także uważajcie na siebie i bliskich, bo tego w szkołach nie uczą Smile

ps2. Sporo osób ma mnie na fb, ale myślę, że fajnie dołączyć jakieś aktualne zdjęcie Smile https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1182400411793401&set=ecnf.100000703609382&type=3&theater&viewas=100000686899395

ps3. Trochę luz, ale mimo wszystko dobrze, że z Kononowiczem nie zostałem memem. Miałem potencjał Very Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 26 lutego 2016, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Siema... może mnie ktoś pamięta Wink

wczoraj odpaliłem sobie bete Trackmani Turbo na ps4 i od razu przypomniałem sobie o tym forum i o tym co się wyprawiało tutaj kilka lat temu... wlazłem w swoje posty i chciałem wszystkich zainteresowanych i nie tylko... przeprosić... jakie ja głupoty wypisywałem... normalnie człowiek skurwiel to ja...

ale fajnie sobie było to przypomnieć i to jak fajnie radziło sobie xpower w PL3 i PL4... pamiętam TSa z Jakubem i Brzerzaninem, Lana w Konstantynowie i wiele nerwów i kłótni szczeniackich tutaj... ale i pozytywnych rzeczy było więcej na szczęście

pozdrawiam wszystkich z którymi miałem kontakt przez te 2-3 lata mojej obecności, w tej jakże fajnej społeczności, kilka lat temu

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 26 lutego 2016, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cóż, wszyscy byliśmy młodzi, naspamowaliśmy tu łącznie ponad 150 tysięcy postów i całkiem spory ułamek tego to głupie i agresywne teksty, no ale zawsze przecież było śmiesznie. Razz Ogólnie, część z Was chyba nie wie o "fanpejdżu" na FB - https://www.facebook.com/tmplinfo-125868994132013/ - można tam poczytać o tym, że jednak jeszcze parę osób w to gra - w zeszłym roku było NC (chyba 20 zespołów) i STC (33), gdzie repra i MD grały w półfinałach. Smile Pokonaliśmy po raz pierwszy Szwedów i Francuzów. Smile Nadal są turnieje, w których bierzemy udział.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 26 lutego 2016, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no cześć. (:
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 27 lutego 2016, 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I tak mnie nikt nie pamieta Sad .. ale siemanko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?