Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
[ODNALEZIONO] Zaginął 40-letni mężczyzna, lubiący...
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 lutego 2016, 19:29    Temat postu: [ODNALEZIONO] Zaginął 40-letni mężczyzna, lubiący... Odpowiedz z cytatem  

Akcja dla nieistniejącego CSI: TMPL. Jak w tytule, zaginął mój przyjaciel, ok. 40-letni mężczyzna, wzrost 172 cm, rysopisu brak, zachowało się jednak jedno jego zdjęcie, które widnieje obok. Ostatnią osobą, która go widziała, był ojciec małoletniego wówczas Mateusza B. Podobno zdjęcie zostało wykonane zaraz po tym, gdy mój przyjaciel zachowywał się nadzwyczaj przyjaźnie w stosunku do małoletniego, będąc pod wyraźnym wpływem alkoholu. [more]

A na serio, ten dziad nie daje znaków życia od ponad 3 lat. Ostatnio coraz częściej pytacie mnie, czy mam do niego jakikolwiek kontakt - nie, nie mam. Tzn. mam - telefon, maila, profil na FB, ale on wszystko ignoruje. Zdaje się, że ostatni był Bax, który na PGA 2013 twierdził, iż kilka miesięcy wcześniej Jakub odebrał od niego telefon. I to właśnie Bax najbardziej zmotywował mnie do tego, żeby zacząć poszukiwania. Na niewiele się to jednak zdało. Co do tej pory zostało ustalone:

- nr telefonu: 0049 176 ... 2000
- nr GG, zapewne od wielu lat nieaktywny: 187620
- Profil na FB
- osoby, które były u niego w domu: mor_olo (nie ma kontaktu, nie zna adresu, zna tylko okolicę jego domu), ja (okolicę pamiętam wyśmienicie, natomiast totalnie gubię się w nazwach dzielnic i ulic Berlina i nie mam pojęcia, gdzie to mogło być), SykeS (brak kontaktu - napisałem do niego na GG)
- co do tej okolicy: jadąc z miasta, na jego ulicę skręcało się w lewo, nie było nigdzie parkingu, samochody stawały wyłącznie po prawej stronie tej ulicy; bloki także były po prawej stronie i między nimi był jakiś maluteńki plac zabaw; z kolei po drugiej stronie ulicy był kawałek (nie pamiętam, jak duży) terenów zielonych, przy czym na samym początku stał stół do ping-ponga
- z trzech głównych stacji w Berlinie (Hauptbahnhof, chyba Ostbahnhof i Gesundbrunnen) najbliżej do jego mieszkania było z tej ostatniej
- mieszkał w bardzo taniej dzielnicy, płacił chyba 220 za tę swoją klitkę; w okolicy mieszkali praktycznie sami starsi ludzie
- wydaje mi się, że nazwa ulicy rozpoczynała się literą "Z", ale głowy nie daję
- nie ma oczywiście żadnej pewności, że nadal tam mieszka, tym bardziej, że pewnie ma pracę, a może i kobietę, więc jest całkiem prawdopodobne, że przeniósł się gdzie indziej

Śledztwo ma na celu ustalenie adresu zaginionego po to, aby zrobić mu nieoczekiwany wjazd na chatę. W przypadku niepowodzenia, zadowolimy się samą wiadomością od zaginionego.

Zadania do wykonania:
1. Skontaktowanie się z SykeSem (lub chociaż ustalenie jego tożsamości, link do FB, cokolwiek), może coś wie - na GG już do niego pisałem

2. Poszukanie i próba skontaktowania się z osobami, które mieszkają/mieszkały w Berlinie i mogły mieć z nim kontakt (np. Hischpan lub z innymi, u których zachodzi prawdopodobieństwo utrzymywania z nim kontaktu (może Bogdan?)

3. Próba wyłudzenia czegokolwiek od Oddo Very Happy (skontaktuję z nim zaraz po opublikowaniu tego newsa)

4. Pomysły, jak inaczej można się do niego dostać? Sad

5. W przypadku niepowodzeń w punktach 1-4, próba kontaktu z którymś z jego znajomych z FB?

BARDZO PROSZĘ O POMOC W ODNALEZIENIU MOJEGO PRZYJACIEL!A!!!


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 23 lutego 2016, 18:08, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 12 lutego 2016, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taki z niego przyjaciel, że Cie wyruchał w dupsko i zostawił. Jebać go
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 lutego 2016, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 16 lutego 2016, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tzn co zrobił ? Smile
_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 lutego 2016, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czesc,

daje znać, ze żyje i mam się nie zle.

u mnie jednak wiele się zmienilo. mam stala kobiete i pracuje somedzielnie w kierunku redaktorskim, co nie zawsze jest latwe i oznacza wiele pracy nieraz za fryko. przed prawie trzema latami także calkowicie przestalem pic alkohol i palic papierosy, z czego jestem zbyt dumny.

oczywiście pamietam trackmanie i zwiazanych z nia ludzi, nie mam jednak w ogole czasu, aby się jakokolwiek informowac, co się w swiecie gier dzieje. także, jak pewnie u wielu z was, zainteresowania się zmienily i szczerze mowiac, jak już mam czas, wole zajmowac się innymi rzeczami.

jak mysle o starych dniach trackmanii, to obok tych wszystkich fajnych chwil na lanach, najbardziej dziwie się, jak powaznie traktowano niektore tematy i ile niepotrzebnych afer o nie było. oczywiście pamietam klutnie ze scrapplerem i inne dziwne wydarzenia. musze powiedziec, ze z dystansu wydaje mi się to smieszne i w zwiazku z tym przepraszam za wszystkie bzdory z mojej strony. do nikogo nie mam pretensji i cieszylbym się, jakby tez do mnie nikt nic nie mial. faktu, ze oddo uwaza mnie za "germanski dziad i ch**" chyba jednak już nie dam rady zmienic Smile

pozdrawiam baxa, którego bardzo milo pamietam i shaddyego, z ktorym mialem chyba najwiecej do czynienia w trackmanii i od którego się dowiedzialem, ze zaginelem, ale który także pomogl mi z haslem na tmpl, którego oczywiście już nie pamietalem.

także pozdrawiam "stara ekipe" mata, brzerza, khasiusa, holusa, gawrona, lecha, dertasa, szopka, coofa, sykesa, diavela, marte, meg, reda, jareckiego, balagana, szafe, robota, basera, scrapplera, oddowicza, radusa, slowika, maxera, thevipa, lewego, wizzarda, mor_olo, najwiekszego fana P.O.D. kingusa i wszystkich innych, z którymi mialem da czynienia na dobre i na zle.
pozdro dla pol, tcw, ps, p4g, fm ...kurde, sorry, wiecej teamów nie pamietam Smile

jednoczesnie z pozdrowieniami proszę o zrzumienie, ze na facebook patrze 3-4 razy w roku, w sumie tylko jak musze. także ogolnie przez email i na tmpl nie będę w ogole albo bardzo rzadko odpowiadac/zagladac.

ps: jedna prosba, shaddy. jak się pracuje samodzielnie, klienci nieraz szukaja informacje o Tobie przez google. ze wysylaniem zdiec, gdzie trzymam piwo i papieros nie mogę powiedziec, zebys mi pomagal. także wypisany adres emailowy nie jest zbyt pomocny. jakbys wiec mogl te dwie rzeczy zkasowac w tym ogloszeniu zaginienia, bylbym ci wdzieczny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 lutego 2016, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skasowane zanim napisałeś Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 23 lutego 2016, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Siemano!

Powodzenia w byciu pismakiem.

Pozdrawiam,

Majkel

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 23 lutego 2016, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jejuuuuu!!! Very Happy Jakub, większość osób przychodzi tutaj nie dla trackamanii, ale dlatego, że tu przychodzą inni ludzie, którzy się lubią i w ogóle Smile Dużo osób się zastanawiało co się z Tobą dzieje i że fajnie by było, gdybyś od czasu do czasu (raz na parę miesięcy) wpadał pogadać przez skajpa (ja tak wpadam raz na parę miesięcy i zawsze jest bardzo fajnie Very Happy).
Nie pijesz i nie palisz?! Wow, gratulacje! Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 lutego 2016, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał, że miał wiadomości od osób, które kojarzy z TM, także dziękuję nieistniejącemu CSI za pomoc Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 06 marca 2016, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

calkowicie przestalem pic alkohol i palic papierosy - zdanie fałszywe
mam stala kobiete - zdanie fałszywe w ch**! Very Happy

dobrze, ze się znalazłeś dziadu jeden

@bax no wsadził mu pindola w dupsko i dlatego shdołek spóźnił się na SEC w Berlinie Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 11 marca 2016, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kurcze aż się łezka w oku kręci kiedy Jakub pisze piękne słowo BZDÓRA ktore często słyszałem na TS.
Swoją drogą mineło sporo lat jak razem piliśmy drina lub browca na TS.
Pamietam jak dziś jak matka przyszła do mnie do pokoju a ja wypaliłem czy mi zrobi drina a Bax mało co się nie udusił ze śmiechu Smile a chwile później jakub gadał z moją matką bo poszedłem po browary do sklepu Smile a nie wyłączyłem TS'a Very Happy
Jak się napiłem to kyzyn czytała mi gazete co się nazywało L (czy coś) o czym dowiedziałem się oczywiście dzień póżniej Very Happy
Meg na ESWC stwierdziła że fajnie będzie leżeć pode mną Smile haha pamiętam to i chętnie bym to powtórzył Smile tylko żonka mi chyba nie pozwoli :p
Fajnie jest sobie wspomnieć te czasy, a działo się wtedy dużo
Pozdrawiam wszystkie picze ^^

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 marca 2016, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czo nie pozwoli, wbijaj na Skajpa! Albo do Łodzi w czerwcu... Razz Ta gazeta to oczywiście "Elle" i pamiętam tę sytuacje, mimo że mnie tam wtedy nie było Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 11 marca 2016, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ha ha, owszem zabawnie było czytać Elle Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 29 lipca 2016, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
czesc,

daje znać, ze żyje i mam się nie zle.

u mnie jednak wiele się zmienilo. mam stala kobiete i pracuje somedzielnie w kierunku redaktorskim, co nie zawsze jest latwe i oznacza wiele pracy nieraz za fryko. przed prawie trzema latami także calkowicie przestalem pic alkohol i palic papierosy, z czego jestem zbyt dumny.

oczywiście pamietam trackmanie i zwiazanych z nia ludzi, nie mam jednak w ogole czasu, aby się jakokolwiek informowac, co się w swiecie gier dzieje. także, jak pewnie u wielu z was, zainteresowania się zmienily i szczerze mowiac, jak już mam czas, wole zajmowac się innymi rzeczami.

jak mysle o starych dniach trackmanii, to obok tych wszystkich fajnych chwil na lanach, najbardziej dziwie się, jak powaznie traktowano niektore tematy i ile niepotrzebnych afer o nie było. oczywiście pamietam klutnie ze scrapplerem i inne dziwne wydarzenia. musze powiedziec, ze z dystansu wydaje mi się to smieszne i w zwiazku z tym przepraszam za wszystkie bzdory z mojej strony. do nikogo nie mam pretensji i cieszylbym się, jakby tez do mnie nikt nic nie mial. faktu, ze oddo uwaza mnie za "germanski dziad i ch**" chyba jednak już nie dam rady zmienic Smile

pozdrawiam baxa, którego bardzo milo pamietam i shaddyego, z ktorym mialem chyba najwiecej do czynienia w trackmanii i od którego się dowiedzialem, ze zaginelem, ale który także pomogl mi z haslem na tmpl, którego oczywiście już nie pamietalem.

także pozdrawiam "stara ekipe" mata, brzerza, khasiusa, holusa, gawrona, lecha, dertasa, szopka, coofa, sykesa, diavela, marte, meg, reda, jareckiego, balagana, szafe, robota, basera, scrapplera, oddowicza, radusa, slowika, maxera, thevipa, lewego, wizzarda, mor_olo, najwiekszego fana P.O.D. kingusa i wszystkich innych, z którymi mialem da czynienia na dobre i na zle.
pozdro dla pol, tcw, ps, p4g, fm ...kurde, sorry, wiecej teamów nie pamietam Smile

jednoczesnie z pozdrowieniami proszę o zrzumienie, ze na facebook patrze 3-4 razy w roku, w sumie tylko jak musze. także ogolnie przez email i na tmpl nie będę w ogole albo bardzo rzadko odpowiadac/zagladac.

ps: jedna prosba, shaddy. jak się pracuje samodzielnie, klienci nieraz szukaja informacje o Tobie przez google. ze wysylaniem zdiec, gdzie trzymam piwo i papieros nie mogę powiedziec, zebys mi pomagal. także wypisany adres emailowy nie jest zbyt pomocny. jakbys wiec mogl te dwie rzeczy zkasowac w tym ogloszeniu zaginienia, bylbym ci wdzieczny.



Umawialiśmy się 100 lat temu, ze pójdziemy na piwo!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 14 sierpnia 2018, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o szok. tmpl działa Very Happy

siema chuje

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 19 stycznia 2020, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zamknij ryja

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 09 kwietnia 2020, 1:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CzuB napisał:
zamknij ryja


Grzeczniej CzuB, bo bana zarobisz.


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 01 lipca 2020, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smile
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 lipca 2020, 2:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam bardzo, ale za co ostrzeżenie? Co to ma znaczyć? Very Happy

Anyway - nowa TMka dzisiaj wyszła, ktoś coś? Jak za starych, dobrych, lat?


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] gawron.
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 158


PostWysłany: 05 stycznia 2022, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobrze, że się znalazł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?