Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POL vs UK
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 marca 2006, 18:38    Temat postu: POL vs UK Odpowiedz z cytatem  

SKŁAD NA MECZ PRZECIWKO UK:

- Yard
- nawro
- Massacre
- MOR_OLO
- wiadp1

REZERWA:

- styko
- Bartek_H

Szykuje się ładny meczyk

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 18 marca 2006, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nawet nie wiem czy ja jutro będę wiec jako rezerwa to ja nie wiem;)
_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Menda
Jeździ konno


Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: Sopot

PostWysłany: 18 marca 2006, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powodzenia na meczu Smile
_________________
Trackmania Nations ESL Admin - jak co proszę pisać GG:3274717


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 marca 2006, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bartek_H napisał:
Ja nawet nie wiem czy ja jutro będę wiec jako rezerwa to ja nie wiem;)


Dlatego jesteś podany jako drugi Smile.
Mam jednak nadzieję, że pomimo pecha jaki nas ostatnio dotyka zagra skład podstawowy, jeżeli tak można go nazwać, ponieważ w kwalifikacjach nie wzięłou działu kilku bardzo dobrych graczy.

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 19 marca 2006, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiadp1 napisał:
Bartek_H napisał:
Ja nawet nie wiem czy ja jutro będę wiec jako rezerwa to ja nie wiem;)


Dlatego jesteś podany jako drugi Smile.


Dziekuje , za szczerośćSmile))

Ja narazie nie mam czasu na TP , podwody są jasne :
Ja , Menda i parę innych osób organizujemy polski laderek TM:N

Nie wiem jak Menda ale mi już od dawna brakuje czasu Sad(....
Szkoła , Piłka , TM:N , Battleifeld 1942, Nauka (W domu) i wiele innych rzeczy:( ah gdyby dzień miał 30 h...

_________________
Trackmania Nations ESL Admin


Ostatnio zmieniony przez Bartek_H dnia 19 marca 2006, 11:39, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 19 marca 2006, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no badzmy dobrej mysli, UK to nie sa jacys 'superwymiatacze' jak FRA, tylko normalna drużyna, wiec szanse sa Smile
Bartek_H napisał:
Ja i Menda i parę innych osób organizujemy polski laderek TM:N

a tak z ciekawosci to na czym mialby polegac? Smile

//heh, trochę namieszalem z topicami, ale mam nadzieje, ze się polapiecie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Massacre
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 1


PostWysłany: 19 marca 2006, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmmmm jak by ujac ten mecz hmmm już wiem massakra....... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Menda
Jeździ konno


Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: Sopot

PostWysłany: 20 marca 2006, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yard napisał:
Nie no badzmy dobrej mysli, UK to nie sa jacys 'superwymiatacze' jak FRA, tylko normalna drużyna, wiec szanse sa Smile
Bartek_H napisał:
Ja i Menda i parę innych osób organizujemy polski laderek TM:N

a tak z ciekawosci to na czym mialby polegac? Smile

//heh, trochę namieszalem z topicami, ale mam nadzieje, ze się polapiecie Smile


Polski ladderek w ESL narazie planuje coś 1vs1 TA lub Rounds to będzie zalezalo od was Smile mam nadzieje ze nasza scena TMN się rozwinie Smile

_________________
Trackmania Nations ESL Admin - jak co proszę pisać GG:3274717


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
DooBLER
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 8


PostWysłany: 20 marca 2006, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co tak cieniutko Question Laughing
Osiągneliscie chociaż swoje najlepsze czasy?

_________________
Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 marca 2006, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pobiłem na wszystkich tradsach pb o 1 sekundę Smile

Nie wiem Yard skąd słyszałeś, że UK jest słabe, ale chyba trochę się pomyliłeś Smile. Goście jeździli niesamowicie i naprawdę nie mieliśmy z nimi szans. Co do naszej jazdy, robiliśmy weile błędów, ale związane było to z tym, że żeby nawiązać z nimi jakąkolwiek walkę trzeba było ryzykować, co niestety często kończyło się wypadnięciem z trasy lub zderzeniem z bandą czy słupem.

nawro był chyba najlepszym zawodnikiem naszej drużyny. Odniósł nawet 2-a zwycięstwa na trasie C i naprawdę nawiązał z UK równą walkę. Reszta też robiła co mogła i myślę, że każdy dał z siebie wszystko. Zwróćmy uwagę na fakt, że Ush mógł wybierać skład z około 300 graczy brytyjskich, a ja miałem nawet problemy ze skompletowaniem 12-i, która prezentuje w miarę wysoki poziom. Myślę jednak, że część krajów jest w naszym zasięgu. Mam tu na myśli Białoruś, Rosję, Portugalię czy Brazylię. Owszem ten puchar będzie dla nas bardzo trudny i mamy niewielkie szanse, żeby w nim zawojować, ale w następnej edycji, jak już podzielą dywizje ze względu na poziom będzie dużo ciekawiej. Na razie nie pozostaje nam nic innego jak grać dalej i powalczyć z pozostałymi ekipami, ponieważ niektóre wczorajsze rundy pokazały, że jak chcemy to możemy coś zdziałać nawet przeciwko najmocniejszym. Kolejna próba za tydzień. Naszymi przeciwnikami będzie niezwykle mocna ekipa belgijska.

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 20 marca 2006, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja uwazam ze mimo tego ze ciężko jest skompletowac u nas 12 osobowy sklad to 5 osob na pewno ma "predyspozycje" Smile do wygrywania chocby z UK problem nie tkwi w tym ze nam nie szlo im po prostu dobrze a czemu im dobrze bo grali na tych planszach jak na moje oko przynajmniej z 5h na kazdej. Wedlug mnie mamy szanse wygrac z każdym bo sila francuzów nie tkwi w tym ze ma 10000000000000 dobrych graczy tylko w tym ze maja 5 SUPER graczy nie wiem jak wy ale ja od jutrzejszego dnia (dziś jeszcze STC na tych mapach) przygotowuje się na nastepna runde. Dla mnie jest to swoista próba: jeśli nie możemy wygrać na ESWC to pokazmy chociaż ze jesteśmy "moralnymi zwyciezcami"

Mam nadzieje ze Morale wzrosło przynajmniej o 20 pkt jasiostwa Very Happy
Gratuluje UK ciężkiego treningu!!!

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 20 marca 2006, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh, ja nigdy nie mowilem ,ze oni sa slabi, po prostu nie widzialem ich w akcji i nie przypuszczalem, ze maja tak dobrych zawodnikow i tak się przyloza. A mowilem, ze mozemy poalczyc, zeby nas trochę zmotywowac Smile Niestety rozgrzewka rozwiala moje wszelkie watpliwosci, pojechalem pb i ledwo się zalapalem na 3cie miejsce, a oni wszyscy jezdzili regularne 55. Jeszcze w meczach 3vs3 to takie coś może nie byloby dziwne, ale 5ciu takich rownych graczy...
no ale w sumie przy taaakim wyborze to trudno, zeby Ush nie uzbieral takiej reprezentacji. Poza tym mor_olo, mowisz, ze 5h trenowali, ja mysle, ze o wiele wiecej. Kapitan BRA pisze w wywiadzie na stronie turnieju, ze trenowali razem online 12h. To pokazuje jaka determinacje maja niektore druzyny...
I niestety wydaje mi się, ze jeśli się tez w ten sposob nie zabierzemy do tego, to nie powalczymy...
Niestety ciagle mamy problemy, a to komus pada lacze, a to nie mozna serwera postawic, a to ktos nie może przyjsc...
Mysle, ze z serwerem jest spory problem, bo nie mozna nawet porzadnie kwalifikacji rozegrac :/
Dlatego mam prosbe do kolegow z GFPP, czy nie daloby się z waszych serwerow chociaż 15 slotow dla Team Poland wygospodarowac?
To by znacznie ulatwilo sprawe, mozna by organizowac treningi codziennie (otwarte), bo czego nam brakuje ,to wlasnie mysle, ze treningu, bo potencjal jakiś tam mamy.

Grunt to się nie poddawac, i walczyc w nastepnych meczach Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 21 marca 2006, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co do tego ze brytyjczycy za wyskillowani to nie mam watpliwosci jezdzac na otmb dedi ranked. szkoda ze nie zamiesciliscie screenow z wynikami Smile szkoda ze się nie udalo powodzenia w nastepnej rundzie Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 21 marca 2006, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawias napisał:
szkoda ze nie zamiesciliscie screenow z wynikami Smile

screeny mam, ale wstyd publikowac Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] haiyoshi
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 189


PostWysłany: 22 marca 2006, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No dupy jesteście i przegraliście <lol>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 22 marca 2006, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yard dawaj Razz nie bądź lolek ;P Very Happy
_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 marca 2006, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak czytam sobie te posty i naszła mnie taka myśl. Czy takie żmudne i długie treningi to nie jest już lekka przesada ? Ja gram w TMN żeby się rozerwać i naprawdę jazda przez kilka godzni na jednej trasie by mnie na pewno znudziła. Jak tak czytam o tym ile ludzie trenują do tych meczów to stwierdzam, że chyba powinienem przejść na emeryturę, ale myślę, że jeszcze trochę pociągnę Smile

Swoją drogą myślałem o zorganizowaniu jakiegoś sparingu z rywalem na naszym poziomie. Co myślicie np. o meczyku z reprezentacją Białorusi ?

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 23 marca 2006, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi sprawia przyjemnosc takie pobijamnie czasów owszem może i sa to trochę przesadzone dlugosci treningow bo ja gram dziennie 1-2h ale ukoronowaniem tego jest piekny meczyk który jest wart wszystkiego.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?