Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Lan Party (:
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
starwer
Jeździ konno


Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 13
Skąd: Wyrzysk City

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 12:04    Temat postu: Lan Party (: Odpowiedz z cytatem  

No to jestem pierwszy. Piszę właśnie z kafejki internetowej na pkp w Poznaniu. Zlot się skończył i powiem tylko jedno Very Happy
ZAJEBIKURWIŚCIE! :d

O szczegółach potem, na razie mam kaca jak cholera i za niedlugo pociąg.
I jeszcze jedno

Ulewu kumsze ademua Biczes! Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

... i w tym temacie piszczie swoje wypowidzi na temat zakonczonej impezy in da P-ń! Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dawać zdjęcia!

dawaj opisy!

wszystko dawać!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Było wykurwiscie !! powiem wam Razz

dobra top 3 turnieju ;F

1. #p~S Khasius
2. #p~S Wally
3 #p~S h0lus ;d

4. EM|Yard
5. nie pamietam :d
6. bodajze #p~S Scrappler ;d


Dobra na poczatku wielkie podziękowania dla Scrapplera za świetną organizacje turnieju :* Baxowi za transport z Leszna do Poznania, Scaremu i Surivowi za podlaczenie kompow i konfiguracje (przy czym im pomagalem !XD) mor_dolowi XD wypada tez podziekowac d;,Wizzowi za pilnowanie kiełbasek Very Happy , Jakubowi za pożyczenie klawiatury ;p i wszystkim innym z którymi moglem się spotkac , napic , itp Smile Wally , Monia:* , Khas , Yard , Fred , Dahag , Star Very Happy , Brat freda , Raduusek , Booski , lokash , robot , Majak , Shadow, Sorki jak kogos nie wymienilem :****

Ogolnie to było mega wyjebiscie Very Happy Smiech nieziemski Very Happy Grill udany Wink , potem coś wiecej napisze bo teraz mi się nie chce ;p

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]


Ostatnio zmieniony przez #p~S* h0lus dnia 11 sierpnia 2007, 16:17, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] brzerzanin
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 352
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

normalnie zal mi dupe sciska ze nie bylem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

brzerzanin napisał:
normalnie zal mi dupe sciska ze nie bylem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mr. Green

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale był mega wyjebany w kosmos zlot ! właśnie wróciłem na chate po 5h jazdy pociągiem i nie żałuje że przez 4h musiałem w nim stać, bo ten zlot wszystko wynagradza Happy było meeeeeega fajnie biczaaaasy ! Dzięki Scrapp i mor_do ( Very Happy ) za organizacje !! do następnego !!
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

starwer napisał:
ZAJEBIKURWIŚCIE! :d

To wystarcza do zobrazowania imprezki. Wiecej mi się nie chce pisać.
Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobrze, teraz każdy wie jak wyglada khas!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia
Jeździ konno


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 63


PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Było zajebiście Smile
Wielkie podziękowania dla Scrapplera i Mor_ola za organizacje Smile
Ciesze się że wreszcie poznałam tego Holuska :*
Baxa, do którego na początku nie byłam przyjaźnie nastawiona a tu taka niespodzianka ze to bardzo sympatyczny facet:)
Jakub to nic innego tak jak go znałam z forum i ts wiec pff wyjdź Razz
hm.. Pozytywne nastawienie do Freda również bardzo sympatyczny facet, dziękuje za niesienie mojej czerwonej torebki mimo ze dziwnie ludzie na Ciebie patrzyli buahaha;*
Khas... hmm ty to w ogóle weź wyjdź Razz za to z Holusiem to oj oj oj Very Happy ale ogólnie to okej Very Happy
Scary to wariat który nie umie łaskotać Very Happy Smile ale dobra niech ci będzie uśmiechne się żeby nie było Ci przykro Very Happy Razz
Yardzik który męczył się z nami do Poznania i z powrotem, pomińmy fakty że się zgubił na dworcu Razz
Brat Freda (nie pamiętam jak miał na imię Razz ehh:D) i ten jego czarny sweterek którego zapomniałRazz
Nom i warto pamiętać przygodę z biegiem w deszczyk: Scary, Holuś, Raduś, Suriv eee tak dużo nie padało ;p lol Smile
Nom i pomińmy fakt że nam tramwaj uciekł bo się kretyn nie zatrzymał ale szacun dla tego pana bo trąbnął na Yarda Razz

I ogólnie miło było mi was wszystkich poznać Smile Dobra nie chce mi się więcej pisać ;] Lokash żadnych moich zdjęć bez pozwolenia mi tu proszę nie dawać, dziękuje z góry :] Smile a teraz idę spać Razz

_________________
"Najważniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.."


Ostatnio zmieniony przez Monia dnia 11 sierpnia 2007, 17:14, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Monia napisał:

...Jakub to nic innego tak jak go znałam z forum i ts wiec pff wyjdź Razz...


tak tak, tutaj aplauz Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakieś foty by się przydaly bjacze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to byla po prostu MASAKRA !
każdy się okazal na serio fajna osoba, a wiekszosc byla naprawdę zajebist ymi rasowymi biczasami !!!!!
To co się tam dzialo to byla zajebista sprawa te wszystkie przygody, super ludzie przesiadywanie w barze po nocy Very Happy
A zdjecia będą niebawem mysle ze jak zgram to wybiore prawdziwe perelki i będzie każdy zadowolony Very Happy
Aaaaaa i bym zapomnial. Wg mnie 2gie miejsce nalezy się wlasnie Wizzardowi, który jak ja wy***ałem na puierwszym zakrecie i dalem enter bo nei dalo się doskoczyc, to on dal tez enter Shocked
Rownie dobrze mogl pojechac jak Khas przeciwko Holusowi ( Very Happy ) to byla piekna runda z czasem ponad 2 minuty Very Happy
jouuuuuu bitches !!!!!!!

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
jakieś foty by się przydaly bjacze


Trzebabylo tam jechac Rolling Eyes

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof napisał:
Monia napisał:

...Jakub to nic innego tak jak go znałam z forum i ts wiec pff wyjdź Razz...


tak tak, tutaj aplauz Smile


mowiles coś ? nie uslyszalem nic ? nie powiedziales tego w ryj to nie powiedziales nic !

ogolnie je ok lecimy na imrpeze z jakubem Smile

wszyscy byli zajebisci, mnie boli coś Very Happy a raczej wszystko ale spoko Smile

szkoda mi lookasha i dahaga ze musze czekac do 2 w nocy na pociag Sad

to były 2 dni wyciete z zycia dla mnie, tak się nie da Smile, gratki dla khasiusa wallego i holusa, ja delikutasnie mowiac odpuscilem turniej, ale wazniejsze było to ze tam bylem i się dobrze bawilem

i przede wszystkim ! bo nikt nic nie pisze, dzięki Scrappler za zorganizowanie imprezy, jesteś zajebisty gosciu i podoba mi się twoj angaz w to wszystko, wielki respekt za to co robisz Smile jesteś gosc ! Smile


Monia Very Happy ja się raczej nie pokazalem z dobrej strony tam, ale co tam Very Happy life is going on, next time zobaczysz dobrego gracza niz imprezowicza Smile na zmianę i cale zycie w ten sposob

Panie i Panowie impreza byla wielka i szczegoly z fotkami podamy pozniej , pomijajac ze kluczyki od auta zostawilem w sklepie Happy narta pozniej dam szczegola z opisem wsiego co się dzialo

you know what ?
you know what ?

voulez vous couchez avec moi bitches Happy

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nom pozdro Very Happy napiszee jutro jakiegoś wyjebanego postaa Very Happy ale zastanawiam się czemu Lokash nie jechal rano bo jak bylismy na dworcu był pociag o 10:4x do samego Ełku :>
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no tak, impreza w 100% udana rozwalilem Freda, bez znajoosci trackow ale potem trafilem na wspol lokatora który zostawil bez zludzen ze jestem beznadziejny, swietnie ze poznalem tylu ludzi, Bax okazales się zajebistym czlowiekiem nie znałem Cie od tej strony, Jakub duuuuzo inny niz na Forum (tak w ogóle rozwalilem cale POL na reke, tu mi gratulowac Happy) poznalem Prosiaki, mam cala koszulkę podpisaim zawalona i powiesze ja na scianie, ogolnie kac meczów jak się spi na podlodze po piciu resztek ze Starem to się tak ma nie? Happy ale Ci co nie było niech zaluja taka impreza to impreza zycia, chociaż szkoda ze mielismy z Boskim taki spontan bo przylozyl bym się do trackow, ale jak Bax powiedzial liczy się Fun;* ojjjjj wszystkich ludzi poznalem zamienilem parę zdan, może dostane bana już ale wkurzal mnie Morek, mogl dostac Happy ale ja jestem spokojny pozdrowie Cie zebys nie plakal i przytyj bo Cie 14 latki na reke rozwalaja, ahhh było wyjebiscie !!! pozdro for all nie chce mi się pisać bo ide spac, zdanie o Was wymienie potem bo musze spaaaaaaaaac cu Biaaaaaaaaaaach;*****
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja dobrze pamietam moje pojedynki na reke Very Happy
Zaczalem od Mor_Olo, pojedynek trwal nie wiem ile ale raczej nie wiecej niz 1.5 sekundy Smile
Pozniej przyszla pora na Scrapplera ^^ Ja pierdziele uzylem calych swoich sil jakie mialem, a jedyne co robilem to się bronilem, nie było bata na atak Very Happy mam lokiec rozciety w 2 miejscach, bo mnie az wcisnelo w ta dziure midzy deskami stolu omg:P Ma chlopak parę Razz
Pozniej z Radusem, bronilem się zaciekle ale mnie ładnie rozjebal Razz
Niestety Jakub biacz nie moglem się silowac z Toba, nie siluje się z kobitkami co się Freeq najebuja (Very Happy) choć nie da się pominac faktu ze wypiles ich tego dnia z 10 Very Happy
Impreza na serio wspaniala Very Happy Mialem swietnych ludzi w pokoju, było bardzo fajnie, na serio chyba nie ma osoby której bym naprawdę nie lubil Smile każdy jest ok, zajebisty, albo go prawie nie poznalem Razz
3majcie się biczasy !!!!

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* StaR
Star Małpa


Dołączył: 11 Sie 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 325

Skąd: Poznań

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jojo biczasy!
Pozwólcie, że się w końcu wygadam Very Happy
Impreza jak powiedziałem w pierwszym poście "Zajebikurwista". Bardzo chciałbym podziękować Scrappowi oraz reszcie organizatorów za imprezę. Normalnie kiedyś buziaczki dostaniecie :*** Jestem strasznie mile zaskoczony ilością ludzi na Lan Party Smile Dziękuję Jakubowi i Baxowi za zajebistą dawkę humoru biacze Very Happy Spijanie piwa przed 3 w nocy z Radusiem oraz informacja Baxa o jego szalonej ewolucji będą niezapomniane Very Happy Dowiedzieliśmy się też, że Robot jest fajny Very Happy Wzbogaciłem się o umiejętność składania grilla na baterie w stanie wskazującym Very Happy Pozdrawiam też trzech Dahagów, Lokasha, Scarego (pamiętaj o aseco dla mnie :**), Yarda z którym żegnałem się 15 razy, Majaka, Shadowa, Khasiusa i Holusia i nasze cudowne spotkanie dzisiejszego ranka, Łoliego (nadal musimy to obgadać Very Happy), Wizzarda, Boskiego, Mordę i w ogóle wszystkich. Jesteście sweet, sam seks normalnie.
A teraz uwaga... Chciałbym zaprezentować hymn naszego Lan Party
http://www.speedyshare.com/292269310.html <- tutaj
I pamiętajcie! Voulez Vous Couchez Avec Moi Bitches Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 11 sierpnia 2007, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to co dales star to jakiś remix Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=K9CtNmaPAI0 to jest orginal :p

It's me Bitches !

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?