Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Przydatne pliki
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] janusz
Jeździ konno


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 36
Skąd: Beskidy

PostWysłany: 05 czerwca 2006, 14:35    Temat postu: Przydatne pliki Odpowiedz z cytatem  

Siema
Zamieszczam dwa moje pliki.
Pierwszy to programik do katalogowania najlepszych czasów na trasach Nadeo - w postaci tabelki
Można zrobić tabele własnych rekordów i na przykład wydrukować Smile Opis w pliku ReadMe.
Rekord v1.0

Drugi plik to poradnik jak wyłączyć całkowicie widok samochodów przeciwników w grze.
Normalnie gra pozwala na ograniczenie widoku minimalnie do 4 graczy.
Poradnik

Mam nadzieję, że się komuś te pliki przydadzą.

_________________


www.polteam.eu


Ostatnio zmieniony przez [POL] janusz dnia 05 lipca 2006, 12:09, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 05 czerwca 2006, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[POL]janusz napisał:
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie odnośnie programu (coś poprawić, zmienić, itp.)

w takim razie pozwole sobie na trochę krytyki Smile

po pierwsze piszesz, ze plik 'Rekordy.html' ma być generowny w katalogu z programem, tymczasem mi go zapisal w windowsowskim Tempie Neutral
poza tym wyszukiwarka folderow pozwala wybrac tylko pliki...
no i moglbys się zdecydowac na jakas wersje jezykowa Smile
a tak w ogole, to nie pomysl calkiem niezly, jeśli ktos lubi trasy Nadeo, w czym to napisales? Smile

co do poradnika, to nie latwiej by go było po prostu na forum napisac?
ja się zawsze musze meczyc, zeby mi easy-sharing z Firefoxem wspolpracowal....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
milczek
Jeździ konno


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 41


PostWysłany: 05 czerwca 2006, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yard napisał:
[POL]janusz napisał:
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie odnośnie programu (coś poprawić, zmienić, itp.)

w takim razie pozwole sobie na trochę krytyki Smile

po pierwsze piszesz, ze plik 'Rekordy.html' ma być generowny w katalogu z programem, tymczasem mi go zapisal w windowsowskim Tempie Neutral
poza tym wyszukiwarka folderow pozwala wybrac tylko pliki...
no i moglbys się zdecydowac na jakas wersje jezykowa Smile
a tak w ogole, to nie pomysl calkiem niezly, jeśli ktos lubi trasy Nadeo, w czym to napisales? Smile

co do poradnika, to nie latwiej by go było po prostu na forum napisac?
ja się zawsze musze meczyc, zeby mi easy-sharing z Firefoxem wspolpracowal....


to masz problem..

Świetna robota!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] janusz
Jeździ konno


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 36
Skąd: Beskidy

PostWysłany: 05 czerwca 2006, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yard: Dzięki za krytykę Very Happy
O to mi właśnie chodziło aby ludzie zgłaszali problemy jakie mogą pojawić się z programem.
Sam nie jestem w stanie przetestować go na wszystkich konfiguracjach kompów. (U mnie działał bez problemu na Win98SE i WinXP)
Prosił bym o trochę więcej danych: jaki masz system operacyjny i czy Error replays.txt też w tempie wylądował? Uruchamiałeś proga z wewnatrz archiwum?
Co do wyboru plików (katalogów) to nad obsługą rozwijanego drzewa katalogów własnie pracuję Smile
Wersja językowa rzeczywiście trochę mieszana ale po angielsku zwykle jest krócej a miejsce na "buttonach" ograniczone Smile ale "klient nasz pan" od kolejnej wersji całość po polsku.
Program powstał w Visual C++.

Jeśli będzie zinteresowanie to bez problemu mogę poradnik umieścić na forum.

milczek: Dzięki za pochwały, ale konstruktywna krytyka też by się przydała Laughing


A teraz z innej beczki:
Napisałem poradnik jak zapisać trasę z serwera który na to niepozwala Smile (np: only boost ladder FRA)
Nie mówie oczywiście o włamaniu się na serwer, a zwykłym zrzucie pamięci do pliku Smile
(dla trochę bardziej zaawansowanych).
Zawsze miło pojeździć jakąś trasę w solo, niż męczyć się online nie znają jej (gdzie ta meta?) Smile
Mam tylko rozterki moralne co do uczciwości takiego rozwiązania wobec autora trasy, który pozwala nam ją jeździć ale nie zapisać :wink:
Jak się na to zapatrujecie - jakie jest wasze zdanie - może panowie moderatorzy się odezwą?
Jeśli dostanę przyzwolenie to umieszczę ten tutorial.

_________________


www.polteam.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 05 czerwca 2006, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pff, no tak, z rozpedu otworzylem plik z archiwum, teraz już wiem, czemu do tempa poszlo, sry, ze w ogole zawracalem glowe Smile

a co do poradnika, to nie wiem, ale to jest jak z kodami, jak ktos chce oszukiwac, to może w sumie, to podobna sytuacja jak ze sciaganiem mp3 z sieci, autor nie wyraza na to zgody, ale ludzie i tak sciagaja, ale ogolnie dobrze, ze masz takei rozterki Smile
ja bym nie był za publikacja, ale i tak w koncu pewnie ktos inny bez rozterek na to wpadnie i opublikuje...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] janusz
Jeździ konno


Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 36
Skąd: Beskidy

PostWysłany: 18 czerwca 2006, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziś programik dla wszystkich pechowców (czyli mnie między innymi) którym gra oświadczyła że mają uszkodzony plik "Score" lub "Profil".
Przy braku profilu gra wyświetla okno założenia nowego profilu, a w przypadku uszkodzonego score proponuje założenie nowego pliku. W rzadnym wypadku nie naciskajcie OK tylko ALT+F4 i uratujcie plik tym programem. Smile

Proga należy rozpakować i uruchamiać z głównego katalogu Trackmanii - tam gdzie jest TMN.exe
Wyświetli się okno z wszystkimi znalezionymi profilami - jeśli któryś plik będzie uszkodzony to wystarczy kliknąć przycisk 'Napraw" i po kłopocie.
Więcej opisu tradycyjnie w ReadMe.

Program jest całkowicie bezpieczny tzn. przed jakąkolwiek ingerencją w pliki robi ich kopie zapasowe!.

Naprawianie plików score i profili

_________________


www.polteam.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?