Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Witam i o drogę pytam :)
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakuzaa
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 6
Skąd: wroc?aw

PostWysłany: 20 marca 2006, 15:01    Temat postu: Witam i o drogę pytam :) Odpowiedz z cytatem  

Halo, nowy user na forum się kłania.

Kwestie, które chciałem poruszyć:
wyczytałem tu, jakoby na serwerze państwa INA >zawsze< grało mnóstwo Polaków, co chyba jest lekką przesadą, tylko raz udało mi się tam znaleźć polski serwer
moje pytanie w związku z tym - gdzie najczęściej gracie? ja zazwyczaj GBR(otmb, wooty4us), można tam spotkać zawsze kilku Polaków Smile (aha, gram może od miesiąca, więc może się nie znam)

Dobra, dosyć marudzenia Wink wielki szacunek dla twórców forum, które ostro się rozwija, mam nadzieję że ladder nie uzależni mnie jeszcze bardziej od tej gry Twisted Evil

miałem się tylko przywitać

pzdr - kuba

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 20 marca 2006, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

witamy Smile

nie chodzilo o to, ze gra w INA gra mnostwo Polakow, tylko, ze chyba najwiecej z nich gra po prostu pod ta flaga. Ale teraz kiedy nie ma w INA za bardzo serwerow, to się chyba zmienia, jednak trudno stwierdzic. Ja tez w sumie preferuje serwery GBR, chociaż ostatnio jakos mniej lubie ich graczy Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Menda
Jeździ konno


Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: Sopot

PostWysłany: 21 marca 2006, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na skrzyżowaniu w prawo, potem an światłach prosto...aż do mety Smile

@siema Smile

_________________
Trackmania Nations ESL Admin - jak co proszę pisać GG:3274717


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?