Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
w jakim katalogu screeny?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pediator
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 1


PostWysłany: 16 sierpnia 2007, 5:03    Temat postu: w jakim katalogu screeny? Odpowiedz z cytatem  

Mam pytanie robię sobie skriny z trackmanii united klawiszem PrtScSysRq i mam pytanie gdzie znajdują się skriny zrobione tym klawiszem tzn w jakim katalogu.(wiem że można wkleić taką fote do ps'a lub painta oraz ze są programy do robienia skrinów ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siekiera
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 450
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 16 sierpnia 2007, 7:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

te fotki się nigdzie nie zapisują, no chyba że je wkleisz do painta. w TM możesz robić screenshoty F10 wtedy bedą one zapisane w katalogu z grą.
_________________
Siekiera=Siekierka
Dziękuje naszym administratorom za to że od miesiąca czekam na zdjęcie niesprawiedliwego zakazu pisania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?