Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
2f2f ma 3 pkt czy nie?????
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 14:34    Temat postu: 2f2f ma 3 pkt czy nie????? Odpowiedz z cytatem  

Jest to temat do postu 2f2f vs SMD w 3 rundzie : A więc tak sprawa wygląda:W rególaminie jest napisane iż po każdym meczu ma zostać zrobiony screen z wynikami, bądź w przypadku walkowera screen ma być dowodem na wstawienie się jednej z drużyn .

w poście meczu 2f2f vs SMD niepojawił się żaden screen (poza archiwalnej rozmowy mastera na gg) mecz więc powinien być uznany walkowerem obojgu drużyn a mimo to 2f2f dostało 3 pkt .

Strasznie mnie to wkur.......o bo w przypadku PZ vs SMD i SOD vs SMD screeny zostały według rególaminu podane co niemoge powiedzieć o meczu 2f2f vs SMD

team SMD niezgłosił swojego wycofania z PL4 (tak jak IRx) organizatorom więc czy istnieje czy nie to bierze udział w turnieju .2f2f według rególaminu było zobowiązane do zrobienia screena.

proszę o wypowiedź cl teamów PL4 czy mecz powinien zostać uznany jako walkower obydwu drużyn czyli 0-0 czy powinno być mimo wszystko 3-0 dla 2f2f (tylko wtedy niewiem pojakiego chuja SOD i PZ marnowało czas na screeny żeby trzymac się rególaminu.

proszę o zrozumienie sprawy i wypowiedź cl teamów PL4.

[ Dodano 27 sieprpnia 2007, 14:37 ]
Ja osobiście jestem za 0 - 0 bo albo jest jak rególamin chce albo będzie bydło a to mają być pożądne zawody.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pablo
Jeździ konno


Dołączył: 30 Lis 2006
Posty: 14


PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli nie ma dowodu w pstaci screena to jest to rownoznaczne z tym ze mecz się nie odbyl i nie powinno być tak ze jedna z drużyn zostaje skrzywdzona powinien być obustronny walkower albo mecz powtorzony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po 1. sprawa warta uwagi ale już o tym topic jest, więc po co zakładasz nowy.

po 2. ciekawy jestem ile masz lat, bo jeśli nie zdajesz sobie sprawy, z tego, iż nie pisze się rególamin tylko regulamin, czasowniki pisze się oddzielnie z "nie", nie pojakiego tylko po jakiego, przed żeby przecinek, przed iż przecinek, przed więc przecinek. nie sądze, by to była dyslekcja. wiem, że dowalam się o sprawy pewnie dla wielu uważane jako "OMFG NOOBIE ALE DEBJLIZM PO CO PIZADŹ BEZ BŁENDUW!!" a po to k**wa, żeby być odbieranym przez innych poważnie. po to, by posty wyglądały tak, aby czytający zdawali sobie sprawę, że czytają coś napisanego przez człowieka mądrego. nie mogę się przyczepić do ludzi jak jakub, którzy mieszkają poza Polską i polskiego nie używają często. w ogóle jak na jakuba to jestem pod wrażeniem jego umiejętności posługiwania się językiem polskim. naturalnie zdaję też sobie sprawę z tego, że nikt nie jest idealny i każdy robi błędy ale to już zdecydowany przesadyzm.

przykład: z kim wolicie rozmawiać normalnie?

-z kimś kto każde zdanie kończy wyrazem "nie" - fajnie, nie? idziemy, nie? super, nie? z kimś kto mówi non stop "no to poszłem i kopłem tego debila, bo się na mnie krzywo spojrzał ale debil"

-z kimś kto posługuje się językiem polskim poprawnie, a 90% jego wypowiedzi to nie są wyrazy "poszłem, nie i kopłem" naturalnie to tylko przykład.

niektórym pewnie bardzo to pasuje, jak czują, że rozmówca jest na ich poziomie. mogą sobie gdzieś puiźdź i kogoś kopnonć, nie?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Xard ma na tyle lat, ze "mukpy pżyjźdź i dzie kopnondź" Wink
Skoro nie ma screena to po 0 dla obu, a jak ;D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tez tak mysle, jak rip.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pysio2727
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 135
Skąd: Jarocin

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale gdy na meczu był inny czlonek klanu który na to patrzyl Question
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli chodzi Ci o innego członka klanu 2f2f to nie jest to dopuszczalne tak czy inaczej. >.>
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coof jestem cienki z polskiego więc się nieczepiaj ,a poza tym pisze na szybkiego więc się skup na sprawie bo jest poważna a nie na mojej ortografii a lat mam wiecej od Ciebie niewieżysz to zapytaj ripka

a właśnie:

R1p napisał:
Xard ma na tyle lat, ze "mukpy pżyjźdź i dzie kopnondź" Wink
Skoro nie ma screena to po 0 dla obu, a jak ;D


hehe

a wyniki przedstawiają się następująco

za obustronnym walkowerem jest już cl: GTW , PZ , SOD , GT , POL ,RBF to już 6 liderów (GTW i PZ napisali to już w temacie meczu 2f2f vs SMD)

I kurde poprawcie nam w końcu tabele bo mamy 2 wygrane i 1 porażke a nie na odwrót (SMD vs SOD ) 0-3 dlanas i jest screen.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak Yard przyjedzie to poprawi ziew....

Decyzja zapadła i jest walkower a nie 0-0, bo przeciwna drużyna się wycofała wiec jak mogła grać ? ziew...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack to już nieoto chodzi ze SMD się wycofało. A oto ze niema dowodu ze 2f2f wstawili się na mecz , niezastosowali się do regulaminu i nie zrobili screena .A SMD nie powiadomili, ze się rozpadli (tak jak IRx )więc są członkami PL4, screen być powiniem .To by było nie fair ,ja zrezygnowałem z 18-stki kolegi przez tego jebanego screena, z PZ tez się musieli zebrać i zepsuć plany na niedziele wieczorem, a 2f2f nic nierobili i itak jest dobrze. To ja już niewiem k**wa jak to jest jednych regulamin obowiązuje a inny nie? I to nie ja go napisałem.

hack napisał:
Decyzja zapadła i jest walkower a nie 0-0, bo przeciwna drużyna się wycofała wiec jak mogła grać ? ziew...


dla kogo walkower jak obu teamów niebyło nie można tak, że walkower dla 2f2f bo niema podstaw ze oni byli tymbardziej ze Master twierdził ze zrobi screen bo się pojawią a potem wykręca kota ogonem śmiem twierdzić, że był sam dlatego zdecydował się na rozmowe przez gg.

_________________



Ostatnio zmieniony przez 1X4rd451 dnia 27 sierpnia 2007, 16:21, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hack w temacie napisał że mamy te 3 punkty więc sprawa jest rozwiązana. Może się Wam to nie podobać ale czy tak czy inaczej tego nie zmienicie.
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pfff, nie lubie ani 2f2f ani SMD dlatego chciałem obustronny walkower Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ale jak ta jedna drużyna się wycofala, to jednak hack ma racje.
i tak już nikt nie wie, kto tam w tej 2. lidze gra czy nie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

master - macie 3 punkty

a teraz chlać !!

a SMD swoja droga jak nie bierzecie udzialu to po cholere nie chcecie zeby 2f2f mialo 3 punkty ? screen ?

NIE BĄDŹCIE ŚMNJIESZNJI !!!

ludzie zrobić screena w 3 na serwerze Happy jak jesteście sami tak to by każdy wygrywal Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja się zgadzam z xardasem, dlaczego PZ/SOD rezygnowali ze swoich planow tylko po to by zrobić screena jak on nie jest potrzebny
albo wszyscy się trzymaja regulaminu albo nikt, nie może być wyjatkow dla m@steła

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czytam se te wszystkie tematy wlasnie i powiem tylko ze niepotrzebnie pierdolicie... każdy pisze jakieś bzdury omg ... ludzie w jakim Wy swiecie zyjecie:D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 sierpnia 2007, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki Seque za poparcie, ale no cuż to widać nic nieda, k**wa najwyraźniej regulamin ma wyjątki, a SMD nieogłosiło oficjalnie swojego upadku , tylko słuch ponich zaginoł, może są na wakacjach albo coś, w końcu k**wa wakacje jeszcze są!

a co do tych 3 pkt to mam wyjebane nato czy je dostaną czy nie. Poprostu chciałem, zeby było tak jak jest w regulaminie, ale ch** z tym . Ja powiem tak ,że każdy ma swoją godność .Z mojej strony bezdzie wszystko po regulaminowemu . A spory między SOD a 2f2f rozszczygniemy w meczu to zdaje się 5 czy 6 kolejka i już mogę zapowiedzieć 3-0 dla nas .

Zamykam temat i papapapapa pozdro 4 all

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludzie z SMD sa teraz w GTW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?