Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
[old]Nowe Forum
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 09 lutego 2006, 11:01    Temat postu: [old]Nowe Forum Odpowiedz z cytatem  

Udało mi się wreszcie uruchomić polskie forum gry TrackMania. Do tej pory nie istniało w Polsce zadne forum, ani żadna strona o tej grze, więc zachęcony popularnością sekcji 'Polish TrackManiacs' przy CDD Forum oraz wypuszczeniem gry TM Nations, w której mimo braku swojej narodowości Polacy prezentują się względnie licznie postanowiłem założyć to forum. Mam nadzieję, ze przyczyni się ono chociaż trochę do popularyzacji tej niesamowitej gry w naszym kraju Wink

Na razie jest ono dostępne pod aliasem www.trackmania.xt.pl, docelowo będzie pod domeną www.TMpl.info.

Liczyłbym również na rozraklamowanie tego forum wśród polskich graczy Wink

pzdr,
Yard, Forum Admin


Ostatnio zmieniony przez [CDD] Yard dnia 15 lipca 2006, 23:46, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 lutego 2006, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra robota

Muszę przyznać, ze świetnie dopasowałeś kolorystykę. Zawsze na tych wszystkich oficjalnych stronach TMN denerwuje mnie ta ciemna zieleń w tle i bardzo słaba przejrzystość strony

Ty doskonale oddałeś klimat gry i od razu na pierwszy rzut oka widać, ze mamy tu do czynienia z FORUM o TM Nations. Jednocześnie jednak, forum jest bardzo przejrzyste i dobrze rozplanowane

Naprawdę świetna robota

A co powiesz na to, żeby po wprowadzeniu już tej oficjalnej domeny dać NADEO link do tego FORUM jako oficjalnej strony polskiej o TM NATIONS ?

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 09 lutego 2006, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie wiem, czy oficjalne strona nie jest zarezerwowana dla dystrybutora iczy nie musi to być strona, a nie forum, ale byłoby fajnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] haiyoshi
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 189


PostWysłany: 18 lutego 2006, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dla mnie bomba Very Happy Te forum to już coś, według mnie nadaje się na
oficialne forum polski. Tak trzymać Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DooBLER
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 8


PostWysłany: 17 marca 2006, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na forum przydałby się gdzieś w nagłówku jakiś wyraźny link do strony, co by sobie tylo kliknąć i być odrazu na stronie (wiem jestem leniwy niechce mi się paru literek w adres wklepać Razz )
_________________
Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 17 marca 2006, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, dzięki za sugestie, zaraz się tym zajme Smile

edit: już dodalem, o to ci mniej wiecej chodzilo?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
DooBLER
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 8


PostWysłany: 17 marca 2006, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jest super, dzięki Very Happy
_________________
Pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
freequ
Jeździ konno


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: 19 czerwca 2006, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ahhh pamietam czasy kiedy to forum było miesiac (patrz data rejerstracji mojej)... był na nim Yard, Wiadp1, Fatality i Ja Razz Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fujibiker
Jeździ konno


Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 38
Skąd: Debowiec

PostWysłany: 30 sierpnia 2007, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chce zakladac nowego topicu tylko tutja to anpisze.

Zróbcie coś z tymi botami!!!

Bo to już na maksa wkurzajace jest. Patrze 102 posty nieprzeczytane z czego tak naprawdę mam ich z 50 nieprzeczytanych a reszta to boty :/ Mozna się pogubic co kto napisal :/

_________________
~FM~!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?