Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Liga I » Runda 4: *{RBF}* vs FBN
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 01 września 2007, 21:53    Temat postu: Ślicznie XD Odpowiedz z cytatem  

Graty Chłopaki teraz nas czekaja 3 ciezkie mecze ale jak bysmy 24/7 Trenowali to czemu mamy nie wygrac Razz za***iscie Kamil,Worm,Szym no i Turbo:D
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] szym
Team Poland


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 193
Skąd: Bukówiec Górny

PostWysłany: 01 września 2007, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No bardzo mnie cieszy wynik... chociaż czasem mogło być lepiej. A pierwsza trasa to już poprostu taki stres... przegrywaliśmy 1:5 ale udało się wygrać 7:6.
Seque ja bym grał i dzisiaj i jutro tylko chodziło o to że cały czas myślałem że gramy w niedziele i tu się o 18 dowiaduje że za godzine mamy mecz... i jeszcze nikogo z naszych nie ma na gg... dlatego chciałem przełożyć... No ale w końcu wszyscy się znaleźli no i mecz się odbył.
Mam nadzieję że nie masz nam tego za złe no bo jednak trochę zamotu wprowadziliśmy :wink:
Ale gg FBN (szczególnie Turbo) :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?