Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Liga I » Runda 4: xp vs ~FM~
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 02 września 2007, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no GG FM sorry za mecz i za 1 mape ale baaaaaaaaardzo lamilem bo trenowalem raptem jak i nawet az tyle tego było 2 godziny wrocilem wczoraj i na bani przejezdzalem 1 raz trasy dziś trenowalem tylko przed meczem, rozwazam odejscie bo czasy jakie krece nie sa rewelacyjne GG XP walczyliscie ładnie na 1 mapie dużo bledow slabe przygotowanie z Waszej strony, no coz GG all i sorry, a co do poczatku może mial ktos taka sytuacje ze na miejsce 6 slotow było 5 graczy a gdy chciałem wejsc pisalo too many players? meczylismy się dobre 15 minut Przepraszam za to:)
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 02 września 2007, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratuluje FM i także przepraszam za to co pokazałem na jedynej granej przeze mnie mapie, ale nie potrafię jeździć kiedy mi przed oczami skaczą inne auta(tak, lagi). Pewnie ktoś powie, żebym się nie tłumaczył, więc się nie tłumaczę, tylko następnym razem na pewno nie zgodzę się na grę przy takich lagach, bo nie zawsze można pokazać to co się prezentowało w normalnych warunkach.

Pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 03 września 2007, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a i tak będzie nam trudno w meczu z xp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP Rainer
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 96

Skąd: Tychy

PostWysłany: 03 września 2007, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra zrobilem se przerwe od 1 meczu i tu odrazu porazka Razz
Widze ze nie mogę sobie odpuscic nawet 1 meczu...no coz no to roboty biczasy Smile
Teraz już na pewno będę gral Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 03 września 2007, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nasze (przynajmniej moje) ambicje zostaly mocno rozdraznione po wczorajszej wpadce, wszystkie swoje agresje wyladuje na FBN sorki chlopaki ale raczej będzie masakra :wink:

co do lagow to były poprostu bardzo czeste, samochody skakały jak pojebane, nie wiem czy to wina moja czy serwa, nie wazne FM gralo w takich samych warunkach i sobie poradzili wiec nie ma oczym mowic. Ja dla przykladu mialem na poczatku takie lagi ze nie nie moglem trafic 3 razy w wyskocznie na sebiku, myslalem ze rozjebe komputer Evil or Very Mad w ogole to wczoraj jakos strasznie zle mi się jechało, każdy ma slabszy mecz przyszla kolej na xp, trudno się mowi w nastepnym meczu nadrobimy strate i jest jeszcze szansa na podium, wszystko będzie zalezec od ostatniego meczu z RBF. Jeszcze raz wielkie gratki dla Szyny i FM, które ze swoimi Cyklopem i Hazylem w skladzie naprawdę sa mocni

przykra ta porażka jedna runda Sad

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 03 września 2007, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm...może na poczatku chcialbym z calego serca pogratulowac ~FM~
naprawdę swietnie się zaprezentowaliscie w tym meczu!
xp było faworytem ale pokazaliscie , ze łatwo skory nie sprzedacie.
Jeszcze raz bardzo chcialbym pogratulowac liderowi ~FM~ - Mroziowi , i calemu klanowi ~FM~. Zagraliscie wspanialy mecz i za to wam się naleza brawa!
Oby tak dalej Cool
Pozdro!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 03 września 2007, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

staramy się nadrobic po ostatnich 2 wpadkach Smile damy rade, teraz prisiaczki Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?