Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nie mogę uruchomic TM United ;|
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 06 października 2007, 9:29    Temat postu: Nie mogę uruchomic TM United ;| Odpowiedz z cytatem  

pewien problem polega na tym ze nie mogę uruchomic TMU zaczne od poczatku...

gdy pierwszy raz zainstalowalem TMU chodzilo wszystko dzień za dniem..ale gdy przestalem grać na jakiś kilka tygodni wlaczym TMU wyskakuje oczywiście poczatkowy panel konfiguracyjny(opcje,i takie duperele) i wciskam start zeby zagrac no i mi cso tam się laduuje ale nadal widze pustke na ekranie i czekam i czekam i nic... próbuje jeszcze arz ale jak nastepny raz ciskam na ikonke TMU to nawet się nie odpala ten panel kofiguracyjny

zowazylem jedna zecz jak mam Xfire i jak wlacze jaks gre to mi zamiast online pisze w co gram..to normalne.. ale jak wlacze TMU i wciskam start to czekam i czekam i zamisat online pisze TM united to znaczy ze gram..ale nie gram^^... robilem reinstall nic nie pomoglo zowazylem ze nowy update wyszedl może to jest przyczyna?może trzeba updata zrobić i będzie po klopocie...zrobie updata Very Happy

ale ja się rozpisał.... ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 października 2007, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dla mnie to brzmi jak problem ze sterownikami lub karta graficzna.
mialem coś podobnego na vista z dx10 karta ati.
do tej pory nie doszlem do rozwiazania, bo nie mialem za bardzo czasu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 06 października 2007, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm.. no mozliwe ze stery do grafy bo pamietam jak gralem jeszcze przed instalacja nowych sterow a po instalacji już nie chicalo odpalic ehh.. tylko jakie to były stery wtedy ^^

mysle ze problem lezy w sterownikch wiec wszystko się wyjasnilo mysle ze mozna zamknac Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?