Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
male podsumowanie przed play offach
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 października 2007, 3:55    Temat postu: male podsumowanie przed play offach Odpowiedz z cytatem  

1. co jest dobre
graty za play offs. każdy już wie, ze u nas skill nie jest obce slowo.
ogolnie ładnie gralismy, i nie oddalismy ani mapy. 6 map wygralismy, oddalismy tylko 9 rund, tz ze co mape tylko 1,5 rund oddalismy.
na kwalifikacjach jest sporo osob, atmosfera tez jest fajna, nie ma wiekszych klotni, jest git.

top 4 gracze fazy grupowej:
- hack
- wally
- shadow
- lechu

2. co jest zle
mało wytrenowane trasy przez niektorych zawodnikow.
myslenie ze i tak ktos inny będzie lepszy.
gadki "lol, jestem w skladzie, ale i tak nie chce grać".
olewanie tras nc3, za to jezdzenie po innych serwerach i mapach.

3. co się zmieni
przed play offami będzie faza zmian.
khasius wroci do reprezentacji.
może lokash dojdzie.
wyleci gawron, bo sobie tak zyczyl.
bax nie może grać, ale nie wiem czy go wyzucimy z repry, bo jednak jako eswc mistrz niech se tam siedzi, może wrazenie zrobi na jakiś team. pomyslimy.
jak boskiego i szyne jeszcze raz zobacze na serwerze FC, i nie będzie ich na kwali, wyleca z reprezentacji, tak się dogadalem z wallym.

prezes, grono, tomek, loony, zeo wy umiecie dużo wiecej, postarajcie się na nastepne rundy.

ogolnie trochę wiecej angazementu chlopaki, bo wally i hack samemu ciagna te repre. ja chce zeby każdy się rozdzieral, zeby być w skladzie, a nie takie "wolałbym nie jechac"-g*wno.
ładny przyklad daja lechu, shadow, brzerz i nawet mor_olo.

to jest nc3, nie jesteśmy już sredniaki.
wieje już tu inny wiatr, DO BOJU chlopcy.
RUS będzie już pierwszy test na to, co może nam się jeszcze udac w tym turnieju.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 15 października 2007, 6:27    Temat postu: Re: male podsumowanie przed play offach Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:
"lol, jestem w skladzie, ale i tak nie chce grać"


xDDD myslalem ze to reprezentacja polski a nie drugi sklad 2f2f ^^


No i gratuluje za 2 wygrane mecze no i teraz play offy ;] Powodzenia Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 października 2007, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nice podsum jakub, Niezly również podsum bad Olo ;-), czasami ma się takie wrazenie, że coś jest nie tak u nas z treningiem, od razu mogę powiedzieć, ze warto chociaż 30 minut codziennie poświęcić na te mapki, przynajmniej trochę chociaż wyćwiczyc niektóre zakręty... a nie żeby trenować w sobote i niedziele, bo wtedy, jeżeli wyuczycie się trasy na swój szybki sposób, i odkryjecie,ze można było inaczej, to zawsze te morale spadają, wiem po wlasnym doświadczeniu z PL3 Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 15 października 2007, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
to jest nc3, nie jesteśmy już sredniaki.
wieje już tu inny wiatr, DO BOJU chlopcy.

Jaki MC Happy nie no tak naprawdę to fajnie ze przeprowadzacie zmiany bo widzisz kto się stara a kto nie mozesz dac szanse innym chlopakom ktorzy na ta szanse czekaja:) gratki za PO i zycze powodzenia w meczu z RUS:P

_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 15 października 2007, 8:03    Temat postu: Re: male podsumowanie przed play offach Odpowiedz z cytatem  

jakub napisał:

jak boskiego i szyne jeszcze raz zobacze na serwerze FC, i nie będzie ich na kwali, wyleca z reprezentacji, tak się dogadalem z wallym.

Co ma piernik do wiatraka? ze "nie będzie ich na kwali" - rozumiem, logiczne, ale ze "na serwerze FC" - tego już nie rozumiem Rolling Eyes Termin nastepnego meczu ustalimy tak by nie kolidowal z priorerytowymi turniejami. FC nie ma być konkurencja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 15 października 2007, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja bym wypierdolil wszystkich co zglaszaja się do repry i potem nie racza trenowac czy pojechac w meczu. Pieprznac wielki news na pierwszej stronie z wypisem takich osob.
Potem będą się chwalic ze byli w reprze, a tak wszyscy będą wiedziec, ze owszem byli, ale chuja zrobili.

Tyle z mojej strony.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 15 października 2007, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Khasius napisał:
A ja bym wypierdolil wszystkich co zglaszaja się do repry i potem nie racza trenowac czy pojechac w meczu. Pieprznac wielki news na pierwszej stronie z wypisem takich osob.
Potem będą się chwalic ze byli w reprze, a tak wszyscy będą wiedziec, ze owszem byli, ale chuja zrobili.

Tyle z mojej strony.


chociaż nic mi do tego, no może nie zupelnie nic bo tez chce zeby repra grala jak najlepiej, to Khasius ma 100 a nawet 200% racji, jak się komus nie chce to niech wypierdala Evil or Very Mad , trzeba podchodzic w miare uczciwie do sprawy i jeżeli ktos nie ma czasu albo co gorsze checi (co dla mnie jest nie zrozumiale) to niech powie ze nie ma i niech robi miejsce dla tych co maja, proste.... wszystko dla dobra reprezentacji, ale jak widac w i tutaj sa tez "lansermeny" trudno o powaznych ludzi tutaj ostatnio, chyba już za dlugo się to ciegnie :?

wielkie foto z napisem tego pana nie oblugujemy i dziekuje po sprawie Very Happy

ot takie moje zdanie na ten temat

posdrafiam wszytkich POLAKOW Mr. Green ten benek mnie rozwala czasami Laughing

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 15 października 2007, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no tak, mowicie dobrze Repra to najlepsi gracze z ambicjami, talentem i czasem na gre, warto czasem odpuscic jakiegoś dobrego gracza który nie trenuje a miec troszke gorszego który wkladal by w to serce... znam paru takich i znam tez paru z 2 strony... po co się pchali do repry skoro nie chca grać;)
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 15 października 2007, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie tak jak Khas powiedzial. Piwo mu !

Kadra jest w miare liczna, ale jak czasem popatrze kto treni to az zal dupe sciska Wink Ruszczie dupeczki ^ ^ W play offach dajcie czadu ! Olek 3ma kciuki ^^

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 15 października 2007, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Olek 3ma kciuki ^^

nie tylko Olek, RaDuS tez;) good luck maaaaan;)

_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?