Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
POL vs BEL
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 marca 2006, 13:18    Temat postu: POL vs BEL Odpowiedz z cytatem  

Dzisiaj czeka nas bardzo trudny pojedynek z Belgią. Jednak mam nadzieję, że ostatnie zwycięstwo znacznie podniosło morale naszej drużyny i pokażemy się z bardzo dobrej strony.
Przewidywany skład na dzisiejszy mecz to: Massacre, mor_olo, nawro, wiadp1, yard.

Mam nadzieję, że nie będziemy mieć problemów ze składem, ale w razie czego nie zdziwcie się jak tuż przed 20:00 dostaniecie wiadomość na GG z informacją, że jesteście potrzebni Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 26 marca 2006, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja zawsze do usług... Tylko grajmy trochę krócej bo chce się wyspaćRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 26 marca 2006, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

będzie mozna pospectowac tzn popatrzec na zywo jak gracie? Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 marca 2006, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Belgia może być naprawdę trudnym przeciwnikiem. Oni są m.in. poziomu Wielkiej Brytanii, z którą przegraliśmy do zera.
_________________



Ostatnio zmieniony przez Zeo dnia 26 marca 2006, 21:43, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 26 marca 2006, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

też z chęcią bym pooglądał ten mecz jako widz jeśli to oczywiście możliwe...jak nie to trudno Razz
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 marca 2006, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zobaczymy jeszcze kto będzie hostował i czy jego serwer będzie miał jakieś miejsca dla obserwatorów. Jak już będę miał jakąś informację niezwłocznie poinformuję was w tym temacie. Dlatego po 20:00 możecie spodziewać się tu jakichś informacji
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 26 marca 2006, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i se oglądneliśmy Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 26 marca 2006, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

graja na cienkim serwerze który ostro laguje a spece jeszcze spotegowalyby laga.

Swoja droga mozna by pomyslec o sponsorze który hostowalby serwer. Od okolo 2 lat gram w soldata i tam np najwieksze polskie forum tej gry sponsorowane jest serwerem od whiterabbit.pl może i reprezentacje w trackmanie zechcieli by sponsorowac... stosunkowo krotko gram w tmn wiec glupio mi do nich pisać ale może jakiś wyjadacz z repry powinien postarac się o sponsora w zamian za ich reklame oczywiście.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 26 marca 2006, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawias napisał:
graja na cienkim serwerze który ostro laguje a spece jeszcze spotegowalyby laga.

Swoja droga mozna by pomyslec o sponsorze który hostowalby serwer. Od okolo 2 lat gram w soldata i tam np najwieksze polskie forum tej gry sponsorowane jest serwerem od whiterabbit.pl może i reprezentacje w trackmanie zechcieli by sponsorowac... stosunkowo krotko gram w tmn wiec glupio mi do nich pisać ale może jakiś wyjadacz z repry powinien postarac się o sponsora w zamian za ich reklame oczywiście.


A napisałem co nam szkodzi :wink: Teraz trzeba poczekac na odpowiedż

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] haiyoshi
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 189


PostWysłany: 26 marca 2006, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam nadzieje że się uda Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 26 marca 2006, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oczywiście zeby nie było był to profesjonalny napisany list

Wiadomo coś o przebiegu meczu?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 26 marca 2006, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MEcz był bardzo fajny ,w miarę zacięty.
Na A wygraliśmy całkiem gładko i musze się pochwalić piękną jazdą jak także i całego teamu Smile
Na B mecz był bardzo zacięty 1:0,1:1,2:1,2:2.....,6:6 w tym moemncie mimo ze poczatek meczu mi nie wychodził w srodku szło tak sobie to zmobilizowałem się i pojechałem... słabo bo tylko na 5 miejcu honor uratowali Nawro i Yard i mecz był już przesądzony
Na C Jechało mi się bardzo dobrze równo bez problemów widziałem ze reszta tez jedzie bardzo ładnie i byłem pewien punktów runda zakończyła się wynikiem 5:1

Belgowie nie stawili specjalnego poru aczkolwiek chyba dzięki naszym treningom i świetnej pracy drużynowej
Byle tak dalej...

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 marca 2006, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a więc niespodziewanie odnieśliśmy zwycięstwo.

W trasach 3-0

A w punktach? Policzmy:
-A - 7:3
-B - 7:6
-C - 5:0
-razem - 19 - 9 Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 26 marca 2006, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no gratuluje.

ale jak screenow nie było tak nie ma Razz a ciekawi mnie jakie czasy w stosunku do swoich najlepszych osiagacie pod presja i jakie czasy maja przeciwnicy. albo np czas 1:00:00 na A jakie mialby miejsce. dalej wygraliscie uchylcie rabka tajemnicy ehehe Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] haiyoshi
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 189


PostWysłany: 26 marca 2006, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

noo gratulacje Wink dobra robota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 26 marca 2006, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na A wygrywaly osoby z czasami 57+ na B 55+ na C trzeba było miećod 1:45-1:47
Ogólnie czasy rózniące się o około sek. od moich najlpeszych

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 26 marca 2006, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh, no mecz był bardzo zaciety na B, szczegolnie ta runda przy stanie 6-6, nie no mimo wielu problemow technicznych mecz nam się raczej udał Smile

oczywiście jak wygrywamy to tradycyjnie zapominam o screenach Wink tym razem mam tylko jeden, z ostatniej trasy Smile
ale za to mama dosyc spora paczke powtórek tym razem, wiec jak ktos jest zainteresowany, to zapraszam do sciagania Smile
tylko się nie smiejcie ,bo w niektrych rundach pojechalem tragicznie Wink
sry za dziwne nazwy, ale w czasie meczu jest mało czasu na nagranie powtorki...
polecam tę oznaczoną 'last', pochodzi z rundy przy stanie 6-6 Wink

powtórki: http://tmpl.info/matches/bel/bel.zip


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 27 marca 2006, 6:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehh na tym screenie widać jak słabo szło mi na ostatnim torze, ale widziałem że w pierwszej piatce jedzie czterech naszych no to starałem się tylko nie być ostatni co czasem się nie udawało ;/ ale na B swój rekord poprawiłem o całą 1 sec więc nie było źle, zreszta na A też go poprawiłem ale już tylko o 0,64 ale ogólnie reszta teamu jechała jak natchniona i często bywało że miejsca od 1-4 zajmowali nasi a ja bylem 7-9 ;P a więc zwycięstwo jak njbardziej zasłużone Razz
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 27 marca 2006, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wierzylem w was i się niezawiodlem... A mowiliscie ze tak trudno będzie:P Oby tak dalej do pucharu swiata


Ps. Dostalem dzisiaj odpowiedz od bialego krolika w sprawie sponsoringu... Niestety skonczyly im się wszystkie oferty sponsoringu jak narazie. Powiedzieli ze moga nam je ostatecznie sprzedac po mniejszej cenie... Sprubuje dzisiaj jeszcze napisac do kilku innych serwerowni

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27 marca 2006, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż. Jest lepiej niż myślałem i myślę, że to zwycięstwo przeciwko Białorusi okazało się pzełomowym momentem dla nasze reprezentacji. naprawdę graliście wszyscy świetnie. Każdy z nas nawiązał równą walkę z pozostałymi graczmi i naprawdę Majak jeśli tspojrzymy na miejsca przez Ciebie zajmowane to chyba bardzo rzadko byłeś ostatni dzięki czemu zdobywałeś małe punkciki dla naszej ekipy, które pozwalały nam wygrywać poszcególne rundy. Wszyscy zagrali bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej

W tym tygodniu mamy przerwę, ale mam zamiar zorganizować jakiś mecz sparingowy. Np. z Brazylią, która jest bardzo mocnym teamem, z którym jednak powinniśmy nawiązać wyrówanną walkę.

Kolejny mecz ligowy gramy przeciwko Portugalii. Tak naprawdę ciężko pwowiedzieć jakim oni grają. W pierwszych spotkaniach trafili na bardzo trudnych przeciwników imyślę, że na pewno nei wolno ich lekceważyć i trzeba porządnie przygotować się do tego meczu. Mam nadzieję, że podzielacie moje zdanie Smile

BTW powtórki YArda przesłałem do Mamaregga,więc w nastepnej VIDEO recenzji prawdopodobnie znajdzie się króka relacja z naszego meczu

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?