Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Omlet-pierwsze mapki
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cziken
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 1


PostWysłany: 22 sierpnia 2006, 18:33    Temat postu: Omlet-pierwsze mapki Odpowiedz z cytatem  

Oto moje dwie pierwsze mapki.
PUDLISZKI
:


Jest to moja pierwsza mapka. Powiem tylko tyle ze w kilku mijscach trzeba miec dobra predkosc zeby przeskoczyc niektore chopki.


HELLMANN`S


Jest to mapka na której mozna dojechac do mety dwiema roznymi drogami.Jedna droga jest szybka z łukami i raczej nie sprawi nikomu problemow.Druga droga jest krotsza ale znajduja się na niej kilka dobnych hopek i innych niespodzianek.

Obie mapy jedzie się ok. 1 min.


Czekam na komentarze.
Dopiero się ucze i wiem ze te mapki nie sa zbytni orginalne i profesjonalne ale jednak zachecam Was do sprawdzenia.

PS.Jak zbudawac zwykla prosta droge?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Booster.pl
Jeździ konno


Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 32
Skąd: Z Nienacka

PostWysłany: 22 sierpnia 2006, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po prostu wybierz mały prosty kwadrat i miejscu w którym ma być droga - nacisnij, i ciagnij az do nastepnego miejsca
_________________
Bykom Stop!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?