Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Podsumowanie NC3 - copyright by BVG*Prezes
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 31 października 2007, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam zawsze czas bo ja życie ustawiam pod TMN a nie TMN pod życie jak jest mecz w poniedziałek to k**wa nie idę do cioci na imieniny tylko napierdalam w TMN i trenuje proste, pamiętajcie o tym przy wyborze kandydatek Mr. Green
_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 31 października 2007, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tiaaa...ponoc w quali nie miałeś czasu wystartowac ?Wink
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 31 października 2007, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

praca Oops tego nie moglem przestawić, dorośniesz to będziesz wiedział co to znaczy Laughing

mowie o rzeczach na ktore mamy wplyw:

1. wole iść na piwo
2. ide bo babcia na pewno zrobi dobre ciasto
3. a huj pogram w simsy
5. ruchanie... no dobra to mogę darować Very Happy
6. zona/dziwczyna/mama prosi/nakazuje cię żebyś nie grał już w te glupoty

itp itd

taki rzeczy można zmienić żeby mieć czas na grę tylko trzeba CHCIEĆ

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 31 października 2007, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po co pracowac, wez pieniadze od mamy ^^

Spoksik rozumeim, tak sobie ponabijam posty rozmowa z toba to kiedyś dogonie Amisza.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 31 października 2007, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Różnica polega na tym, że np. we Francji wszyscy napieprzaja na wr, i nawet jak któryś spieprzy to nie ma to znaczenia, bo 2-3 innych dojedzie na pierwszych dwoch miejscach. Wbrew pozorom oni indywidualnie podczas meczów nie są jacyś mega regularni...ogladnijcie sobie ich mecze. Oni po prostu zawsze maja ta wygrana runde, a to duuuzo daje, jak inkasujesz co runde 10 punkcików.
Ten kto robi 1.05(oczywiście porownuje to do naszego ustalonego standardu 1.00) 2,3 razy pod rzad to po prostu noob i tyle, a nie reprezentant Polski......nie wspomne już o pisaniu co runde, bug bug bug bug bug bug bug.

Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 31 października 2007, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zajebiste i 100% sluszne podsumowanie !
Wg mnie musze powiedziec tak, ze Hack spelnil cale nadzieje i pojechal kapitalnie. przeciez nikt by się nie czepial jego za jazde czy za bandy gdyby było jeszcze 2-3 hackow ktorzy by w tej rundzie i tak nie udezyli a nawet jak i ze 2-3 osoby uderza to 1-2 dojezdzjaja na samym poczatku !
I to nas poroznilo ! Nie chce być niemily ale oczekiwania spelniali:
Czasem Szyna pokazal co trzeba i jak się jedzie, ale było to nieczeste.
Czasem Prezes i to zwlaszcza na pamietnym multilapie Xceller8 ! Pokazal ze jest zajebista klasa umial jechac na meczu na 1.19.xx i to nie jeden raz, jechal na 1.20 non stop niemalze widac ze wytrenowal mapke i takich graczy jak on potrzeba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To taki pozytyw wg mnie gdyby każdy gracz który nei zakwalifikowal się na ZADNA MAPE co w ogole jest jakieś porypane (!!!!!!!!!) wytrenowal ta 1 mapke na tydzien bo wiem ze do cholery potrafi (!!!!!!!!!!!) to na mapie nei bylby sam Hack który jezdzi world class tylko jeszcze kolej neosoby ! wtedy na tym multi tak było i mimo ze mapa byla nieprzewidywalna jak każde multi to jednak pokazaliscie klase !
Siebie trudno mi oceniac, jechalem jak moglem, teraz podpatrzylem od hacka inna kamerke i będę na niej jezdizl. jedyne co mnie martwi to forma mojego kompa i widmo braku nowego Confused Staralem się ale wiem ze nie umiem się skupic na calym meczu zeby jechac runda w runde kapitalnie, jezdzilem falami a tak robia gracze sredni Razz
chce pochwalic kapitana ze zbieral za nas baty wyszedl na chama ale pięknie nas bronil - brawo !
tyle na teraz

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 31 października 2007, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może Francuzi dlatego tak jada bo maja rywalizacje w druzynie? tak samo jak ze skoczkami? we Francji każdy chce wystartowac w meczu i każdy o to walczy a potem się staraja by pokazac ze na to zasluzyli... może to jest to czego nam brakuje? a raczej Wam;p bo ja się do repry nie dostane;]
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 31 października 2007, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

RaDuS napisał:
a raczej Wam;p bo ja się do repry nie dostane;]

I macie IDEALNY przyklad na nasza sytuacje. Wiecej już nic nie trzeba pisać.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 31 października 2007, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nadal nie wiem dlaczego nie wzieliscie lokasha Rolling Eyes Tlumaczyliscie się jego charakterem (w sumie to tylko pamietam, ze Jakub coś mial do niego...) nevermind. Wiem tylko, ze gdy lokash wyczuwa rywalizacje to jedzie na maxa i zalacza mu się "fighter". Mysle, ze takich ludzi powinna miec repra, a jeśli go nie lubi to nie musi wdawac się z nim w rozmowy - mniej spamu na czacie Smile
To jest tylko przyklad^^. Do przyszlego roku dużo się jeszcze zmieni, bo gracze zaczynają się interesowac zawodami.
IMO przy doborze graczy na nastepny turniej, w kwalifikacjach powinni pojawic się równiez ci najlepsi gracze, bo pisanie, ze ten i tamten są w reprze bo zasluzyli się tym i tamtym, to tylko robienie z siebie gwiazdeczek. Jest tu wielu dobrych graczy, ktorzy jeśli by się dostali do reprezentacji to by trenowali ile by mogli i jestem przekonany, ze osiagali by czasy nie gorsze od obecnej repry, a przez ilosc treningu budowali by swoją skutecznosc.

PS. Bax w reprezentacji - pogratulowac zdrowego rozsądku!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 31 października 2007, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
Nadal nie wiem dlaczego nie wzieliscie lokasha


Teraz mnie zdziwiles Cobi Rolling Eyes Zreszta dużo było o tym spekulacji także tego nie ruszajmy. GG Panowie! Za rok dalej zajdziecie ! GL !

ps. Nikogo nie krytykuje, oprocz siebie, mialem szanse na kwali a w tym dniu bylem w szkole no i... wiecie co się robi przed lub po szkole Wink

GG Polska !


Khasius napisał:
RaDuS napisał:
a raczej Wam;p bo ja się do repry nie dostane;]

I macie IDEALNY przyklad na nasza sytuacje. Wiecej już nic nie trzeba pisać.


Tego nie rozumie kompletnie Khas Rolling Eyes

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 31 października 2007, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bad Olo napisał:

Tego nie rozumie kompletnie Khas Rolling Eyes


no to tłumaczy podejście do tematu , czyli ze nie sprobuje a już gada ze są lepsi , nie idzie na kwali bo i tak sa lepsi, nie wyrucha panienki bo sa lepsi od niego od takie podejście statystycznego gościa ze sceny TMN :wink:

btw co ja dzisiaj z tym ruchaniem Rolling Eyes

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"


Ostatnio zmieniony przez XP bulet dnia 31 października 2007, 16:37, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 31 października 2007, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chodzi mu o to, że we Francji każdy chce grać, a nie tak jak to było u nas "mi się nie chce tu grać" czy coś w tym stylu. Tam po prostu trzeba zasłużyć na gre, no i trzeba na to ciężko pracować.

Hmm dzięki Wally, chociaż akurat w tym meczu grałem właśnie regularnie...z pb 1.18 mogłem spokojnie sobie jeździć. A to, że dało się szybciej jeździć przekonaliście się dzień później podczas naszego meczu w STC Smile
Mecz z Norwegia też był w moim wykonaniu nie najgorszy myśle(wg mnie przynajmniej). Fakt moje 1.09.7x wystarczyło w tamtej rundzie chyba na 3 miejsce tylko, a pozostałe czasy na 1.10.xx czesto na poza top5(chociaż wygralem chyba 2 rundki z takimi czasami). Pozostałe rundy musiałem ryzykować na 1.09.40-50, bo tyle mniej wiecej było potrzebne do wygrania rundy, niestety nie wychodziło mi za bardzo, zreszta Wam chyba też...
Na VLED też podobnie, chociaż tam nie opanowałem finishu zbyt dobrze, mimo to w granicach 1.00 cały czas.
Poza tym, to zawsze lepiej grałem w meczach STC(no może poza meczem z xg, gdzie łącze na pierwszej i czesciowo drugiej trasie odmowilo posłuszeństwa).
Zawsze może być lepiej w sumie.

EH, o tym kto mógł grać w reprze, a nie grał z różnych powodów, to za późno gadać. Ten temat ma służyć podsumowaniu tego, co się wydarzyło.

Pozddro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 31 października 2007, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lokash nie gral, bo jeszcze nigdy nie widzialem go na turnieju na ROUNDS.
tylko gral na jednym, na zlocie w poznaniu, i tam nie był zbyt dobry.
po merkato w grze z NOR lokah już był w reprze, bo wally mi mowil, ze dobrze gral na roundsach w stc4.
niestety był na lanie, i niewiemy, jak by mu szlo.
choć repra jednak widocznie nie byla taka wazna, jak jakias wygrana kierownica.
poza lookasha, który naprawdę ma skilla, nie wiem kto by mial się nadawac do repry, i nie pozwolono mu grać w kwali.

chyba tylko fistashi chciał tam grać, i nie dalem mu tej szansy.
jak tu się jeszcze ktos pyta czemu nie, to niestety mu już nie pomoge.
wszyscy inni chętni zostali przezemnie zapisani na kwali, ale jednak loony, lechu, boski i brzerz ja wygrali.

a bax gral w reprze. bo ma duży skill.
skad on mial wiedziec, ze akurat na poczatek nc3 będzie się przonosic do swojej dziewczyny, i będzie mial obowiaski rodzinne/domowe?
jak już to wiedzial, wypisalem go z repry z jego zgoda, bo on na pewno nie jest taki egoman, zeby zabierac miejsce grajacemu czlowiekowi z czasem na trening itp.

@cob
wiesz, ze Ciebie lubie, ale tu trochę bez sesu argumentujesz, sorry.


[ Dodano Sro Paź 31, 2007 11:50 pm ]
EDIT:
mor_olo napisał:
Po co pracowac, wez pieniadze od mamy ^^

Spoksik rozumeim, tak sobie ponabijam posty rozmowa z toba to kiedyś dogonie Amisza.


chodzi ci o amish people? co ja niby z nimi mam?
czy może chodzilo ci o kogos innego?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 listopada 2007, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Imie masz wspolne, taki zarcik w twoim stylu.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 listopada 2007, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

poprosze o wytlumaczenia zarcika na pm, bo serio nie rozumie, a chcialbym tak z ciekawosci Smile
chetnie niech tez pisze ktos inny, jak zrozumial, nie musi być to mor_olo.
będę wdzieczny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 listopada 2007, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kiedyś-na-tsie--mi-powiedzailes-ze-jak-ktos-wymysla-przezwisko-to-taki-zarcik
jest-a-ze-mi-się-jakub-kojarzy-z-amiszem-to-tak-napisalem.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?