Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
zmiana tagu #E-P
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 28 sierpnia 2006, 10:27    Temat postu: zmiana tagu #E-P Odpowiedz z cytatem  

#E-P zostalo zmuszone do zmiany taga.

Reszte usuwam i sorry za to. A zachowania pro i puero nie komentuje. Ja im nic nie zrobilem wiec się nie będę w to wdawal teraz

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...


Ostatnio zmieniony przez P4G Wally dnia 28 sierpnia 2006, 19:17, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pr0
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 1


PostWysłany: 28 sierpnia 2006, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Ocenzurowane przez autora... po co ma kogos obrażać?- to złe


Ostatnio zmieniony przez pr0 dnia 28 sierpnia 2006, 17:53, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 28 sierpnia 2006, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja dla odmiany cały temat zostawie bez komentarza ........




Pozdro !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 28 sierpnia 2006, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja przypomnę o istnieniu przycisku: EDYTUJ. Niech lepiej wszyscy wyczyszczą swoje obraźliwe posty i zapomnijmy o sprawie. Czasem emocje wszystkich ponoszą , ale to nie powód by wyzywać się nawzajem.

Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 28 sierpnia 2006, 17:53, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 sierpnia 2006, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no naprawdę trochę nie ładnie mowic na kogos "pedal", wally.
tak samo nie ładnie odpowiadac w tym stylu, jak to robja pr0 i puero na tym temacie.

ale patrzac na liczbe postow ich na tym forum (jeden ma 3, drugi 5), widocznie się zalogowali, aby tu popierac prezesa.

@wally
ja mysle, ze prezes jako pierwszy mial tag #E-P, i jak już się nierozumiecie, to poprostu trzeba zmienic tag klanu.

i tak każdy tu wie, ze "ex"-#E-P gra w te gre, jest aktywny tu na forum i ze wally pomaga w organizacji mistrzostw polski.

zrobcie nowy tag, i zreperujcie wasza strone internetowa, i wszystko będzie cacy.

ps. tak w ogule, to propozycja o przejsciu niektorch czlonkow "ex"-#E-P do teamu [POL] jeszcze jest aktualna Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 28 sierpnia 2006, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hyh Jakub Razz może calutki klan przygarniesz ?Very Happy joke ... Wink
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 28 sierpnia 2006, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiec panow pro i puero nie komentuje. Nie wiedza kim jesteśmy wiec się nie przejmuje takimi wyzwiskami.

Tak owszem, prezes mial tag #E-P ale nie kumam pewnych rzeczy mianowicie:

Bylem na wycieczce klasowej, przed wycieczka mialem taga AF. Po wycieczce kazano mi zmienic na #E-P. Fred tak mi powiedzial oraz Szopek.
Wiec myslalem ze wszystko jest wporzo. Widzialem prezesa wtedy w klanie, ale potem slad po nim mi zaginął.
Gramy sobie spokojnie jako #E-P myslalem ze w klanie nie ma już Freda, Altrana, Prezesa, Demo. Po prostu nigdy ich już nie widzialem pozniej, nie mial nikt do nich gg, po prostu myslalem ze spokojnie sobie odeszli z klanu. Naszym CL'em zostal Boski. Po jakims czasie, Radass zadzwonil do mnie i powiedzial ze nastapila jakas fuzja z niejakim "Prezesem". Pomyslalem ze to ten koleś który był na poczatku, myslalem ze zalozyl inny swoj klan i się polaczylismy. Szczerze mowiac wszystkiego dowiedzialem się po naszej klotni (mojej i Prezesa), kiedy to wyrzucil mnie z klanu. Wtedy dowiedzialem się ze jesteśmy w multigamingu. Przez tyle czasu nie wiedzialem o istnieniu EP w multigamingu, caly czas nie wiedzialem o tym. Dopiero wtedy zostalo mi to wytlumaczone. Po prostu, EP się widocznie podzielilo po pewnym czasie, niestety nic mi o tym nei było wiadomo. Wtedy piastowalem funkcje gracza.
Ogolnie po pogodzeniu się, myslalem ze wszystko jest wporzadku, Prezes zmienil taga na identyczny wzor jak my (Czarne #E-P i bialy napis, wszystko powiekszonymi literami). A po jakims czasie (dokładnie to wczoraj) dowiedzialem się od Zemana ze Prezes pisal coś o zmianie tagu.
Niestety chce tu zaznaczyc ze do mnie taka wiadomość nei byla napisana ANI RAZU po tej klotni.
Coz to jest sprawa z mojego punktu widzenia, mysle ze nic nie pominąłem. Chce raz na zawsze zakończyć ta sprawe, a Prezesa przepraszam za moje beznadziejne zachowanie na serwerze.
To tyle ode mnie.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 28 sierpnia 2006, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Drogi Panie Wally !
Może i nic nie pominąłeś, poza najważniejszą(a może i najmniej ważna informacją), zakladajac ze nie masz włączonej opcji na gadu-gadu :"nie pokazuj wiadomości od nieznajomych" to otrzymałes conajmniej 2 razy obszerne z dokladnymi wskazówkami info jak wyglada sytuacja i dlaczego powinniscie zmienic tag. Jeśl wiadomosci nie doszly to zapraszam to i tak już podczas kłótni ustaliliśmy pewne fakty, ze jeśli nie zagrzeje miejsca w klanie tzn. będę ingorowany, wyzywany przez klanowiczów (szczegolnie inteligentny Huzar to robił notorycznie) to po prostu poprosze o zmianę tagu i peace !
Niestety nie dosc ze własnie nie moglem liczyc na zaden odzew a na pytanie :
Kiedy zaczyna się turniej - otrzymywalem odpowiedz - Spierda*** prezes to bez przesady ale po prostu przestalem się wszystkim interesowac. Jeszcze w miedzyczasie byłem na wakacjach ale załóżmy, że każdy na pewien okres wyjezdzal, wiec nie bylem natarczymy ze zmiana tagu.
Co tu dużo gadac cały zarząd multiklanu zamiast zajmowac się ustalaniem spraw ze sponsorami oraz nowymi graczami(dywizjami) czekał aż JA wyjaśnie sprawe z TmN (chcialbym zaznaczyc ze u nas conamniej połowie członków multiklanu podoba się gra TMN i pogrywaja 4fun czasami), wiec widywanie naszego tagu w obcych rekach było dosc czesto spotykane.
Dzisiaj jak sam zauważyłem na serwerze kilku ludzi z ep po prostu nie odpusciłem na słowach "pls zmiencie ten TAG w najbliższym czasie" tylko wyjechalem na maxa, bo sprawa się ciagnie od lipca........
Hmm przesadziłem Co?Co?
Nie sądze.....
Napisałem prosto z mostu do kolesia, który jest za te sprawe odpowiedzialny tzn. lider E-P - Wally.............
Ale to jak on odpisywał przerosło moje najsmielsze oczekiwania....
Hmm może mnie pamiec zawodzi ale na raz niekomu tak jeszcze nie nawyzywałem Smile
Nie ma sensu cytowac, bo to same wulgary, ja ani razu mu nic nie napisalem wulgarnego w jego strone, zreszta sprawa się powtarza, bo przy "naszej" kłótni było podobnie, był w stanie mnie zablokowac na GG po slowach jesteś pier..... skur..... ch.... ci.... itp.
Dzisiaj było podobnie, ale nie chce psuc jego wizerunku, bo to równy gosc pomiatany przez innnych "mniej równych".
Podsumowując, w dniu dzisiejszym oficjalnie kończymy spór, sprawa była bardzo zawiła i niestety wszyscy obecni klanowicze nie maja o niej pojecia, swiadkami przejscia AF do E-P byli gracze, obecnie albo inactive albo graja w innych klanach.
Mam nadzieje, że wszyscy w miare zrozumieli o co chodzi i jak się skończyło. Ogolnie rzecz biorac to powodzenia w dalszej grze, mam nadzieje, że gdy się spotkamy nie będzie sytuacji podobnej np. do dzisiejszej.
Pozdrowienia dla uC !
Powodzenia w grze !


P.S Nie znam Pana pr0...puero to chyba mój kuzynek ale się nie przyznaje wiec tez nie potwierdze Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 28 sierpnia 2006, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do wiadomosci:
Owszem mam ustawione na nie pokazuj wiadomosci od neiznajomych, ale caly czas widniejesz na mojej liscie.
Co do mojej reakcji:
Byla glupia i niepotrzebna, nie mam nic sensownego na usprawiedliwienie.

Ogolnie mowiac, poza wczorajszym dniem nie otrzymalem zadnej informacji na temat twojej proscy o zmianę tagu, nei wiem dlaczego wiadomosci nie dochodzily, ale przyzekam ze naprawdę zadna taka informacja do mnie nie doszla.
Co do olewania, ja staralem się nikogo nie olewac, jeden raz napisalem Tobie o turnieju (bo akurat byles na gg), ale niestety z tego turnieju wyszly nici, bo przelozylismy na nastepny dzień.
Nie jestem w stanie ingerowac w zachowania kazdego wiec chamskie odzywki innych klanowiczow to nie moja odpowiedzialnosc, aczkolwiek moje dzisiejsze odzywki to moja odpowiedzialnosc.
Nie chce poglebiac kryzysu dlatego nie będę ujawnial wiecej info bo to sprawa miedzy nami. Ja licze na pomyslne zakończenie sprawy i w najblizszym czasie jakiś meczyk z EP. My jesteśmy w trakcie wymyslania tagu, zostaly na polu 2 propozycje. Pozdrawiam

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 28 sierpnia 2006, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

temat oczyszczony z obralizwych postow, a panow pr0 i puero odsylam do regulaminu i ostrzegam, ze jeśli się coś takiego powtorzy, to dostana bana.

czy nie mozna na spokojnie rozmawiac?
jeśli ktos probuje cie zwyzywac, to na pewno nie jest powod, zeby mu odpowiedziec tym samym, bo przeciez o to mu chodzi...
"Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem"
to tak nawiasem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 29 sierpnia 2006, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OK mysle ze sprawa jest już zamknieta Wink
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 sierpnia 2006, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@prezes
Cytat:
Prezes- jeden ze współorganizatorów e-pirates,
fenomenalny driver TMN- najlepszy w Polsce.


coś takiego znalazlem na stronie e-pirates.
zapraszam na 1. Mistrzostwa Polski w TM Nations aby to udowodnic, bo w grze jakos Ciebie nie widze Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 29 sierpnia 2006, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Thx nie skorzystam.
Może w kolejnej edycji organizacja będzie choć w 10 % przypominac chociazby ESL Cups czy chociażby Giant Cup 4. Wtedy będę skłonny przymierzyc się do sprawiedliwej walki.
Poza tym obecnie uczestnicze w 5 turniejach i sam tego nie ogarniam, wiec na pewno nie byłbym w stanie przygotować się porzadnie do MP (mimo iż to imprezza krajowa, teoretycznie wazniejsza), ale i tak nie znam szczegółów wiec podziekuje.

@jakub
Nikomu nie muszę nic udowadniac:)
btw. ja Ciebie w grze tez nie widze Surprised Surprised wiec chyba się po prostu mijamy Smile

Pozdro w szczególosci dla Destination of Fear !

P.S. dzięki, że szperałeś trochę po stronie i poczytales trochę Razz Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 sierpnia 2006, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

organizacia, jak do tej pory leci bardzo dobrze, nawet już sa sponsory do serwerow, i nadeo wie o naszym turnieju.
prawdopodobnie będzie nawet transmisia finalu w internetowym tv.

a ja bardzo czesto gram, wiec nie wiem czemu się nie widzielismy.
pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia
Jeździ konno


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 63


PostWysłany: 29 sierpnia 2006, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakuba widze często to potwierdzam za to Ciebie Prezes widziałam jedynie 2 razy podczas kłótni z dawnym #EP i wtedy nie grałeś tylko się kłóciliście :] Pozdro dla =df= i pol :]
_________________
"Najważniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 29 sierpnia 2006, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Prezes ja i tak zachecam. Rywalizacja nie jest może jak w GC4 i ESLu bo to taki turniej a nie liga, na serio trasy, skoro nie chcesz ogarniac innych to zachecam do zagrania na nadeo.

A ja pozdro dla wszystkich klanow!

PS. Z tego co widze to MSS rosnie w sile bo widzialem kilku nowych graczy o niezlym skillu, zapowiada się kolejny silny klan w naszym kraju. Pozdro Jakub i z toba się calkowicie zgadzam ze organizacja idzie w dobrym kierunku

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 29 sierpnia 2006, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally, Yard lub ktokolwiek inny, pls zamknijcie już ten żenujący temat, bo robi się przedszkole...
Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie.....ludzie bylem przez 3 tygodnie na wakacjach wiec trudno zebyscie mnie widzieli przez ostatnie 3.5 tygodnia ale wczesniej bylem czesciej niz wy z pewnością albo się myle. NIEWAŻNE !!!!

Monia, no niestety mialaś takiego pecha, że trafiłaś na ta kłótnie. Sorry za to !

Pozdro dla wszystkich !



P.S. proszę o zamkniecie tematu, bo sprawa wyjasniona, zreszta wg mnie nie powinna wyjsc dalej niz rozmowa na gg, ale jak już wyszla to po wyjasnieniu sprawy proszę o OFF TOPIC !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 29 sierpnia 2006, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale nadeo to nie tylko pro :/
Na pamiec znam tylko Pro wiec tak czy inaczej naprawdę nie pasuje mi termin sry Smile Przynajmniej będę żył w przekonaniu, ze nie bylem ostatni, bo po prostu nie będę uczestniczyl Razz

Pozdro szkoda, ze taki termin Smile I tak nie wiem czy wydole w tych turniejach c się zapisalem Smile w tym jeden z Lanem w Niemczech ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 29 sierpnia 2006, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w takim razie zamykam, jeśli sprawa zamknieta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?