Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL5 - Round First !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak wam się podoba pierwszy mappack ?
Jest bardzo dobry !
28%
 28%  [ 10 ]
Jest dobry !
20%
 20%  [ 7 ]
Jest srednio dobry !
14%
 14%  [ 5 ]
Jest slaby, ale da się wyzyc !
11%
 11%  [ 4 ]
Do Dupy hej jest...
25%
 25%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 35

Autor Wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 grudnia 2007, 2:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hihi, ale fajnie Very Happy

Inaczej mówiąc, PL5 jest największą porażką co nie ? Very Happy

Po co w ogóle ten turniej powstal Very Happy zeby się sprzeczać nie ?Very Happy

Nie rozumiem tylko jednego, decyzja zapadła, po co więcej dyskutować ?? Cool

Decyzja należy do was czy chcecie grać w PL5 i zmierzyć się z przeciwnikami i pokazać klase, czy pisać pierdółki, że taki i taki termin nie pasuje, warto jest się zastanowić, że mimo wszystko Mor_olo jest głównym adminem, inaczej head-adminem. Wszyscy przy zapisywaniu się na PL5 wiedzieli ze Mor olo będzie nim i zgodziliście się na regulamin. Napisane jest : Administratorzy czy tam headadmini, dołożą wszelkich starań o to żeby turniej był bardzo dobrze dopracowany itd. itp. Na pewno poknociłem coś, ale sens jest właśnie taki.

Panowie, jest przerwa to jest nie ma co narzekać, Admin to admin. Jakby chciał to by was wszystkich za jakieś pogaduszki mógł wyrzucić z turnieju. Ale... tak naprawdę wysłuchuje samych obelg co i jak... Powiedzcie czy każdego da się zadowolić ??

Ja jestem optymistycznie nastawiony co do tego turnieju, i wcale to źle nie wygląda, mamy stronę, mamy kilku "pisarzy" od wywiadów... Wcale nie jest źle, tylko wręcz odwrotnie.



W sumie nie wiem co napisałem bo śpiący jestem...ale myśle, że choć trochę z tego zrozumiecie. ;-)


pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 grudnia 2007, 2:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hack napisał:
Cytat:
Administratorzy czy tam headadmini, dołożą wszelkich starań o to żeby turniej był bardzo dobrze dopracowany itd. itp.


więc należy teraz się zastanowić czy mor_olo zrobił dobrze czy źle, czy wg niego dobrze, hmmm polemika na ten temat będzie jeszcze dłuuuuuugo trwać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25 grudnia 2007, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ichuj.eu

już niec nie da się zrobić, mor olo nie zmienia decyzji

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?