Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Tomasz.Z. - Moje trasy
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz.Z.
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 143

Skąd: Wa?cz

PostWysłany: 03 września 2006, 18:22    Temat postu: Tomasz.Z. - Moje trasy Odpowiedz z cytatem  

Proszę o komentarze do moich tras, których adresy możecie znaleźć poniżej. Very Happy

A oto moje kolejne traski:

1)Home Sweet Home


2)Under seventy Seconds


3)Take a Break


4)San Francisco


5)Pista Fun 8


6)F-9 extended


7)Speed Jumping


8)Flip Flap


9)Super Salto


10)Under 10


11)The


12)PLUS


13)Hooley Hoop


14)High or Low


15)Racing Action


16)For [POL]jakub


17)B-9 & B-7


18)Fast Track


19)Speeding

_________________
http://s7.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=56182


Ostatnio zmieniony przez Tomasz.Z. dnia 10 sierpnia 2007, 13:37, w całości zmieniany 10 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 05 września 2006, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Twoje trzy trasy są w porządku. Zwłaszcza podoba mi się "The". Denerwujący ten początek, ale świetnie, że jest na początku, bo w trakcie trasy taki element byłby nie do zaakceptowania. Trasa jest szybka i idealna na wyścigi. Zwolennikom tras Nadeo na pewno przypadnie do gustu.
"Flip Flap" - poprawny loop, mnie nie zachwyca, ale jest dobry do treningu jazdy po loopach.
"Under 10" - przydałaby się strzałeczka przy tym wyskoku na dolny tor i ten zjazd z wallrida trochę dziwny. Rozumiem Twoje intencje, że jest to podwójny zjazd, ale mi się ten pomysł nie spodobał.
W obu ostatnich trasach brakuje zmiany kamerki na loopie i wallridzie.
MNie to nie przeszkadza, ale niektórzy praworęczni grają na oryginalnych ustawieniach klawiatury i muszą krzyżować ręce Very Happy .


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 05 września 2006, 22:13, w całości zmieniany 3 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz.Z.
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 143

Skąd: Wa?cz

PostWysłany: 05 września 2006, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobrze Jurku. Poprawię. Dzięki za cynk. Evil or Very Mad
_________________
http://s7.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=56182

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Tomasz.Z.
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 143

Skąd: Wa?cz

PostWysłany: 06 września 2006, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To nie jest tak jak myślisz Yard. Po prostu nie mogę edytować tamtych postów, bo przecież temat jest zablokowany. Crying or Very sad
_________________
http://s7.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=56182

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 06 września 2006, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, sry zrobilem blad, zapomnailem, ze user nie może edytowac zablokowanych watkow, już tamten temat usunalem, ten oczyscilem, wiec jest gotowy do komentowania twoich tras Smile
jeszcze raz sry

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Tomasz.Z.
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 143

Skąd: Wa?cz

PostWysłany: 07 września 2006, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jurek jaki masz czas na "Under 10"Question Bo tam jest skrót. Ja mam około czas około 55s. Ściągnij sobie również "Under seventy Seconds". To jest nowa wersja "Under 10". Very Happy Very Happy
_________________
http://s7.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=56182

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 07 września 2006, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skrótów nie szukałem. Twojego rekordu nie pobiłem. A jeśli masz na myśli podwójną drogę po wallridzie to powiedziałem, że mi się trochę nie podoba ten pomysł. Na tym wyższym poziomie głupio się ląduje, a na dolny trzeba znacznie zwalniać. Początek trasy bardziej mi się podobał poza tym boostem na początku i w/g mnie zabrakło strzałek przy wyskoku na dolny poziom.

I mam dla Ciebie radę: Jak kopiujesz linki do swoich tras to może lepiej kopiuj External link - widoczny na górze strony TMX. Wtedy jak ktoś kliknie na dany link to uzyska najpierw informacje o trasie, komentarze, rekordy itp. . A tak klikając na podane linki pojawia się od razu okno pobierania. Nikomu nic to nie mówi. I wiele osób po prostu tej trasy nie ściągnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz.Z.
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 143

Skąd: Wa?cz

PostWysłany: 08 września 2006, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobiłem tak jak powiedziałeś Jurku. A tak w ogóle jak mogę zrobić te strzałkęQuestion Czy muszę coś ściągnąćQuestion
_________________
http://s7.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=56182

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 08 września 2006, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak robić strzałki masz tu: http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=313&highlight=strza%B3ki
Ten skrót, o który zrobiłeś specjalnie w swojej trasie jest perfidny. Proszę Cię - nie rób więcej takich tras. Nie o to chodzi, żeby autor trasy oszukiwał innych. Ja nieświadomie zrobiłem taką trasę i później musiałem się tłumaczyć. Ucz się na cudzych błędach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz.Z.
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 143

Skąd: Wa?cz

PostWysłany: 08 września 2006, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co? Trudno było go znaleźć co nie Question to tylko ta jedna trasa ze skrótem reszta bez. A jaki miałeś czas Question

A oto kolejna moja traska pod nazwą "PLUS". Jest ciekawa, zawiera kilka pętli, trochę zręcznościowej gry, i coś jeszcze. Musicie ją przetestować. Very Happy

[ Dodano 02 się 2007, 11:29 ]
Przedstawiam kolejną serię moich tras. Możecie je znaleźć w w pierwszym poście pod numerkami od 13 do 19. Zapraszam do pobierania i grania oraz życzę miłej zabawy. Very Happy

_________________
http://s7.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=56182

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?