Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Nations Cup 2 - Rekrutacja do reprezentacji rozpoczęta
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 września 2006, 12:16    Temat postu: Nations Cup 2 - Rekrutacja do reprezentacji rozpoczęta Odpowiedz z cytatem  

Ze względu na to, że rozgrywki Nations Cup 2 rozpoczną się już w październiku stwierdziłem, że najwyższy czas, żeby rozpocząć poszukiwania graczy, którzy będą reprezentować nasz kraj podczas tych elitarnych zawodów. Stąd też rozpoczęły się już zapisy do reprezentacji. Po ich zakończeniu zorganzujemy specjalne kwalifikacje, które wyłonią graczy, którzy będą grać w barwach Polski podczas NC2. Eliminacje te będą rozgrywane na 6 mapach z poprzedniej edycji tego turnieju. Tak w skrócie wygląda mniej więcej procedura rekrutacyjna. Póki co na razie należy wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Dokładniejsze informacje dotyczące kwalifikacji zostaną podane później.


Formularz Zgłoszeniowy Do Reprezentacji Polski TMN

Otrzymane Zgłoszenia

Skład Reprezentacji Polski na NC2


Jeżeli chcecie zdobyć więcej informacji na temat tego tunieju zachęcam do odwiedzenia strony pierwszej edycji tych zawodów: http://electronictournaments.mine.nu/et3/index.php

Gorąco zachęcam wszystkich do zapisów

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata


Ostatnio zmieniony przez [CDD] wiadp1 dnia 11 października 2006, 6:47, w całości zmieniany 6 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 11 września 2006, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A według mnie poza zawodnikami z eliminacji powinni i tak być powołani "pewniacy" bez względu na wszystko...(tak jak w piłce nożnej)
np. 5 pewnych i 5 pierwszych z eliminacji

Doświadczenie to podstawa mocnego teamu. Ale to tylko moje wtrącenie...





Pozdro !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 11 września 2006, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh jak ja tak patrze sobie, to ci z NC1 sporo osob i tak się dostanie, może nie sporo, ale kilka na pewno, wiec te 5 miejsc na pewno się trafi dla nich Smile Nie powiem, ale Nawro z formy nie wypadl oj nie nie Razz i nie tylko on jedyny wiec będzie dobrze Wink
ile liczy szeroka kadra?

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 września 2006, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słuchajcie wiecie jak to jest z tymi kapitanami. Każdy ma sowich epewniaków i ja też nie wyobrażam sobie składu bez kilku graczy, ale jestem całkowicie pewien, że oni na pewno sobie bez problemu poradzą z eliminacjami
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 11 września 2006, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A wyobraź sobie bardzo niemiła sytuacje i twój faworyt nie da rady zagrac (odciecie prądu lub inne niespodziewane nieszczescie), wtedy nie mozesz go dac do reprezentacji(nie będzie to zgodne z tym co było wczesniej napisane), a tak masz pewność, że on zagra.
Zależy jak na to patrzec, w sumie tutaj mniej liczy się stały skład tak jak np. w Enemy Territory, gdzie roszady w skladzie sa niemile widziane, no ale jednak coś to tam daje....(np trenowanie w stalym gronie)
Mi też trudno sobie wyobrazic reprezentacje bez :
mor_olo
Yard
nawro
Oni powinni z urzedu wejsc za całokształt kariery w tmn, no ale powtarzam to moje zdanie !

Pozdro !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 11 września 2006, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coś dziwnie gadasz Prezes, normalnie jakbys to ty mial miec te pewne miejsce i boisz się je stracic.

Nie wierze tez, zeby ktorys z tych twoich wymienionych pewniakow mial problemy z kwalifikacja. Jezdzili na tych trasach, wiec znaja je dosc dobrze.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 11 września 2006, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja powiem tak. Smile
Wiem ze ich stac na to ze się zakwalifikuja. Nie ma co wydziwiac Smile Nie no jeśli ktos jest zajebisty to miejsce niech ma obowiazkowo, ale trzeba to udowodnic Wink A oni sa w stanie na 100% i mysle ze powinni wziac udzial w kwalifikacjach, każdy to każdy. chodź nie mam watpliwosci ze ten kto się powinien zakwalifikowac to się zakwalifikuje.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 11 września 2006, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jako jeden z wymienionych pewniakow powiem tak: Bardzo neimilo byloby gdybym się nie dostal do reprezentacji Razz nawet sobie tego nie wyobrazam:)

W NC1 Wiadp urzadzil "trening-kwalifikacyjny" obserwowal jak kto jezdzi i wylanaial tych ktorzy wg niego jezdzili dobrze, ale były sprzeciwy ze wybiera osoby z CDD tylko Very Happy. Sam jednak uwazam ze najdyplomatyczneijsze bylyby kwalifikacje, aczkolwiek o jakm mi net wysiadzie z powodu wichury(no dobra wiadpowi tez wtedy wysiada Very Happy), jedyne co mi się nie podoba to liczba map Neutral
12 to trochę za dużo bo w NC2 chodiz o to by przez tydzien maksymalnie wytrenowac 3 mapki a trening 3 map diametralnie rozni się od 12 i jest je ciekzo porzadnie opracowac zwlaszcza mi gdy caly czas walcze o zwyciestwo:) w GC4 i oceniam mapy do PL1. Al miejsc jest dużo wiec mysle ze się zalapie Smile jakby co to wiadp to nie engel i może jakiś "Iwan się załapie"(alegoria do MŚ2002)

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 11 września 2006, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No 12 mapek tez mi może sprawic problem Smile
Nie sa zle Wink Sporawo ich, ja może nie mam tyle do nauki map, ale niestety po szkole obowiazki mnie wzywaja Wink
Ja się tam przystosuje jak trzeba Razz
Najwazniejsze zeby reprezentacja byla jak najmocniejsza, bo jak mi się ktos pucowal swoja reprezentacja to mu odpowiadalem ze na pewno mamy z nimi szanse albo ze ich oghramy Smile Nie chce wyjsc na frajera Razz

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 września 2006, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widzę, że czas rozwiać wątpliwości.

Kwalifikacje mają jedynie ułatwić mi wybór składu. Będziemy organizować regularne treningi, podczas, ktrych każdy z was będzie się mógł zaprezentować. Jeżeli będę widział, że zawodnkik jeździ dobrze, regularnie przychodzi na treningi i naprawdę będzie widać że mu zależy an grze to wtdy kwalifikacje to będzie jedynie rodzaj potwierdzenia. Nei oznacza to jednak, że jeżeli np, nawro będzie miał akurat w tym okresie problemy z kompem to nie będzie w reprezentacji. W zeszłym roku zrobione to byo tak, że zorganizowaliśy kilka treningów a ja na bieżąco komletowałem skład na podstawie moich obserwacji. Teraz będzie tak samo, z tym, że dodatkowo zrobimy kwalifikacje końcowe, które ostatecznie wyłonią skłąd i zapełnią nieobsadzone miejsca, bo w zeszłym roku przy pierwzej lselekcji nie obsadzilem w pelni skladu. Mam nadzieję, że ty razem naprawdę mnie przekonacie i będę miał jedynie problem z tym kogo niestety odrzucić a nie kogo w ogóle przyjąć Smile
Tuż przed kwalifikacjami podam już liste tych gracczy, którzy moim zdaniem powinni być w teamie. Jednak jeżeli część z was nie będzie popierała mojej decyzji i będzie miała zupełnie odmienne zdanie co do jakiegoś gracza wtedy będzie on także walczył o awans do prreprezentacji podczas kwalifikacji. Jednak to, że ujuż ktoś będize w teamie nie oznacza, że nie musi jechać kwalifikacji. Jednak jego pozycja nie będzie miała już takiego znaczenia a będę się jedynie koncentrował na graczach ktorzy jeszcze będą walczyc o niejsce w skladzie, jeśli jednak kwalifikacje pokaza mi ze pomylilem się co do typowanych graczy zawsze mogę zmienic ostateczna decyzje Smile
A co do ilości map to jak chcecie to na kwaliikacje wybierzemy jedynie 6 map za pośrednictwem specjalnego głosowania. Więcej informacji wkrótce

Myślę, więc że będzie dobrze i mysle ze już niedlugo zaczniemy organizowac pierwsze treningi.

I tu pytanie do was. Kto ma naprawdę mocne lacze i moglby stawiac serwer trenngowy, a być może nawet 24h dedicated serwer z eliminacyjnymi trasami NC2 ?

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata


Ostatnio zmieniony przez [CDD] wiadp1 dnia 11 września 2006, 19:21, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 11 września 2006, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiadp, musze powiedziec ze podoba mi się profesjonalne podejscie do sprawy z Twojej strony, pokazujesz przynajmniej ze chcesz miec mocna reprezentacje Smile Niech się nas boja Smile ja podzielam twoj optymizm i mysle ze w Polsce jest ze 20 naprawdę dobrych graczy, jeszcze coś na swiecie Polska zwojuje Smile
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 11 września 2006, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LOOOL Khasius ....
Po pierwsze nie, po drugie nie, a po trzecie zeby cie uspokoic z przyczyn niezaleznych ode mnie przechodze w stan inactive na jakiś czas, co znaczy ze koncze z tmn Sad




Pozdro !

P.S. ale przynajmniej bardziej będę się udzielal na forum ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 11 września 2006, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiadomo, ze nie, Prezes. I czy ja wiem, czy mnie to tak uspokoi, ze odkladasz TMN?

Wiadp1 napisal chyba wystarczajaco jasno. Jest kapitanem, niech bierze kogo chce.

Jak dla mnie 12 tras nie jest wcale za dużo. Dobrze by było zeby jakiś serwer był z nimi. Wtedy Wiadp1 moglby na bierzaco oceniac kandydatow. Co do hostowania takiego serwera to musialbys pogadac z Hack'iem (ale nie serwer 24h).

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 września 2006, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ze względu na to, że część z Was narzekała na ilośc map postanowiłem zorganizować specjalną ankietę, za pośrednictwem, któej wybierzemy mapy, które wykorzystamy podczas kwalifikacji

Na mapy możecie ggłosowac tutaj:
http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=4724#4724

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 11 września 2006, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i idealnie 5 mapek będzie akurat. GO GO POLAND RANGERS Very Happy mighty herooooooo:D
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 12 września 2006, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh, fajnie, ze Nations Cup powraca, niestety na te chwile nie jestem w stanie ocenic, czy będę mial czas grać w kadrze w ogole, bo jednak wymaga to sporo treningu, a czasu teraz będę mial niestety mało. Nie jestem za zadnymi pewniakami w kadrze, graja przeciez umiejetnosci a nie nazwisko, czy znajmosci Smile
fajnie by było, gdyby się zglosili gracze z wszytskich teamów, niezaleznie od niedawnych nieporozumien, w koncu tutaj nie my ustalamy zasady, wiec chyba nie będzie się o co klocic? Smile
poza tym, z zeszlosezonowych doswiadczen wynika, ze serwer to jednak podstawa, mam nadzieje, ze uda się kogos znalezc tym razem Smile

wiadp, nie wiesz jaki będzie limit 'szerokiej' kadry w tym sezonie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 września 2006, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeszcze do końca nie wiadomo, ale krążą słuchy, że może być to nawet 20 graczy na drużynę
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 14 września 2006, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zapiszcie sobie ze gt rip jest pewniakiem Smile(pewniakiem ze się nie zakwalifikuje Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 września 2006, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Znany już jest termin rozpoczęcia NATIONS CUP2

Pierwszy mappack zostanie podany 15 października, a zapisy kończa się 13.10.2006

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 16 września 2006, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiec mysle, ze trzebaby powaznie zaczac rozmawiac o jakichś treningach Smile Bo im wczesniej zaczniemy tym szybciej ten trzon zacznie się krystalizowac, mysle ze będzie to z korzyscia dla zespolu.
jeśli ktos ma jakieś propozycje co do serwera? Bo forme już wiadp1 ustalil Smile i zostaje kwestia serwera i godzin, a weekendy to najpewniejszy termin na gre, wiec im predzej tym lepiej i może się coś w weekend uda zorganizowac Wink Najlepiej w godzinach wieczornych, ale nie zbyt poznych Wink Bo szkola wzywa... Sad pozdrawiam Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?