Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL5 - na esport.pl
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 12 stycznia 2008, 12:40    Temat postu: PL5 - na esport.pl Odpowiedz z cytatem  

Jest news o 3 kolejce pl 5 na esport.pl - najwiekszym polskim serwisie o e sporcie ! mam nadzieje ze uda mi się tam pisać na biezaco ! tam jest wiecej czytelnikow i w ogóle Razz mam nadzieje ze wam się spodoba ! może to przyczyni się jeszcze bardziej do promocji sceny ? piszcie co o tym sadzicie !

>>> http://www.esports.pl/

_________________


Ostatnio zmieniony przez Wix dnia 12 stycznia 2008, 12:54, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 12 stycznia 2008, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niezle ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 stycznia 2008, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

za tyle angazementu na gamebite i innych miejscach trzeba będzie wixa nominowac gdzies tam na awardy tmn. GJ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 12 stycznia 2008, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie awardy sa najwazniejsze Wink poprostu dużo się mowi o tym aby promowac nasza scene, a ja chce się choć trochę do tego przyczynic Smile mam nadzieje ze będzie wszystko ok. ! pozdro :]

aaa i bym zapomnial. Jabyscie mieli chwile czasu Razz to fajnie by było zeby pod newsami tam, pojawialy się jakieś komenty, zeby esp widzialo ze my istniejemy Very Happy

[ Dodano 14 stycznia 2008, 22:18 ]
Nowy news. Po 3 kolejce :] zapraszam do lektury

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?