Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polskie servy!!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kroink+
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 179
Skąd: z trwardziela

PostWysłany: 20 Maj 2006, 16:36    Temat postu: Polskie servy!! Odpowiedz z cytatem  

tak jak codzien sobie przeglodam servy jakie sa (chodzi mi o te np Ger, FRA,INA,ITA ITD) i natknelem się na Pol narodowosc tam gdzie sa servy polakow a wczesniej nie widzialem. czyzby to jakieś zmiany??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Acegikmortvy
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 172
Skąd: Radom

PostWysłany: 20 Maj 2006, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czyżby Nadeo miało dodać Polskę?
PS Ah, nie! Liczba Nacji ciągle = 68

_________________
Zdjecia moje na http://acegikmortvy.fotosik.pl/
Moj nick na TMX: Astartoscht
Moj nick na TMNX: Scarlet
Moj nick online w TMN: Remigiusz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kroink+
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 179
Skąd: z trwardziela

PostWysłany: 20 Maj 2006, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

up jak coś to jusz dodali ale mało jest servow jeden ale ludzi jest z 10 - 20 może zalozymy jakiś server tam i będziemy na nim grali??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 22 lipca 2006, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

UWAGA !!!

Omijajcie serwer kolegi PYSIAKA, bo za probóbę vota na beznadziejnej trasie zostaniecie wyzwani od pedałów. Kolejna riposta skończy się dla Was banem. To tragedia, że tacy prymitywni ludzie tworzą serwer zapraszając do gry, a później obrażają graczy. Ja bynajmniej już na serwer PYSIAKA nie wejdę! To tyle! Pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sofianeq
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Lip 2006
Posty: 2


PostWysłany: 03 sierpnia 2006, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1 POLSKI SERVER 24/7
HeadShot.PL :]

ZAPRASZAM

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 03 sierpnia 2006, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A propos to GRACJAN (ten **** co se ubzdurał tag EP przy swoim nicku,co za *******) stawia server,to masakra,trasy maximum 15 sekund Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 19 sierpnia 2006, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gracjan to jest poje... hmm popierpiczony ;D chłopiec.
Ubzdurał sobie 2 miesiące temu ze jest w #E-P(taga ep ma do dzisiaj ;D),wchodzi na Headshota, dostaje bana , zakłada server o nazwie "gracjan_choja pl"(ładnie ,prawda ;D) i daje tam same trasy A.

Najlepszy polski server to "|GT| Team" ;D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gering
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 45


PostWysłany: 20 sierpnia 2006, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam. Chciałem zapytać o nazwy dobrych, polskich serwerów gdzie może sobie trochę pośmigać. W rekomendowanych serwerach wyświetla mi tylko Headshoty i najczęsciej gram na Headshot custom jako że tylko tam na ogól są jacyś ludzie. Co do innych serwerów polskich to grałem kilka razy na innych ale to co prezentowali tamtejsi gracze było żenujące (chodzi mi o zachowanie) Ja gram mniej więcej od tygodnia czasu, a zarejestrowany w ladderze jestem w sumie od wczoraj, i chcialbym wiedzieć gdzie poza headshotem można sobie jeszcze dobrze pograć. Z góry dziekuje za info Smile
_________________
" I never seem to understand the time, the place and who I am... "

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inte1pl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 4


PostWysłany: 27 sierpnia 2006, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teraz jest naprawdę sporo serverków w Polsce, myślę że hs beginner jest ok, chociaż gra tam często sporo pwnerów Very Happy
_________________
Feel free to add me Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 19 września 2006, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na wstepie chciałem przywitac wszystkich po mojej 1.5 miesiecznej przerwie od tmn spowodowanej wyjazdem do anglii Wink

dzisiaj po odpaleniu tmpl.info, a potem samej gry zostalem mile zaskoczony. mianowicie widze ze polska scena tmn się rozwija w dosyc szybkim tempie. konkursy, różne newsy, zaangazowanie Polakow w tmn jest o wiele wieksze niz jakieś 2-3 miesiace temu.
również liczba polskich serwerow jakie dziś oslepily moje oczy jest niemala. kiedyś ciężko było spotkac jakiegoś Polaka na serwerze, a teraz widze jakieś dedykowane cacka Smile Jeszcze wszystkich dobrze nie sprawdzilem, ale musze powiedziec ze np serwer hacka jest rewelacyjny, poczawszy od umiejetnosci graczy, przez w miare dobra kulture konczac na znakomitym oprogramowaniu serwera. Pobieranie tras z tmx prosto z gry jest rewelacyjne Smile Oby tak dalej.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?