Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Serv
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crazy_Murder
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 5


PostWysłany: 27 stycznia 2008, 15:59    Temat postu: Serv Odpowiedz z cytatem  

Mam małe pytanko.
Mój internet dostarczany jest przez kabel, a poprzednie tematy nie dotyczą kabli, tylko routerów (nawet nie wiem co to jest) itd.
Gdy utworzę server w TMU, pokazuje mi się coś w tym rodzaju:
Cytat:
Prawdopodobnie korzystasz z sieci prywatnej.
Jeśli nie skonfigurujesz NAT-a, inni gracze w Internecie nie będą mogli dołączyć...

No i co ja mam zrobić, jak włączyłem opcję "Użyj adresu lokalnego", bo tak mi radzili, jeszcze do "Wymuś adres serwera" wpisałem swój IP i jak próbuję założyć znowu serva, to widzę napis:
Cytat:
Prawdopodobnie korzystasz z sieci prywatnej.
Jeśli nie skonfigurujesz NAT-a, inni gracze w Internecie nie będą mogli dołączyć...

Co zrobić, żeby inni mogli dołączyć?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 27 stycznia 2008, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm.. prawdopodbnie masz wew. ip. Mam tak samo, z tego co wiem to raczej nie da się nic zrobić ;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 27 stycznia 2008, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przez kabel -.- Hmm,, a nie masz routera ? A tak w ogóle temat był obmawiany.Nie to ze nie masz rutera ale ogolnie blokada NAT itd. Poszukaj poczytaj a na pewno znajdziesz odpowiedz na nurtujace cie pytania.Bo jesteś za firewalem i dlatego masz taki komunikat Wink No a reszta co i jak jest opisane w temacie który musisz sobie poszukac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania United Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?