Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL5 - kolejka7 ostatnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 05 lutego 2008, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie wiem czemu piszecie takie coś, ze mapka jest nie plynna czy jakos tam. FAKT, mapki coba sa bardzo dobre, bo widac ze koleś siedzi przy robieniu mapek na pewno parę dni. ale to jest PL5, to chyba normalne ze jednemu nie spodoba się dana mapka, natomiast drugiemu wlasnie ta mapa się spodoba. poza tym sam cob nie może robić mapek, bo ja przykladowo sobie nie wyobrazam akcji ze każda runda , i podanny jest mappack coba, (A B i C ) w tej edycji pl były mapy , ktore mnie dobijaly. I nawet szczerze powiem, moje multi z 1 kolejki. Tak mnie wkurwiala ta mapa, ze postanowilem sobie siasc na spokojnie i ja lekko "przerobic" trochę nad tym siedzialem,i okazalo się ze mapka chyba mi wyszla. Nie mowie teraz o tym, ze może byla zajebista, ale na pewno lepsza niz 1 wersja Razz to sa mapy, jest poniedziałek, podawane sa mapy, i nic tego nie zmieni. szczegolnie takie komentarze ze mapa jest do dupy, itp. TRZEBA TRENOWAC I TYLE ! docencie prace innych, bo ja doceniam to, co zrobil loony, jego mapki moim zdaniem były najlepsze w tej edycji pl. cob oczywiście tez super mapy, ale jakos nie wpadly mi do "gustu" :wink: pzdr
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 05 lutego 2008, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cobham, w razie czego pisze się na pomoc, nie posiadam zadnego zespolu i nie mam zamiaru grać narazie Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?