Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ekstraa trasy na serwer!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 19 września 2006, 13:09    Temat postu: Ekstraa trasy na serwer!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem  

Daj wam linki do paru super tras na serwer sprawdźcie je, a jak wam się spodobają to zostawcie awarda Very Happy
Pierwszą polecam najbardziej:












Jeśli się wam podobają to piszcie mam jeszcze kilka

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 23 września 2006, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Proszę również o komentarze tras, żebym wiedział czy mam poprawić ewentualne błędy. Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 24 września 2006, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Faktycznie super trasy!!! Brawo Przemo!
Trasy, które przedstawiłeś są bardzo oryginalne i ciekawe. Niestety - poziom ich trudności jest bardzo wysoki. Podniosles wysoko poprzeczkę Very Happy . Mnie osobiście się bardzo podobają, ale z dwiema miałem problem. Ale po kolei:

Sk8Park - świetna trasa, trochę w stylu Ganja Rider - The Lunch. Mnie zabrakło tylko zmiany kamerki na pierwszym wallridzie, ale może tak ma być. Very Happy . Dalej jest super extremalnie !
Sandstorm - fajnie wykombinowana trasa. Bardzo mi się podoba. Brakuje strzalek w dół przy pierwszym zeskoku na pochyłą drogę, a może tak mi się ściągnęło z TMXa, bo zamiast strzałek są tam bilbordy defaultowe z MT. Na podwójnym loopie trochę za krótki czas zmiany kamerki co bardzo przeszkadza, a po lądowaniu czeka nas boost i ostry skręt w prawo. Nie wiem czy ten boost to dobry pomysl? Może lepszym rozwiązaniem byłby łagodny łuk w prawo? Jednak ogólnie jest OK!
AirForce - kolejna super traska. Przy skoku za spiralą brakuje strzałek. Nie wiadomo gdzie skierować samochód przy tym skośnym skoku.
Bania - mówiąc szczerze też nie wiedziałem jak ją przejechać bez strzałek. Jednak po analizie trasy przejechałem ją skrótem - sam zobacz mój przejazd dodam go na TMX.
Eagel - tutaj coś musiałeś zawalić, bo nijak nie mogę przejechać początek z PF - zawsze ląduję na trawie Sad .
Freak out - ciekawa trasa, trochę psuje ją ostre hamowanie w połowie, ale te fikołki przed metą to majstersztyk !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 24 września 2006, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po obejrzeniu 1 trasy musze stwierdzic ze będzie z Ciebie dobry mapmaker.

Sk8Park- fajny pomysl na trase. manual i master backflip naprawdę super pomyslane i ekstra wyglada. wallride ok, potem zaczyna się trudniejszy zakret z wybojami na duzej predkosci i ukosny skok po ktorym łatwo stracic rownowage i predkosc której dużo jest potrzeba do pokonania wjazdu z trawy z powrotem na trase. Lubie ten element w przypadku gdzie boost jest tuz przed i gwarantuje odpowiednia predkosc. W tym przypadku trzeba jechac praktycznie bezblednie od poczatku trasy, zeby moc kontynuowac jazde. nastepnie loop na ktorym tez potrzebujemy predkosci zeby go przejechac. Nastepnie wielki długi fajny niezbyt trudny loop, potem glupia zmiana kamery na wallride.. i meta. Chyba ta zamiana kamery nie byla zamierzona i jest bledem.
podsumowujac:

+pomysl
+ciekawe rozwiazania

-ciężko ukończyć trase
-niemoznosc ukonczenia trasy z niewielkim bledem
-slimakowaty niepotrzebny gps

ogolnie dobra robota ale wymagajaca poprawek

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 26 września 2006, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GPS jest lipny bo to mój pierwszy Laughing i dzięki za opinie!Już wiem nad czym mam pracoać Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
MaciekKing
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2006
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3
Posty: 26

Skąd: Zdychaj

PostWysłany: 26 września 2006, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Więc te trasy są leszczyńskie dobre !!
Najlepszy jest sk8 park i air force !!

_________________
TM mi się tnie :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?