Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Vantage Reborn (.vr) - proklamacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomsoN
Jeździ konno


Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 marca 2008, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przegiąłeś trochę... bo to marek najbardziej działał mimo, że nie był leaderem, którym później został gdyż leader się zrzekł i oddał władzę najbardziej ogarniętemu. To Marek wymyślał główne zasady, także przy fuzji drużyn. Był taką prawą reką Rainera.

Ostatnio zmieniony przez TomsoN dnia 14 marca 2008, 21:16, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 14 marca 2008, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Tak szczerze, to chuja wiedziałeś(wiesz) o liderowaniu

Jeszcze mi powiedz, po czym tak sądzisz, skoro nigdy nie mogłeś mnie jako lidera poznać to będę w pełni szczęśliwy.

Cytat:
po co w ogóle chciałeś mnie do teamu

Bo sądziłem, że będziesz bardziej kompetentnym graczem

Cytat:
To jest pozbawione sensu, istny paradoks

I ?

Cytat:
nie bierz się za rzeczy, o których masz g*wno, a nie pojęcie

Masz rację, błędem było wzięcie się za Ciebie. Określenie wyżej.

Cytat:
Więc, jeszcze jedno:


jeśli masz zamiar wytoczyć jakąś denną wojnę na słowa, na wypominki swoich niespełnionych ambicji i wynajdywanie pretensji to umrzyj.pl Mam na swoją obronę o wiele więcej rzeczy niż ty. Ty masz tylko swoje zdanie, ja mam osoby, które znają sprawę od podszewki. Ciekawe kto ma lepszą opinię na tej scenie - ja czy ty - ktoś kto chyba nigdy nie pokazał się z dobrej strony.

Żegnam ozięble.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
|GT| MISI
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 642
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 14 marca 2008, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

marrek13 napisał:
Żegnam ozięble.


Do mnie dzisiaj tak katechetka powiedziała, może to byłeś ty?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 14 marca 2008, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Laughing Laughing Very Happy to mu misi dojechałeś
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 14 marca 2008, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

uprzejmie odpowiadam na Twoje wszystkie pytania:
Cytat:
Jeszcze mi powiedz, po czym tak sądzisz

Teksty w stylu "k**wa, co to jest, macie tylko enter na klawiaturze", "panowie, jak macie w chuja lecieć to sobie spasujcie" nie są zbytnio pokrzepiające...
Cytat:
Bo sądziłem, że będziesz bardziej kompetentnym graczem

Możliwe, że nie jestem ogarnięty, ale nie jestem taki pro elo ziom jak Ty, że znam wszystkich, jestem z każdym na "Ty", w czasie moich starań się do xp miałem g*wno a nie doświadczenie.
Cytat:
iekawe kto ma lepszą opinię na tej scenie - ja czy ty - ktoś kto chyba nigdy nie pokazał się z dobrej strony.

Ja wiem, że mnie ponad 3/4 osób na scenie ma za nooba, nie gracza (Jakub, pół Wildy, większość xS), ale, w przeciwieństwie do Ciebie, mnie to nie obchodzi, bo dla mnie to jest zabawa, nie walka o życie (patrz: odpowiedź na cytat #1).
Na sam koniec pragnę zauważyć, że teksty w stylu "żegnam ozięble" są co najmniej nieprzyzwoite, gdyż mój post wyżej po prostu wyraża moje zdanie na temat Twojego postępowania:) Ja dalej Cię szanuję, a to, że Ty zmieniasz na mój temat zdanie po jednym poście wytykającym Twoje błędy, to tylko świadczy o Twoim nastawieniu względem innych ludzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 marca 2008, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wcale ze nie mam Ciebie za nooba, iam.
poprostu masz swoje mapy, gdzie jesteś dobry, a jak ci nie pasuja, to nie zostajesz na serwie, ale idziesz gdzie indziej. jak to tylko zabawa, to jaki problem w tym jechac na nieznanych mapach i być 5., 10. itp.
ja tak czesto gram, nawet jak jestem na koncu tabeli, to jest przeciez gra online, a nie mecz, gada się na ts, idzie się na wc, telefonuje się itp.
tylko nooby uwazaje wyniki na grze online jako istotne.
masz trochę dziwne zachowanie, zmieniasz teamy, szukasz teamy, robisz teamy, ale nic konkretnego.
ale jak już mowilem, za nooba cie nie mam.

o marrku mogę ci powiedziec, ze jest on człowiek, do którego trzeba się przyzwyczaic, nierz dziwny, taki swoj, ale jest on inteligentny człowiek z duzymi ambicjami, i z tego co nim wiem, wynika, ze jak najbardziej się troszczy o dobre teaamu. jakby każdy team leader był taki jak on, nie mielibysmy tyle klansow.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 14 marca 2008, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Teksty w stylu "kur**, co to jest, macie tylko enter na klawiaturze", "panowie, jak macie w chuja lecieć to sobie spasujcie" nie są zbytnio pokrzepiające...


Wyobraź sobie, że w xp zawsze tak było i nikomu to nie przeszkadzało, a wręcz przeciwnie. Może to Ci da obraz sytuacji, nie każdy się potrafi do tego dostosować.

Cytat:
Możliwe, że nie jestem ogarnięty, ale nie jestem taki pro elo ziom jak Ty, że znam wszystkich, jestem z każdym na "Ty", w czasie moich starań się do xp miałem g*wno a nie doświadczenie.


Właśnie, miałeś g*wno a nie doświadczenie. Ja dałem Ci szansę, ty jej nie wykorzystałeś więc jeśli masz do kogoś pretensje i chcesz wytykać w tej kwestii błędy, to skieruj to do siebie.

Cytat:
ale, w przeciwieństwie do Ciebie, mnie to nie obchodzi, bo dla mnie to jest zabawa, nie walka o życie


Ale mnie obchodzi. Jasno przedstawiłem zasadę uczestnictwa w xp. Dla mnie uczestnictwo w jakimś poważnym klanie nie jest równe grze 4fun. Tak wiem, nie czytasz w moich myślach, więc daję Ci ich część dla jasności sytuacji.

Cytat:
Ty zmieniasz na mój temat zdanie po jednym poście wytykającym Twoje błędy


Zdanie o człowieku wyrabiam sobie po całokształcie działania. Wiedziałem jaką masz opinię na temat tego wszystkiego, tylko nie sądziłem, że jeszcze zachce Ci się po takim czasie odkopywać suchary i wytykać przedawnione sprawy.

Naprawdę, nie mam ani ochoty, ani czasu na kłótnie. "Żegnam ozięble" napisałem, bo nie ukrywam, że wkurwiłeś mnie niemiłosiernie swoją postawą a'la cfaniak pisząc "ale w sumie na ch** się wypowiadasz?". Na przyszłość chyba też powinieneś szanować wagę słowa i nie tylko ty. EOT.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 14 marca 2008, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

marek nie mow ze to kwestia mroozia... bo k**wa treningi o wyznaczonych porach to zal... ja trenie sam kiedy mam czas k**wa a nie zawsze mam czas o wyznaczonych porach... dziewczyna szkola matura kumple na wszystko musze znalezc czas i to pogodzic!!! heh czyli chyba kuniec Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 14 marca 2008, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MrOoZiO napisał:
marek nie mow ze to kwestia mroozia... bo kur** treningi o wyznaczonych porach to zal... ja trenie sam kiedy mam czas kur** a nie zawsze mam czas o wyznaczonych porach... dziewczyna szkola matura kumple na wszystko musze znalezc czas i to pogodzic!!! heh czyli chyba kuniec Razz


Nie miałem na myśli treningów czy czegoś innego, ale podjęcie ostatecznej decyzji co do istnienia teamu... Ja jako 1 lider odszedłem, więc logicznie zostałeś ty, który ostateczną decyzję podjąć powinien.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 14 marca 2008, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sooooooo i think it's over Smile sam przeciez nie będę gral a bez was to już nie to samo Smile Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14 marca 2008, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I tu masz mrozio odpowiedz na moje dolaczenie do xS a nei .vr
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 marca 2008, 4:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Robot napisał:
I tu masz mrozio odpowiedz na moje dolaczenie do xS a nei .vr

tak jest, tak samo jak na zlocie doszedles z rbf do fm, z fm do vr, z vr do xs i ch** wie gdzie jeszcze.
ludzie, jak chcemy trzymac poziom, to zdecydujcie się na jeden team, a nie ze zmieniacie je jak maitki (mam nadzeje, ze to robicie).
jesteśmy gracze gry raczej nie az takiej waznej, a tu dramaty jak conajmniej w cs.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomsoN
Jeździ konno


Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 marca 2008, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Były powody, najlepiej zamknijcie ten topic. Ja poszedłem za leaderem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 15 marca 2008, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a my z shadowem jeszcze nie dawno na tsie, mowilismy ze mozecie wy (vr.) będziecie nastepni ktorzy się postaraja o jakiś nie zly multigaming.... a tu taka kupka. no szkoda.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 15 marca 2008, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wix, miej pewność, że tylu graczy się na raz nie zdematerializuje Wink A to co piszesz być może się kiedyś stanie faktem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 marca 2008, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak marrek, to wam zycze i uwazam za realne.
mysle za na cztery multi w polsce z tmn jest miejsce.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] gawron.
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 158


PostWysłany: 15 marca 2008, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a jak nie gram, nie udzielam się na scenie i ogolnie nie mam zamiaru to mogę dolaczyc do klanu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 15 marca 2008, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lol 3 klan polski i się rozlecieli Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 marca 2008, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pierwszy, ale rozpadliśmy się tak szybko że nie było czasu tego udowodnić;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 15 marca 2008, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gawron. napisał:
a jak nie gram, nie udzielam się na scenie i ogolnie nie mam zamiaru to mogę dolaczyc do klanu?


k**wa, ta cipka mnie obraza na gg, pierdoli mi bzdory, ale ch** lubie pale.
jak nie grasz, będzie trudno, gaywron, ale znajac Ciebie dasz rade.
my np oferujemy miejsce cheerleadera akurat, mysle ze bys się nadawal, nie nusisz się udzielac, nie grać itp Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?