Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NC2 - Round 2 >>> POL vs UK 29.10.2006r
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 października 2006, 15:09    Temat postu: NC2 - Round 2 >>> POL vs UK 29.10.2006r Odpowiedz z cytatem  

MAPY 2 RUNDY: Mirror 1 | Mirror 2

Wiec po meczu z wielka niewiadoma - Algieria, przyszlo nam się zmierzyc ze starymi znajomymi (dla niektorych:P).
Jest to przeciwnik bardzo wymagajacy przy ktorym nie mozemy sobie pozwolic na jakiekolwiek rozkojarzenia.

Sorry Wiadp ze dam teraz wypowiedz co do przeciwnika wiem ze to twoja dziala ale musze Wink

NALEZY TRENOWAC NIEZWLOCZNIE każda MAPE NA ILE TYLKO MOZEMY!
każdy UGRANY MALY PUNKT Z UK ZBLIZA NAS DO UGRANIA DUZEGO PUNKTU, A każdy duży PUNKT ZBLIZYC NAS może DO AWANSU! NIE ZAPOMNIJCIE O TYM!
UK TO TAK WYMAGAJACY PRZECIWNIK, ZE POWINNISMY się PODWOJNIE ZMOBILIZOWAC, NIE MA MECZOW LATWYCH!

Ja pojezdzilem póki co na kazdej mapce po jakieś 30 minutek to sa moje wyniki (proszę o przesylanie wynikow innych także Razz)

BanZzai - 58.87
Bowser - 59.21
AAssie - 1.15.36


Co do mapy AAssie, nie chce wprowadzac nikogo w blad ale wydaje mi się ze na 2gim i 3cim okrazeniu jak jest skok nr 1 to nalezy przed nim puscic gaz bądź odpowiednio wyhamowac w powietrzu, przynosi to spory zysk, bo gdy lecimi daleko, wtedy nie wyrabiamy się na zakrecie Wink To tak zeby nikt zle nie trenowal Razz

A co jakiś czas będę lookal na czasy na serwie UK, by zobaczyc jak przeciwnicy radza sobie z tymi mapami Smile
pozdrawiam Panowie!!!!!!

AAAA wlasnie Smile pb mieli z UK gracze zblizone do Khasiusa i moich (moje na PHP mial identyczne Ago, a u Khasa na Speedracerze mieli podobne Qik i ktostam Razz) wiec mysle ze przy treningu na wysokim poziomie OGRAMY ICH !!!!!!!!!!!!

edited by wiadp1

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 października 2006, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Don't worry Wally. Tym razem potrenuję tak dużo jak tylko się da. Więcej treningu oznacza u mnie mniej nerwów, więc może pójdzie mi dużo lepiej niż na tym sparingu. Razz Btw może ktoś mi dać linka do trasy Bowsera?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 października 2006, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra, nie użyłem opcji edytuj, sorki. Ale tamten post po prostu był o przygotowaniach. Ten będzie moją oceną tras no i podawaniem czasów:

BanZzai - 57.96 - gość po raz kolejny udowodnił że jego trasy są godne solidnej krytyki. Meta jest zupełnie nieudana. Najgorsze są te "ścienne koła" na drogach, gdzie znowu trzeba jechać po wewnętrznej ale co nie znaczy że łatwo je ominąć, można w nie smiało walnąć.

AAssie - 1.14.78 - no jak na mój gust to ta trasa może być. Pierwsze 8 sekund danego okrążenia jest dobrze wykombinowane, trasa jest niezłą fuzją trasy szybkiej i technicznej. Problemy mam głównie z ostatnim zakrętem.

Bowser - 58.70 - trochę badziewna trasa, chociaż też nie taka wnerwiająca jak PHP i BanZzaia. Pierwsze 10 sekund niebardzo mi się podoba. Nie za dobra jest część z blokami telewizyjnymi, ale je jeszcze da się przejechać, szczególnie mi się spodobał zakręt tuż po nich.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 października 2006, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh a ja patrzylem jak wypadam na tle innych (serw NC2 w GER) to powiem ze nawet na Cowser bylem na podium, a gracze nie grali jacys dupni bo np Kluhtu (wygral) jakiś francuz (2gi) PHP, jacus z repr turcji portugalii, pozniej doszli szwedzi wiec było niezle Wink
póki co biore się za trening...
o trasach powiem tak:
BanZzai - znosna chodź wkurzajaca, finnish z dupy, tak 4-5/10 (za finnish)
Bowser - najlepsza z tych tras, niezla jest, nic ponadto, 7/10
AAssie - do wytrenowania, specyficzna, nie rzypadla mi do gustu ale 5-6/10

pb nie poprawione dalej Sad

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 października 2006, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W pierwszym poście podałem dwa serwery, z których możecie pobrać mapy.

Dodatkowo chciałem was już poinformować, że onlinowy trening do tego meczu odbędzie się prawdopodbnie w sobotę o 20:00

W neidzielę zaś tradycyjnie o 19:00 kwalifikacje, a o 20:00 meczyk

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 25 października 2006, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Razz
wiec kluczowa będzie maopa BanZzaia, trzeba potrenowac porzadnie finish... jest denny, ale to jest nasza najwieksza szansa Smile
Zwroccie uwagę na to jak bezblednie smyrnac ten finish.
Na AAssie widzialem ze jeden blad i już mogila... wiec trzeba ostro potrenowac regularnosc Wink
I Bowser to mapa na skilla wiec specjalnych metod treningu nie trxzeba do niej chyba Wink

Dobra to na tyle ile mogę narazie pomoc Smile
Czasy UK's widzialem an seriew ich maja na BanZzai 57:79 najlepszy wiec radze ich gonic Wink

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 października 2006, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Może to wam trochę ułatwi trening. Postanowiłem wstawić do internetu swoje powtórki z każdej trasy tej rundy. Ktoś ściągnie, obejrzy i będzie próbował się wzorować na tym przejeździe żeby uzyskać jak najlepszy czas. Możecie nawet z duchami w tych powtórkach się ścigać, po prostu przy wyborze powtórki naciśnijcie "Play" i porównacie to, jak jechaliście wy, a jak duch. Przy okazji poznacie moją technikę jazdy.

Link : http://rapidshare.com/files/610324/NC2Round2NawroReplays.zip

A jeśli wam to nie wystarczy, to ściągnijcie najlepsze powtórki z TM eXchange, no ale tamtych duchów raczej się nie wyprzedzi. Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 października 2006, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A nie może ktos zrobić szybciutko takiego uploadu replayow jak jest na tmx Razz Co?? ulatwilo by to znacznie Smile


zaraz postawie serwa
z traskami Smile

poz
dro.,..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 25 października 2006, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no traski są bardze fajne narazie nie mam oszałamiających czasów ale jakby zroganizować trening na którym była by większość z reprezentanów to można by było je wspólnie poprawić Razz no i jakiś sparing by się zdał...widze na gadu że wiadp chyba planuje ze Słowenią Razz chwała mu za to Smile
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 października 2006, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, ale mecz ze Słowenią planuje dopiero tuż przed pojedynkiem z Włochami, ale poczekajcie. Może uda mi się znaleźć jakiegoś sparingpartnera na ten weekend.

I jeszcze jedna bardzo ważna informacja.

Hack zadeklarował się ,że w tym tygodniu codziennie między 20:00 a 22:00 będzie mógł puszczać serwer z trasami 2 rundy, dlatego uznajmy, że właśnie wtedy będą odbywać się oficjalne treningi.

Ja tym czasem idę szukać sparingpartnera

EDIT: Nikt nie chce z nami grać Smile
I jak tam udał się w goóle ostatni trening, bo ja chciałem z góry powiedzieć, że dzisiaj tj. w piątek tez nie będę mógł się pojawić na treningu

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 28 października 2006, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja poprawilem PB.
Slabo się czuje na BanZzaiu ale wiem ze to nasza szansa wiec będę dudnil ta mape ile wlezie.
Na AAssie się niezle czuje chodź wiem ze moje PB nie powala, natomiast mam wytrenowany nawyk kilku zakretow i poza ostatnim zakretem i baaaardzo rzadko pierwszym, bledow nie popelniam.
Natomiast na Bowserze czuje się mocno chodź wiem ze tu jedna osoba nie może ciagle wygrywac bo jest bardzo łatwo na tej mapie o blad mniejszy lub wiekszy.

PB:
BanZzai - 58.14
Bowser - 57.94
AAssie - 1.14.77


powodzenia w treningu.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 października 2006, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gorąco zapraszam wszystkich na relację z meczu POL vs UK w Radiu Extreme. Start już dziś o 19:55. Tak, więc szykujcie się

Link do radia:

http://s1.exradio.pl/

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 29 października 2006, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ja potrenowalem wszytskie mapki w tym tygodniu:
BanzZai 59:xx
Bowser 58:28 (ale ejstem w stanie szybeciej Razz)
Assie 1:15:xx (ale będę cwiczyl jeszcze wiec powinienm zejsc trochę z czasem)

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 29 października 2006, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiem tak...
o klase lepsi...
nie z naszej winy, jechalismy ładnie, mielismy ladne czasy, ale nie było REGULARNOSCI!
I zeby wyjsc z grupy to trzeba wygrac 2 mecze 3-0 !
A to nie proste, postarajmy się ugrac coś z ITA, ale solidny porzadny rzetelny wielogodzinny trening się przyda!
Bo nikt mi nie powie ze UK sa lepsi na swiezo poznanych mapach, oni sa lepsi bo wytrenowani!
I zmotywujmy się na Wlochow!

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 października 2006, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No nie udało się, ale jednak uznałem wyższość oponentów, wygrali z nami do zera w dwóch meczach. No i co mogę dodać... może i Polska przegrała 21-0, ale przegrała ze stylem, każdy bardzo dobrze się starał, nawet trochę moim zdaniem niepozorny Majak. Wink Niełatwo było dogonić Wielką Brytanię, trudno było przewidzieć czy pokonają jakiś zakręt dobrze czy pokonają jakiś błąd (w większości jechali dobrze). Próbowałem trochę wsłuchać się w audycję wiadpa, ale ryki silnika trochę mi to uniemożliwiały. Liczę na to że ktoś to nagrał. Wink Więc mówię GG i parę słówek uznania dla nieuchwytnych UK, z którymi ja naprawdę nawiązałem naprawdę ciekawą walkę. No i już nie byłem tak wściekły gdy popełniłem błąd, każdy z nas miał dużo zasłużonego treningu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 29 października 2006, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie ma co sciemniac, dalismy dupy i tyle. Ja w szczegolnosci, ogolem chyba najgorszy bylem (nie wiem co było, ale ni cholery nic mi nie szlo).

No coz, bez najmocniejszego skladu nie mamy co się nawet mierzyc z najmocniejszymi, takimi wlasnie jak UK. Nie da się ukryc, ze brakowalo Yarda czy Hacka, wiemy jak jeżdżą i jak moga pomoc.

Co do kolejnej rundy, to widzialem już tracki i musze stwierdzic, ze zdecydowanie bardziej mi pasuja od tych poprzednich. jeżeli chodzi o ITA, to szanse na wygrana mamy tylko jadac w najsilniejszym skladzie, nie może nikogo zabraknac.

P.S. aaa i jeszcze jedno. Trening solo bez jazdy wspolnej na roundsach nie wiele da. Dlatego trzeba czesciej i w wiekszej grupie jeździć treningi.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 października 2006, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z mojej perwspektywy wyglądało to tak,że walka cały czas byłą bardzo wyrówmnnana, al;e to do nich zawsze należało ostatnie słowo.

Po prostu byli o te parę setnych lepsi i tyle.
Wynik zupełnie nie oddaje prawdziwego obrazu tego meczu.

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 30 października 2006, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no tak mieliśmy kilka szans na zdobyciu pojedynczych punktów ale w końcówkach nie dawliśmy sobie z nimi rady. naprawdę ładnie jechał nawro który jechał równo i zawsze w w czołówce. Mi się czasem udawało dojeżdżać w pierwszej piątce z czego jestem zadowolony bo nie przypuszczałem nawet że zagram i to na dwóch mapach Razz ale prawdą jest że byli lepsi ale mecz ITA jesteśmy w stanie wygrać trza tylko potrenować w grupie bo np. ja tak wczoraj moje pb o 1 sec pobiłem Smile
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 października 2006, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja mam jeszcze inną informację. Negocjacje ze Słowenią dotyczące sparingu są już bblisko końca i prawdopodobnie mecz odbędzie się 4 listopada o 20:00. Myślę, że będzie to dobra rozgrzewka przed pojedynkiem z Włochami Smile

Poza tym chciałem Was trochę uspokoić. Mecze z UK i ITA wbrew pozorom nie są takie ważne. Decydujące będą dla nas pojedynki z Węgrami oraz Luksemurgiem, ponieważ jeżeli pokonamy pewnie te drużyny i tak awansujemy do fazy PLAYOFFS. Te 2 mecze z UK i ITA potraktujmy treningowo i dajmy z sibie wszystko, ale nie przejmujmy się tak tąporążką z UK, bo przecież wczoraj nie było wcale tak złe. Po prostu goście świetnie jeździli w decydujących momentach i tak się to skończyło. Nie możemy tu mówić o totalnej dominacji Wielkiej Brytanii, nawet jeżeli wynik wskazuje zupełnie na coś innego. Po prostu zabrakło nam tej kropki nad i przy końcówkach rund i tyle. Tak, więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i trzeba szykować się do meczu z Włochami, a przede wszystkim pojedynków z Węgrami i Luksemburgiem

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 30 października 2006, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o LOL Khasius....ale ty stary dziwnie gadasz, jeśli ty chcesz naprawdę najmocniejszy skład to nawet ty byś się w nim nie znalazł, przy optymalnym treningu byliby to : nawro, yard, mor_olo, shockboy i toxic........................
i nic nie mógłbyś miec przeciwko
Po drugie : jakie ty widzisz szanse w meczu z Włochami skoro oni ograli UK :
7/1
7/2
7/4
Chyba jedynie ambicja i graniem 36 h na dobe (pozdro mor_olo Razz)
A po trzecie musze się z toba zgodzic. U nas trening praktycznie nie istnieje, w sobote miał być oficjalny trening a grałem sam z Majakiem. O tym co było przez tydzień to nawet nie ma co gadac. Wiadp1 męczył się przy pisaniu 10 przykazań reprezentacji a 90 % ma to gdzieś. Widac że kpt chce to w jakiś sposób zmienic, mam nadzieje ze te treningi codzienne pomoga i będzie się ktoś pojawiał.
Poza tym ta forma jak już ktoś się zakwalifikuje to pierwszej 5 to już happy, a tak naprawdę to tylko 1 % jego sukcesu. Łatwo zauwazyc, że wiekszosc przygotowuje się i jedzie na maxa w kwalifikacjach a sam mecz to już LUZ BLUS
Khasius jako obecnie największy owner repry powinien ją prowadzic do zwyciestw, a jemu ciągle kogos brakuje w składzie, wrócił nawro to brakuje mu yarda, co do hacka to nie wiem, gra dobrze, ale nieregularnie, u niego dobry przejazd to 1 na 10....a najważniejsza regularnosc a takim meczu...
Co do mnie to jednak pozostane głównie graczem duelowym, internet nie zawsze pozwala na dobra gre w formacie 5on5, ale jak tylko net będzie dawal rade będę starał się pomagac reprezentacji....
Mam nadzieję, żę chociaż niektorzy dobrze zinterpretują te słowa i podziałają na Was tylko motywująco.

Pozdro reprezentacja !




Powyższy tekst nie miał na celu nikogo obrazic, był jedynie subiektywnym zdaniem autora. Jeżeli ktoś poczuł się urażony to przepraszam !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?