Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Puchar ClanBase 2vs2 - szukam partnera!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wildcat
Jeździ konno


Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 12


PostWysłany: 29 marca 2006, 19:27    Temat postu: Puchar ClanBase 2vs2 - szukam partnera! Odpowiedz z cytatem  

Witam. Szukam chetnej osoby do gry 2v2 w pucharze ClanBase - OpenCup !
puchar grany jest na mapach pro a0-a9 (czyli jest ich 10:)) - http://www.clanbase.com/news_league.php?lid=2546

jeśli chodzi o mnie to mam spore doswiadcznie jeśli chodzi o clanbase - jest to najwazniejsza liga co do gier online ogolem, może w niektorych grach ESL jest wazniejsze. Gralem ponad 300 meczow w CB w Enemy Territory odnoszac sukcesy z moim klanem.

W TM gram po pol godziny dziennie, mam zlote medale na wszysstkich mapach (no może prawie bo niektore mnie wkurzaja i je omijam :p) mam ponad 1000 pkt w rankingu, ale to chyba mało wazne bo to raczej zalezy ile się gra a nie jak, a ja gram na MP niewiele.

Od osoby zainteresowanej oczekuje:
- punktualnosci
- wiek minimum 17
- zaangazowania
- bardzo dobrej gry na pro mapach
- znania się na teamspeaku, nie wyobrazam sobie gry bez komunikacji glosowej...

Z osoba zainteresowana i spelniajaca te kryteria zagralbym parę treningow przed pucharem a potem już same mecze Wink

kontakt : irc #eclipse-esports - pisać do eclipse`wildcat
gg - 3320438

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartek_H
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 79
Skąd: Gryfino/Szczecin

PostWysłany: 29 marca 2006, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja napisze tylko tyle powodzenie :wink: :wink:
_________________
Trackmania Nations ESL Admin

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Menda
Jeździ konno


Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: Sopot

PostWysłany: 30 marca 2006, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wildcat a nie byłbyś zainteresowany dołączeniem do anszego teamu głównie do rozgrywek 5vs5 ? a PArtnera dostałbyś od nas z multiklanu np Francuza Lippy Smile dobrze jeździ i po angielsku sprecha Smile
_________________
Trackmania Nations ESL Admin - jak co proszę pisać GG:3274717


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 30 marca 2006, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lol po co te ograniczenie co do wieku? Czy naprawdę musi miec powyzej 17 lat zeby dobrze grał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
wildcat
Jeździ konno


Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 12


PostWysłany: 30 marca 2006, 10:08    Temat postu: ! Odpowiedz z cytatem  

może grać dobrze poniżej 17 lat, ale może być mało.. rozgarniety - chyba wiadomo o co chodzi, chociaż na pewno sa i 15 latkowie, ktorzy się tak nie zachowuja i sa normalnymi ludźmi, ale raczej to maly procent
Menda, nie wiem, jakieś dokladne info nt klanu, kiedy i jak gracie, etc?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 31 marca 2006, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehh to co jak ja mam 14 lat to już się nie kwalifikuje... Lol to powinny umiejętności o tym decydowac a nie wiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Menda
Jeździ konno


Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: Sopot

PostWysłany: 31 marca 2006, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Akira napisał:
ehh to co jak ja mam 14 lat to już się nie kwalifikuje... Lol to powinny umiejętności o tym decydowac a nie wiek


Prowadząć klan wiem że 1/10 z 14 latków jest normalny a reszta odpierdala jakieś dziwne jazdy albo są po prostu nie dokońca rozwinięci jeszcze....sorry takie moje zdanie może ty jesteś tym 1/10 bo trafiłeś na to forum i piszesz z sensem ale ciężko znaleźć dobrego gracza, rozwiniętego i mającego 14 lat

_________________
Trackmania Nations ESL Admin - jak co proszę pisać GG:3274717


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Akira
Jeździ konno


Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 28


PostWysłany: 31 marca 2006, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:

Prowadząć klan wiem że 1/10 z 14 latków jest normalny a reszta odpierdala jakieś dziwne jazdy albo są po prostu nie dokońca rozwinięci jeszcze....sorry takie moje zdanie może ty jesteś tym 1/10 bo trafiłeś na to forum i piszesz z sensem ale ciężko znaleźć dobrego gracza, rozwiniętego i mającego 14 lat


Jak to fajnie wiedzieć, ze jestem "nienormalny" Twisted Evil Bo jeśli inni 14 latkowie są nie rozwinięci to to normalka wiec ja jestem nienormalny do reszty :wink: .

Napisz do mnie na gg chciałbym zagrać oczywiście jeśli mogę Razz
GG: 3179082

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?