Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NC2 - Round 4 >>> POL vs HUN - 12.11.2006r
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 12 listopada 2006, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ajjj szkoda ze nie wypalilo Sad Coz widzac po jezdzie najlepszych to na mapie C da się jeździć regularnie 54.xx Razz Dido pb 54.36 Shocked nie wiem gdzie on te setne wyrywa Very Happy
Tak n a DFH się nie martwcie bo ta mapa jako turniejowka to sciera totalna...
Ja mam pocharatane rece skora zeszla i zakwas - efekt pilkarzykow...
i wlasnie się dowiedzialem ze będę mial do dupy dzień bo jadę gdzies na obiad w pizdu i znowu nici z treningu! Tak zachciewa się zycia rodzinnego ;/ wtedy kiedy mi to kolo dupy lata...
3majcie się milego treningu.. ja ide ostatnie chwile potrenowac...

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 12 listopada 2006, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ichaa Very Happy wegrzy rozjebani 3:0 Smile jechalem jedna mape ;P hhyhy nawias zajebista audycja Smile
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 12 listopada 2006, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piekny mecz tyle walki to co mnie zawsze przyciagalo do TM te wyrownane czasy wyniki :)Moja kariera w reprze dobiegła pieknego konca. dzięki za te fajne mecze i zycze powodzenia w Finale z Francja.. a nie lepiej z ITA Very Happy
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 listopada 2006, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I po co wydali tak wcześnie to TMU Smile

Chłopaki powiem tak. Grałem i widziałem już około 80 meczów TM w mojej karieerze, ale chyba jeszcze nigdy nie miałem przyjemności oglądać takiego dramatyycznego widowiska. Naprawdę kapitalna jazda.

Węgrzy okazali się być całkiem mocną ekipa i naprawdę stawili olbrzymi opór.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą podam wynik:

Ferril: 7-6
Stanley: 7-5
DHF: 7-5

Imponujący pojedynek był na Stanley'u. Polska przegrywała już 3:5 a mimo tego potrafiliśmy wygrać kolejne 4 rundy z rzędu.

Naprawdę każdy gracz miał swój kład w to zwycięstwo i wszystkim należą się słowa uznania. Good job

Teraz czas na Luksemburg

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 12 listopada 2006, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niestety nie sluchalem audycji zeby się nie rozpraszac Smile Ale wiadomo ze Nawias = world class Razz
Tak pierwsza mapa - kapitalne emocje ! troszke było problemow przez pewnego custom cara, nie zawsze widziualem dobrze rog a jak zauwazalem to czaserm było za pozno wiec lepiej było jechac z przodu Razz i 7-6 na ostatnia partie się udalo zmiazdzylismy w decydujacym przejezdzie ich Very Happy w ogóle to co się tu dzialo to było coś pieknego ! Smile Cala drużyna jechala naprawdę znakomicie Smile Ale tez brawa dla Mor_Olo. Widac było ładny trening Smile
Stabley - najpierw lajcik Very Happy jedziemy ich jak nic Very Happy bvez problemow... potem niestety mnozyly się bledy (w duzej mierze moje niestety tez:( ) I coz z ladnego wyniku było 3-5 ! Ale tutaj zwlaszcza Tomek jechal pod koniec na wysokim poziomie i zachowal zimna krew. Coz tutaj Wegrzy pokazali pazura ale jednak jak się ma kot do lwa Very Happy
DFH - tutaj walka byla taka... inna... nie pasuje mi ta mapa Very Happy ale coz jechalo się ładnie Smile Doszedl h0lus do nas i jechal bardzo dobrze w czolowce, także reszta teamu pokazala jak się jedzie. Ale jedno mnie zasmucilo. Wegrzy jechali tu naprawdę dobrze, tylko popelniali glupie bledy... jeśli u nich każdy wypadal po 2 razy z tej trasy w ciagu mapy, dawali retire, to dzięki temu dużo dla nas na plus wyszlo. Ale coz regularnosc+szybkosc -= dobra jazda ale jak widac regularnosc>szybkosc :)Ogolnie gratuluje wsyztskim mecz był piekny i powiem wam. to sa jedne z tych pieknych chwil w roku, keidy ma się gdzies wszystko poza tym co się robi ! I pokazalismy klase mimo brakow w skladzie! Pokonalismy takich kolosow jak Kajczy, który przez długi czas przodowal w ladderze, pokazalismy ze POLAK POTRAFI !!!!
GG !!!!!!!!!

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 12 listopada 2006, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no mecz zajefajnie wyrównany wygralismy 7:6 7:5 7:5 Razz jechałem na dwóch pierwszych i potrafiłem czasem dojeżdżać równo z Wallym Razz bylismy lepsi co pokazywały wyścigi na Stanleyu gdzie raz mieliśmy pierwsze 5 miejsc a raz pierwsze 4 więc zasłużone zwyicestwo no i czas na LUX oby też 3:0 do przodu Very Happy
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 listopada 2006, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A JA się KUR** POCHLASTAM !!!!!!! KUR** NO NIE mogę PO PROSTU Sad((((


Ja się cieszylem ze zdaze a tu nagle jeb w drzewo samochod roztentegowany calkowicie na szczescie nic się nikomu nie stalo ale samochod do kasacji,a ja co ? oczywiście taksoweczka 1 godzina czekania bo za Krakiem no i g*wno tak się skończyło ze wrocilem 21:18 do domciu Razz Sad((((((((( no k**wa musze napisac bez ** Sad( a ja mialem dzisiaj 1:07.99 Sad(( <chlip> <beczy> <lol>



Jestem zly bo nie poakze wam już tego co potrafie na tej mapce DFH Sad

a na pewno wygralibysmy 7:0 na niej no coz no ale graty Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 listopada 2006, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hack ważne, że nikomu się nic nie stało. Są ważniejsze rzeczy niż TrackMania
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 12 listopada 2006, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bardzo emocjonujace spotkanie. w nagrode za zwyciestwo nalezy wam się to:
http://www.teledyski.neostrada.pl/1/million-dziekuje.swf
Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 12 listopada 2006, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ma za co nawias;)
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 listopada 2006, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawias mam już 6000 tysiecy Razz Very Happy poczekam jeszcze 22 godziny 22 minuty i 22 sekudny do konca ;PP Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 12 listopada 2006, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no panowie !! skakałem z radości jak zobaczyłem opis Wallyego !! Smile ogromnie wam gratuluje !!!!!!!! teraz pojdzie już z górki Smile (oby) ciesze się niezmiernie ze pokazaliscie ze Polak naprawdę potrafi Happy zaraz ide na jakiś węgierski serw Very HappyVery Happy mimo że nie jechałem ( i tak bym się nie załapał bo jestem za słaby) no ale to już inna bajka Smile GRATY !!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 12 listopada 2006, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek ja cwiczylem 2 godz tego multilapa i się zalapalem :p
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 12 listopada 2006, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale mnie nie było na chacie w ogóle w czasie meczu i nie było szans zebym się pojawił Smile na mecz Smile ale z LUX będę raczej Smile powiem że mapki na 4 runde .... multilap od PHP fajny i łatwy, mapa bodajże od acośtam to jest masakrycze dno totalne g*wno jak dla mnie i jest jeszcze jedna i obleci powiem nawet Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 13 listopada 2006, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra to jedziemy teraz z lUX Smile jedziemy tak jak wczoraj Wink pelna mobilizacja . Nawias wspieraj nas w radiu Razz (non stop sluchalem:p) no chyba ze chcesz jechac ;d
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?