Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Freaky roads by Sk84funPrzemo
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Freaky Roads jest lepsza od High Flayera?
Tak
77%
 77%  [ 7 ]
Nie
22%
 22%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 9

Autor Wiadomość
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 10 listopada 2006, 17:11    Temat postu: Freaky roads by Sk84funPrzemo Odpowiedz z cytatem  

Zrobiłem nową traskę. Jest lepsza moim zdaniem od High Flayer, który wam się podobał Razz Mam nadzieję, że ta traska też przypadnie wam do gustu. Jest on w stylu Ganja Ridera, ale jej poziom jest dość trudny. Mam nadzieję, że mimo to będzie ok. Oczywiście zapraszam do oceniania na forum i awardowania na TMX. Link:

Milej zabawy Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 listopada 2006, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja sądzę, że ta trasa bardziej jest w stylu Zippage'a niż Ganjaridera. Ganjarider nie odwalał z pomysłami, a trasy robi bardzo dobre, no a jego wallridy zawsze były na równiutkiej wysokości. Zippage często miał dziwaczne pomysły na szybką trasę, no i często niełatwo było jego trasy pokonać.

No i teraz co do trasy. No intro w MT było całkiem fajne, skorzystałeś z zoomu o wysokiej wartości. No a potem, badziewny PF start, słaba kamera na nim, i jedyne co tak naprawdę na nim robisz to skaczesz między słupami. No i po tym PF-ie bardzo źle dopasowany, ostry zakręt i skok na inflatable, w którym zawsze jest się blisko upadku. Bliżej upadku jestem po zeskoku z niego, drogi pomiędzy którymi masz skoczyć są bardzo nierówne. Tak samo źle jest z CP przed pierwszym wallridem, trochę trudno tam dobrze skręcić, no i na samym wallridzie - zbyt wysoko musisz pojechać na nim żeby go ukończyć, źle ustawiłeś rampy na końcu. I potem znów nierówno, kiedy zjeżdżasz z ramp na drogę przed kolejnym wallridem skaczesz z wklęsłej powierzchni. I kolejny wallride, całkiem dobry, no i potem. No to dopiero było coś, 3/4 corkscrewa i 1/4 wallride, nigdy czegoś takiego nie widziałem, na początku nie wiedziałem za bardzo o co chodzi, ale potem pomysł wydał mi się naprawdę kapitalny. Wink No ale potem znowu zaczynasz... skok z wklęsłej powierzchni na drogę, konkretnie na zakręt, który znów jest za ostry, a fakt że musisz na niego skoczyć jeszcze go pogarsza. No i finisz - moim zdaniem nie przyjmie się, pół-korkociąg i pół-pętla w górę to zły pomysł, praktycznie zawsze źle wyląduję na drogę. I jeszcze jedno - nie pisz ludziom na outro żeby dawali ci awardy bo praktycznie nic ci to nie da.

Moja ocena tej trasy to będzie : 56/100% (musisz się jeszcze trochę postarać) - tak, można mnie śmiało porównywać do Iwony Pavlovic. Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
zimny_pl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: mi?dzychód

PostWysłany: 10 listopada 2006, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi się traska podoba Very Happy i jest śmiało lepsza od High Flayer Very Happy
_________________
jak co to ja Daras11 =D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MaciekKing
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2006
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3
Posty: 26

Skąd: Zdychaj

PostWysłany: 11 listopada 2006, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ta trasa jest lepsza od high flayera!! Tylko nawro (dziad) nawet nie może jej przejść. Dla mnie 100/100 !!Ściągnijcie tą trase wszyscy bo naprawdę warto jest ona w stylu gandzirajdera
_________________
TM mi się tnie :/


Ostatnio zmieniony przez MaciekKing dnia 11 listopada 2006, 10:57, w całości zmieniany 1 raz


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 listopada 2006, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MaciekKing napisał:
Tylko nawro (dziad)


Człowieku, zastanów się, to że ta trasa mnie mniej się podoba niż Tobie to już trzeba nazywać mnie dziadem niby? A btw o co ci chodzi z tym myśleniem? Ja przynajmniej oceniem trasy bardziej profesjonalnie i jak mówię - KAżDY MA SWóJ GUST Exclamation

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MaciekKing
Jeździ konno


Dołączył: 16 Wrz 2006
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3
Posty: 26

Skąd: Zdychaj

PostWysłany: 11 listopada 2006, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam... poniosło mnie
_________________
TM mi się tnie :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 11 listopada 2006, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ivonko RazzP nie znasz się rzeczywiście RazzP nie no Razz joke Razz

powiem tak trasa jest naprawdę dobra, Świetne pomysły zastosowałes w tej trasie, ale zanim doszedłem do tego w jakim momencie skręcić na samym poczatku minęło 15 minut :/ troszke jest to dobijające ale przezwycięzyłem to Razz rekord już jest na TMX Wink da się spokojnie 39 ale to trzeba idealnie przejechac ta trase a nie jest to takie proste Razz


mam jeden problem z koncowka trasy :/ zakret w lewo po drodze jest źle wyprofilowany w 100 % jakbys najpierw zrobil kawaleczek drogi a potem zakret byla by idealna, no ale coż żadna trasa nie jest idealna Razz no chyba ze black velvet Wink

ale to już przeszłość teraz trzeba robić nowe trasy z nowymi rzeczami Wink

Mam nadzieje ze się postarasz jeszcze zrobić nie jedna super trase

dla mnie :

80% / 100%

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
mateusz
Jeździ konno


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 89


PostWysłany: 15 listopada 2006, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi się ta TRASKA podoba ale niejest lepsza od HIGH FLAYER ale trasda niezła tylko początek taki sobie nienajlepszy(to ten pierwszy wyskok)a zaraz po lądowaniu nawet trzeba trochę dochamować aly się zmieścieć w ten bardzo wąski skręt ale trase bym ocenił na 50/100% największym minusem to ten wyskok.
_________________
Mam nick MATIPL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?