Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Verizon Playlinc Tournament - dyskusja
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 listopada 2006, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Haha o 1 Razz lol Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 listopada 2006, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wyniki ostatniej fazy wyraźnie wskazuja, żemoje szanse na awans do najlepszej 100 są znikome, ale zobaczymy

EDIT: Nawet fajna trasa, dlatego stwierdzam, że szkoda psuć sobie przez nią sobotę, bo i tak nie mam szans na pierwszą 100, a tylko stracę pół dnia

Powodzenia chłopaki. Mam nadzieję, że powalczycie w finale. Oby tylko nie odbyło się to kosztem NC2.Zagrajmy jeszcze chociaż ten jeden mecz na miarę naszych możliwości i pokonajmy ten Luksemburg

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 18 listopada 2006, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niestety zasmucilem się jak zobaczylem post Khasiusa Sad Ale mam nadzieje ze szybko wyjdziecie z grupy i w sam raz na mecz wpadniecie zebysmy wygrali Smile Pozdrawiam i szybkiego zwyciestwa zycze ;p
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 18 listopada 2006, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie no sadze ze do 21 to na bank nie będzie trwalo, w koncu 1 tylko trasa jest, a do 22 na 2 faze zdazymy po meczu z LUX. także nie będzie chyba tak zle. Musimy po prostu jak najszybciej zaczac ten mecz.

Setka jak widac po wynikach naszych jest spokojnie do osiagniecia, Wiad nie poddawaj się, bo naprawdę powinienes dac rade do setki dojsc (tylko 0,5 sec do nie wiele).

Dobra ide obczajac traske.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 18 listopada 2006, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawet jak wam się 3 tras nie uda obczaic to chociaż 2 ! Smile
i dobra jak coś to wtedy kiedy sa z tournamentu to jak najszybciej zacfzynajmny nawet 1WU styknie byleby szybko ograc LUX Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 listopada 2006, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eno walnalem 1:07.xx no to teraz chyba już jestem w 100 Very Happy


super Very Happy trasa zaczyna mi się coraz to bardziej podobac Very Happy

z jutrem w ogóle może być problem Sad

ale to już jak będzie wiadomo ze się dostane to powiem o co chodzi Sad

poz
dro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 listopada 2006, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurcze, jednak walka o TOP 100 okazała się znacznie trudniejsza niż oczekiwaliśmy. Niestety z tego co widziałem dwóm polskim graczom nie udało się awansować do finału. Mowa tu oczywiście o mnie, ale ja już z góry założyłem, że nawet nie będę walczył na tej trasie, no i tutaj znacznie gorsza informacja - Khasiusie, który miał 104 czas i zabrakło mu 6 setnych do awansu do top 100 Sad

No, ale cóż tak to bywa i nie ma co rozpczać.

W finale mamy zaś dwóch bardzo mocnych polskich graczy:

nawro, który zajął 62 miejsce oraz Hacka, który osiągnął rewelacyjny 31 czas

nawro zrób coś z kompem, zebyś w końcu nie odpadł tylko i wyłącznie z powodu problemów z netem, bo szkoda by było. A co do Hacka, to mam nadzieję, że znajdziesz czas na tego Verizona, bo słyszałem, że coś tam strasznie narzekałeś

A oto plan na dzisiejszy dzień, zęby nie było wątpliwości ( wszystkie godziny w CET, czyli plskiej strefie czasowej ):

Teoretycznie o godzinie 10:30 zacznie się trening na finałowej mapie F4. Zostanie stworzonych kilkanaście serwerów, na których każdy finalista może spokojnei potrenować. Będzie on trwał do 15:30

Finały zaczną się od 16:00 i będą trwały do 21:00. Na stronie http://tmnstats.playlinc.com/finals.htm powinna się wcześniej pojawić lista startowa dla 10 wyścigów i określony czas rozpoczęcia wyścigu, ponieważ prawdopodbnie każdy będzie się rozpoczynał o innej godzinie z przedziału 16-21. Do następnej rundy awansuje najlepsza 3 każdego wyścigu. Wyścig w trybie ROUNDS do 60 punktów. I teraz bardoz ważne, gracze muszą dołączyć na serwer maksymalnie 5 minut po podanej godzinie, a wyścig rozpoczneisię po 10 minutach od podanej godziny, czyli każdy musi być na serwerze przynajmniej 5 minut przed startem wyścigu.

Zostanie w ten sposób wyłoniona najlepsza 30, która znowu zostanie podzielona na 3 wyścigi po 10 graczy. Ta runda finałowa będzie trwała od 22:00 do 23:30. Procedura jest dokłądnie taka sama jak w przypadku wyścigu pierwszego. Awansuje ponownie najlepszych 3 graczy

No i na końcu będzie finał, który ma bardzo restrykcyjne zasady. Przede wszystkim nie można używać swoich skinów, a jedynie specjalny skin Verizona ( http://tmnstats.playlinc.com/Verizon.zip ), który zostanie dostarczony tuż przed startem. Jeżeli dobrze rozumiem zasady, każdy z 10 uczestników otrzyma jakiś specjalny klucz aktywacyjny, który będzie wymagany przy wyścigu finałowym i co najważniejsze nie można używać custom avatarów czy flag. Jednym słowem macie mieć flagę polską i używać skin Verizon, jeżeli dobrze zrozumiałem, chyba, ze wraz z tym skinem otrzymacie także jakiegoś specjalnego avatara. Ale to się zobaczy. Teraz terminy:
O godzinei 1:00 gracze muszą dołączyć na serwer finałowy. Maksymalnie można się spóźnić 10 minut i jeżeli pojawicie się po 1:10 zostaniecie zdyskwalifikowani. Wyścig finałowy rozpocznie się o 1:20.

I jeszcze jedno, rywalizacja podczas każdego wyścigu będzie się odbywała tylko na jednej mapie - Verizon Tournament Track F4, tak więc jest to jedyna mapa, którą musicie wytrenować

Z tego co widziałem zostały już podaneskłądy wyścigów finałowych ( http://tmnstats.playlinc.com/finals.htm )

Wyścig Hacka zaczyna się o godzinie 16:00, a jego skłąd wygląda następujaco:

mafk33s
maniaproof
ktd
twarxy
kasperbif
deniscro
_les_enrages_coyote
pchackin
teemuk
h2k_canadian

Wyścig nawro zacznie się zaś o 20:30, a jego skłąd wygląda następująco:

madness
_hun_magnum_pi
tm__wal_
cddnawro
taat
ideol
munkeholm
nowit41
superayo
medic

Powodzenia chłopaki. Myślę, że pierwsza runda finałowa jest w waszym zasięgu

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 19 listopada 2006, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No coz, nie udalo mi się zakwalifikowac, choć niewiele brakowalo. Trzeba było poprawiac czas, a nie bawic się na treningu reprezentacji Razz. Ale co tam, na wejscie do 10-tki mialem niewielkie szanse, wiec przynajmniej reprezentacji pomoge.

Powodzenia Hack i Nawro.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 listopada 2006, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mimo wszystkoi tak ci gratuluje za bycie w top 250 Smile mogles lepiej no ale coz
co się stalo to się nie odstanie Smile

pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 listopada 2006, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No wiadp1, don't worry, miałem już tego formata, a żeby osiągnąć ten 62-gi czas musiałem siedzieć do czwartej w nocy. XD No myślę że sytuacja z netem poprawiła się. Szkoda mi Khasiusa, ogólnie szkoda mi graczy, którym tak niewiele brakowało do zakwalifikowania się dalej. Sad No cóż, Wally, sam widzisz jaki termin trafił mi się na pierwszy etap półfinału, więc z Luksemburgiem nie zawalczę.

Wracając do Verizon PlayLinc nie widziałem jeszcze trasy F4, ale wszystkie poprzednie naprawdę wymagają dużo szczęścia, bo w końcu czego się spodziewać po skokach na drogę wypełnioną dziurami lub słupami. Mimo wszystko jestem w TOP100 i trzymam kciuki również za Hacka, no i za Zooza. Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 listopada 2006, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratuluję Hack awansu do TOP 30

Jedna sprawa. Nie sugerujcie się godzinami, które podałem wcześniej, ponieważ już mamy drobne opóźnienie. Wszystkie aktualne informacje co do godzin i aktualnych wyników znajdziecie na stronie:

http://tmnstats.playlinc.com/finals.htm

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 listopada 2006, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż, dla mnie to już "gejmovada". Ale ciągle jest dobrze, bo znalazłem się naprawdę wysoko. Udowodniłem więc że potrafię być bardzo wytrwały, żeby zakwalifikować się do pierwszego etapu finału musiałem jechać do czwartej w nocy na trasie F3. XD No tutaj po prostu przeciwnicy naprawdę jechali perfekcyjnie, a ja coś czuję, że źle ustawiłem jakość gry. No ale co tam... prawie żadna różnica. żal mi jest Madnessa z klanu dignitas. Gość jechał idealnie, perfekcyjnie wręcz, no ale kiedy miał 57 punktów zaczął specjalnie potem zdobywać po jednym punkcie. No a gdy już nastało 59 punktów nie kończył trasy. Admini turnieju wkurzyli się, bo nie posłuchał się ich polecenia do ukończenie trasy. Madness został... zdyskwalifikowany za podtrzymywanie gry. Sad Podobnie robił medic z tego samego klanu, ale on zdecydował się to skończyć (coś czuję że przez przypadek). No a hack, chłopie, honor naszego kraju jest teraz tylko w twoich rękach. Osiągnąć Top 30 to jest wielkie poświęcenie i osiągnięcie. Pamiętajcie żeby się nie martwić kiedy się odpadnie, ciągle pozostaje myśl że zaszło się tak daleko.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 19 listopada 2006, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i zostalem w top 30 Smile
miejsce pewnie 27,Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?