Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Zmiana składu track-selekcjonerów. +uwagi osobiste :P
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 16 czerwca 2008, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chyba jednak każdy docenia wasza prace, cobhami jurek.
w moim teamie nie slyszalem jakieś wielkiej krytyki.
oczywiście, ze ta czy inna tarsa komus nie lezy lub się nieodoba, ale conajmnej w naszym teamie nie było jakiś wielkich rozmow na temat tras.

moje zdanje jest takie same, robicie dobra robote i jestem wam za to wdzieczny, bo mappacki sa zawsze w poniedziałek i mozna już trenowac.
nie ma tak jak kiedyś, ze musielismy czekac, az wrescie się pojawi mappack.

moim zdanjem wybor jest calkiem ok, sa latwiejsze i trudniejsze mapy, techniczne i szybciejsze.

szkoda by było, jakbyscie się ta krytyka obrazili i nie chcieliscieby już dalej się zajmowac trasamy i ich wyborem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 16 czerwca 2008, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehh nie chce mi się pisać kolejnego posta. Mam nadzieję, że to będzie ostatni.

Ni chuja nie chce mi się pisać esejów, dlatego w punktach:

1. Cob i Jurek są fajni.

2. Moja krytyka, która pojawiła się w temacie o 4 rundzie PL6 nie miała na celu ubliżenia w/w osobom. To była obrona często atakowanych autorów tras, przy okazji lekko ironicznie nawołująca Ekipę wybierająca do serwowania, o ile takie są, troszkę lepszych tras. Przyznajcie, trochę racji w tym było.

3. Wszystkie osoby, które wypowiedziały się w tym temacie miały rację.

4. @Jurek: Zwracam honor, moja argumentacja na temat tego replaya była z chuja wzięta i powinno mi się za to oberwać - miałeś prawo się wkurzyć. W związku z tym ładnie Cie przepraszam i przyznaje się do błędu.

5. Doceniam chęć dania szansy niektórym mapmakerom - tylko pamiętajcie o umiarze.

6. W związku z pewnym problemem rodzinnym, niektóre moje słowa są mocno hiperbolizowane. Bardzo za to przepraszam, w takiej sytuacji powinienem siedzieć cicho i się nie odzywać, ale tak jakoś wyszło.

7. W sumie bardzo się tłumaczę, ale racji też dużo powiedziałem - kto ma zrozumieć ten zrozumie, na pewno proszę o przemyślenie sprawy.

8. Cob i Jurek są fajni.


Proszę o nierozstrzęsanie już sprawy - wszystko już zostało wyjaśnione. Winę biorę na siebie, chociaż ja jestem tylko częścią winowajców. Tyle w tym temacie, po raz k**wa ostatni pozdrawiam.

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 16 czerwca 2008, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoko Maroko Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 16 czerwca 2008, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
Jarecki, nazwy akurat nie stanowia problemu, bardziej tu chodzilo o to co Jurek napisal, zeby pokazac również trasy innych autorów. Z reszta sam mi napisales, ze masz inne plany co do swoich tras Cool


no wiem, wiem Smile i tak już raczej sa ze starej epoki wiec powinno się pokazywac co jest aktualne, jak również innych ludzi i bardzo, bardzo to popieram... zreszta to PL6 a nie np. Jarecki lub Shadow challenge HappyD inna sprawa sprawa ze sam wole jeździc po kogos trasach niz po swoich ;p

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 17 czerwca 2008, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak czułem że wcześniej czy później będą zgrzyty Wink Szacuneczek za taką robotę Jurek & Cobham Wink

ps. Dobrze że ja i rip nie wysyłaliśmy mapek ;D

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 17 czerwca 2008, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ Jurek nic się ni martw mialem podobna sytuacje jak wybieralem mapki na PL5 chciałem dac zaistniec mniej znamym takim jak marcik fan wtedy czy hubi to mi tez się oberwalo trochę dlaczego nie ma tras shadowa albo tak mało sebika, musicie zrozumiec ludzie ze swiat nie kreci się tylko wokol kilku mapperów musimy dawac szanse innym bo tylko tak mozemy coś osiagnac Smile pozdro ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?