Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PGS mistrzem Polski po raz kolejny!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 czerwca 2008, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
staralem się "uzgodnic termin z cl'ami" ale jakub nie był laskawy mnie poinformowac, ze mecz jest o 19:30
to samo irred, do którego pisalem na gadu w sobote i nie było zadnej odpowiedzi


nie mam obowiązków prasowych, tym bardziej nie muszę tłumaczyć się przed Tobą gdzie byłem i czemu nie odpisałem. Nie jestem jedyną osobą w TCW i jakbyś się do kogoś odezwał to powiedzieliby Ci, co i kiedy

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 czerwca 2008, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seque napisał:
staralem się "uzgodnic termin z cl'ami" ale jakub nie był laskawy mnie poinformowac, ze mecz jest o 19:30
to samo irred, do którego pisalem na gadu w sobote i nie było zadnej odpowiedzi

czemu mielibysmy z toba zalatwiac? nie ptrzebnie się tam w ogole mieszales, bo nic z tym nie miałeś do roboty.
jak co, to bysmy to zalatwiali z odpowiedzielnymi z HSTV.
wiedzielismy poprostu, ze będzie z tym trudno, bo jest final ME, wiec zamiast coś tam się z TMN na HSTV nie udalo, wolilismy ich nie prosic o transmisje.

JUREK:
ludzie z HSTV dużo dla nas robia. stawiaja serwery, adminuja wazne lany i jako pierszy serwis polski pokazali trackmanie.

nie musieli by nic z tego robić, ale jednak robia, wiedz moim zdajem powinnismy być wdzieczni.

bez HSTV np nigdy bys nie zobaczyl finalu ESWC z TMN.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 01 lipca 2008, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kilka dni temu Konrad z hstv obiecywał relacje:
http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=4504&postdays=0&postorder=asc&start=105
Jak widać na obiecankach się skończyło. Mają gdzieś trackmanię i pokazywanie jej w swoich mediach. Widocznie sponsorują ich jakieś firmy zbrojeniowe, bo nic tylko "pepeszki" promują. Gadanie, że nie ma komentatora w Warszawie, to tylko wymówka.


Sto% poparcia. Ja to zauważyłem jakoś w PL4 albo PL5 i cały czas to samo, to samo, to samo.



udzie z HSTV dużo dla nas robia. stawiaja serwery, adminuja wazne lany i jako pierszy serwis polski pokazali trackmanie.
nie musieli by nic z tego robić, ale jednak robia, wiedz moim zdajem powinnismy być wdzieczni.
bez HSTV np nigdy bys nie zobaczyl finalu ESWC z TMN.


HSTV robią serwery, tyle dobrze. Zawsze to jakaś 'reklama'. Wdzięczni możemy być Howardowi Webb czy jak to się mówi, a nie jakiemuś HSTV. Bez HSTV nie zobaczylibyśmy finału TMN? Z nim nawet nie widzileśmy ; )

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 lipca 2008, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chłopaki, sami dobrze wiecie jak trudno jest się umówić w terminie odpowiadającym obu drużynom. Przy relacji HSTV trzeba dodac do tego jeszcze mozliwosci czasu komentatora i studia. To naprawdę nie jest takie prosto by zgrac wszytskich razem.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 lipca 2008, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Chłopaki, sami dobrze wiecie jak trudno jest się umówić w terminie odpowiadającym obu drużynom. Przy relacji HSTV trzeba dodac do tego jeszcze mozliwosci czasu komentatora i studia. To naprawdę nie jest takie prosto by zgrac wszytskich razem.


To niech nie obiecują chociaż ;o

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 lipca 2008, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najlpeiej neich nic nie robia, bo jeszcze im się nie uda i będzie zle.
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 01 lipca 2008, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Panowie, musze coś powiedziec na ich obrone. Otoz kilka dni temu, jeden z komentatorw, sam zglosil się do mnie, w sprawie elblaga, zeby mu wszysko powiedzial co i jak, zeby jak najlepiej wypadla relacja turniej tmnf w elblagu. Mysle, ze teraz będzie już ok Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 01 lipca 2008, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gratulacje barany Very Happy

A mor_olo jak zwykle stringi na lewo zalozone i metka mu się wzyna w kark Smile

Ogolnie to smiech na sali , a jeżeli chodzi o hstv to oni tez chcieli obejrzec pewnie euro Smile

Koniec PL6 - PGS mistrzem - wasze stare piorą w rzece i klaszcza u Rubika i fuck off all Happy

Chlopaki gracie mi Smile

Jak Pan da to się zjawie na jakiejs indywidualce zeby opic sprawe Smile

pozdro

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?