Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
bAuMiT by <<BT>>MATIPL teraz nazie <<BT>
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateusz
Jeździ konno


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 89


PostWysłany: 03 grudnia 2006, 15:13    Temat postu: bAuMiT by <<BT>>MATIPL teraz nazie <<BT> Odpowiedz z cytatem  

Mam tu nową traskę która robiłem 1 tydzień mam nadzieje że się spodoba
Poprosze tylko AWARDY a i jeszcze jedno teraz w grze z <<BT>>MATIPL to <<BT>ALIEN oceniać i AWARDY na stronie poprosze
Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
mam nadzieję! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Mam nick MATIPL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 03 grudnia 2006, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Robisz trasy dla awrdów? Trasy zupełnie nie zasługuje, zero starań nic. Nawet screen shota do trasy nie zrobiłeś Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 grudnia 2006, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No sorki, awarda ode mnie nie będzie, ale no mogę cię jednak pochwalić za parę fajnych pomysłów no i za design tej trasy. Mnóstwo billboardów ze strzałkami to duży plus tej trasy, bez nich nie miałbym wręcz pojęcia jak jechać. Jest dużo ciekawych elementów i zakrętów, no ale jednak zdarzyły się niedopracowania m.in. jazda z rampy na krótki offroad i potem do CP. Billboard pokazujący "w lewo" jest za daleko, nie miałem pojęcia że to natychmiast trzeba skręcić. Nie spodobał mi się też skok z pół-pętli na inflatable, niezawsze jest szansa że auto wyląduje na kołach. Z kolei jeśli chodzi o ozdobienie, to szkoda że inflatable są tylko czerwone, ale jednak fajnie widać dużo bloków TV - w końcu na tę trasę zużyłeś ponad 6000 miedziaków. Very Happy No i ogólnie pętle też mi się podobały, szczególnie te podwójne, mimo że jedna z nich też jest niedopracowana.

Nic dodać, nic ująć - 69/100% (dobre starania) - trasa dość długa, ale nie aż tak zmutowana żeby dawać jej jeszcze mniejszą ocenę.

I jeszcze jedna rada - nie rób tras tylko dla awardów. Próbuj robić je dla przyjemności no i w wyniku tej przyjemności możesz postarać się o ciekawe pomysły, jakie właściwie były i na tej trasie. No i tiggeri też dał dobrą radę - rób screeny, ludzie zazwyczaj nie dają awardów trasom, które nie mają screenshota, bo są po prostu niezauważalne. Awardy po prostu pokazują nie to, że chcesz być dobrym trackmakerem - one pokazują, że nim jesteś. Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?