Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL6 - Runda 4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22 czerwca 2008, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra dawajcie te mapki bo az mi się chce trenic Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 22 czerwca 2008, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

posta nie było:F

Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 22 czerwca 2008, 23:01, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX Face
Jeździ konno


Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 22 czerwca 2008, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

północ wybiła już parę minut temu, a mapek jak nie było tak nie ma ;P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 23 czerwca 2008, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Macie repy z jakby ktos chciał zobaczyc

Robot A - 58.24
http://s010.wyslijto.pl/?file_id=15882386297335182027


na Reduxie mam 53,06 tylko setna mniej niz foxy wiec nie daje

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 lipca 2008, 3:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogolnie:



niedawno temu:

maxer napisał:
najpierw się dostancie do 3 ligi. i wygrajcie wszystkie mecze , wtedy pogadamy, ok ?

maxer napisał:
Nie musisz podkreślac tej 3ciej ligi obrazując nas jako bardzo slaby team Ale zauwaz ze jesteśmy w tej 3ciej lidze przez ESWC ,ponieważ musielismy oddac 2 czy tam 1 walkower

maxer napisał:
"olewamy" - hmmm, wiecie, to jest bardzo fajne okreslenie tej sytuacji. poprostu nie jesteśmy w stanie nauczyc się super 6 MAP W TYGODNIU ! wy macie 3 mapy, i jeszcze niektorzy narzekaja, itp..

musielismy z czegoś zrezygnowac, i zrezygnowalismy z pl6. sory, ale prawda jest taka, ze na pl6 jest 5 meczów ( obecnie) i graja tylko ze soba POLSKIE zespoly. w ESL gra się z teamami, ktore nie sa z Polski, a my chcemy wlasnie udowodnic, ze Polskie klany/ multigamingi sa w stanie powalczyc z teoretycznie silniejszymi klanami...

ESL to poza tym turniej bardziej prestizowy..


obecnie:



masz coś do powiedzenia, maxer?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 07 lipca 2008, 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak Jakub, mam. zagrajcie sobie z Rev, pozniej zmienisz zdanie. Cool

[ Dodano 07 lipca 2008, 5:55 ]
Cottim, Shin, Rop, Flick, Shadow, LvS. zycze powodzenia. . . wystaw swoj najsilniejszy sklad a i tak wiem ze przejebiecie. taka prawda, goscie lige pomylili chyba Rolling Eyes

[ Dodano 07 lipca 2008, 5:57 ]
także Jakub, kiedy zagrasz z Revoldatos Trackmania Nations i przekonasz się jak graja ? Very Happy

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 lipca 2008, 6:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czemu ty teraz mowisz o nas?

przeciez WY slabo trenowaliscie na pl6, aby pokazac na co stac polskie teamy w esl.
wazniejsze było esl, a teraz jak chodzi o to, prezentowac nam wynik, to nic od was nie slyszymy.
obrazaliscie polskie teamy, nie biarac je za serio przeciwnikow, bo was to przeciez na wiecej stac. wielki swiat miedzynarodowych turniejow się zachcial.
tak glosno krzyczeliscie, obrazaliscie, skandal z ewentualna dyskwalifikacja na pl6, a teraz co?
ostatnie miejsce w PL6 i 3. miejsce w 3. lidze ESL (od awansu do 2. ligi wam daleko) i ani slowa od was.

czy naprawdę było warte robić taki szum o ... nic?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 07 lipca 2008, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no widzisz Jakub, widocznie jesteśmy cieniasami. nie ma nawet co gadac:

6 miejsce w pl6, nadal jak kolki w 3 lidze. . .

nie obrazamy nikogo, tylko poprostu nie starczylo nam czasu zeby ogarnac to wszystko Cool mowi się trudno.

Jakub, jeżeli chcesz nam "dojebac" to walnij to wprost stary, nikt się nie obrazi. Smile

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 07 lipca 2008, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chłopaki faktycznie odpuścili PL6 dla ESL, ale prestiż to była tylko konsekwencja.

Niestety mieliśmy dużo pecha z czasem do gry naszych zawodników, dla przykładu ja zagrałem tylko w 2 rundzie PL, bo w innych terminach bywało tak ze nie mogłem nawet trenować, a chciałem się tez przygotować do GF.
Diav natomiast przez 3 tyg nie miał neta... a na eswc pokazalismy ze stanowimy niejaka sile napedowa FF... o "mniejszych" problemach innych graczy wspominac już nie będę, jeśli będą chcieli sami się wypowiedza.

W konsekwencji tych problemów musieliśmy z czegoś zrezygnować padło na PL6, m.in. dlatego ze to nei jest liga ciagla i zrezygnowanie nie spowoduje grania w 2 lidze.

Myślę że nie wypadliśmy tak słabo Jakub:
Patrząc na to że GF,ESL > PL6
to na GF imo wynik był ponad moj poziom chyba, a w eslu mimo problemow ze skladem tez zaprezentowalismy się dobrze.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 07 lipca 2008, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proszę Was nie piszcie już ESL > PL6 bo już nie mogę czytac....
Z całym szacunkiem bo bardzo lubie Wasz team (Holusek, Diavelek, Fredziu ;* ) ale czy mozna z siebie posmiewisko zrobić u siebie w kraju ?? No bo niestety tak wyszło.
Wybór jest Waszym wyborem, chcieliscie ESL macie ESL ale nie piszczie ze macie w d*pie polska lige i ze jest gorsza BO MI się k**wa NÓŻ W KIESZENI OTWIERA !!
jesteście Polakami wiec to co nasze własne powinno być najwazniejsze... I proszę nie pierdolilic głupot!

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 07 lipca 2008, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

j/w
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 lipca 2008, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tez kOfFaM holusa, diavela, freda i mam duży szacunek np do mor_olo, nawet maxer jest ok na zywo.
wcale ze nie chciałem wam "dojebac", a tyle ile chciałem, to wydaje mi się, ze wystarczajaco wprost powiedzialem.

ale wiecie szanowni panowie z FF, jak się nie daje rady być nawet w polskich top 5 teamów i nie jest się wstanie w calym pl6 wygrac ani jednej(!) mapy, a wola się "daj mi wielki swiat" i nawet tam w 3. lidze esl nie daje się rady, no to już naprawdę to dziwnie wyglada.

poza tym jako glowny MG polskiej sceny macie moim zdanjem pewna odpowiedzialnosc i ciekawy jestem jak dla innych wyglada, kiedy polskim graczom tmnf sugerujecie, ze PL5 to mało prestizowy turniej. gdzie tu jest support polskiej sceny tmnf?
czy wy naprawdę myslicie, ze jesteście już gotowi, aby podbic tmnfowy swiat, kiedy w polsce macie wystarczajaco mocnych przeciwnikow?

wy sobie z takim postepowaniem tniecie wlasne cialo bo nawet jeszcze nie pokazaliscie, ze jesteście w stanie w obecnej formacji powalczyc na polskiej scenie a tu już się miedzynarodowa zachciala.

mi poprostu przeszkodzilo, ze tak się chwaliliscie, jacy wy to fajni, kluciliscie się ile się dalo, a tu na koncu jeden wielki zonk i ani slowa przeproszenia za olany pl6 lub o koncowych rezultatach esl, ktore przeciez były powodem, ze nie mogliscie zbyt dobrze wytrenowac tras na pl6.

jakbyscie tam w 2. lidze walczyli o awans do 1. ok, na pewno nawet polska scena trzymalaby wam kciuki, ale olewac mistrzostwa polskie druzynowe za najnizsza lige esl, to już chyba nikt nie zrozumie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?