Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NC2 - Playoffs >>> POL vs NOR - 03.12.2006r
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 03 grudnia 2006, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mialbyc medal Wink no ale nie jest źle może w nastepnej edycji coś ugramy wiecej Smile
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 grudnia 2006, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i koniec przygody z NC2.
Osiąnęliśmy nasz plan minimum tj awansowaliśmy do fazy playoffs, a na dodatek udało nam się osiągnąć całkiem przyzwoity wynik z bardzo mocną Norwegią. Brawo

Gratuluje wszystkim graczom, którzy przyczynili się do tego niewątpliwego sukcesu. Było bardzo ciężko, rozegraliśmy wiele pasjonujących meczów, niektóre sromotnie przegraliśmy, inne zaś wygraliśmy po emocjonującej walce. Cały czas borykaliśmy się z jakimiś problemami - kłopty z netem, brak czasu itd, jednak mimo tego zrealizowaliśmy nasz plan minimum i wydaję mi się, że nasz występ w NC2 możemy uznać za bardzo udany

GG Team Poland
Teraz pozostaje nam tylko czekać na kolejną edycję turnieju, prawdopodbnie już dla TMU

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 04 grudnia 2006, 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pi***olę sorki ze nie przylazlem ale dopiero do domu wlazlem ... za nic niechcieli mnie wypuscic na ta godzinke ... a tyle trenowalem :p no coz gg Smile
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 grudnia 2006, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie mecz był nie fair :/
strasznie mnie to wkurzylo ze nagle się znalazlem przy pierwszych pieciu startach na slupie co wy na to ?


Ale no coz z porazka trzeba się pogodzic, i gdyby nie te dziwne "czary" to na kirzie było by lepiej :/

pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 04 grudnia 2006, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Qrde... wielka szkoda tego meczu bo NOR byli w naszym zasiegu:(Sad Jestem zly na moje łącze:/ co chwile mnie wywalalo podczas meczu np na Kirzu już w 2-gim przejezdzie mialem under 59 no i wywalolo... lipa . Chyba wszyscy widzieli ze podczas kwalfikacji z duzymi lagami robilem niezle czasy no ale trudno...Sad Mecz był dosyc specyficzny bo gracze tacy jak Wally i Hack jezdzili chyba najslabiej w zespole ( nie obrazcie się nie widzialem calego meczu) a najlepszym graczem był chyba Tomek:) Nawet gdybysmy wygrali to pozniej na Niemców bysmy trafili wiec.... No i to koniec tego turnieju dla nas:/ wczorajszy dzień był bardzo pechowy zarowno dla nas jak i Małysza oraz naszych siatkarzy:( to nie był polski dzień... szkoda
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 04 grudnia 2006, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja się postaralem by zagrac niestety na innym kompie było troszke inaczej, TMN chodzila na innej plynnosci i były klopoty z wyczuciem przez to, ale i tak spodziewalem się ze pojade gorzej Smile

Co do meczu to Norwegia to swietni gracze i mysle ze nie ma się co martwic porazka, tymbardziej ze ugralsimy 6malych punktów z potentatem prawdziwym....
Co do pierdolenia smutow przez nawro, nie rozumiem cie co ci w moim gadaniu przeszkadzaja wykrzykniki, mam to w d*pie... nie wiem co ci pomaga w motywacji jak nie slowa... po prostu zachowujesz się jak pempek swiata... napisalem zebys pamietal o treningach i zataz wyskakujesz do mnie... g*wno to daje twoje gadanie......... Nic ci nie zrobilem wiec zamknij dupe bo to zaczyna mnie wkurzac..... to narzekanie na nic...

I ogolnie nie było zle...

[ Dodano Pon Gru 04, 2006 4:14 pm ]

poko Boski nie obrazam się Smile jezdzilem do dupy, zreszta widzieliscie na pewno w kwalifikacjach ze coś jest nie tak, gdzie po 3przejazdach zawsze plasowalem się gdzies na koncu, po prostu zupelnie inaczej się jechalo niz u siebie Smile Jeszcze male problemy z internetem (przerywalo polaczenie....) Ale coz, tak czy siak warto było zagrac Smile To było ukonczenie beznadziejnie pechowego tygodnia w ktorym nic nie wyszlo po mojej mysli, oby ten był lepszy tylko ze już z TMU Smile pozdro ;P
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 grudnia 2006, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally, może ty te wykrzykniki "masz w d*pie"... ale inni nie!! I pytasz co mnie motywuje? Więc odpowiadam - cisza, spokój, koncentracja, tylko muzyka w tle i sytuacja, kiedy przeciwnik siedzi cicho, równie skupiony jak ja. Człowieku, gdyby to był w realnym świecie... nie wiem, np. jakiś towarzyski mecz piłki nożnej, a ty jesteś trenerem i tak poważnie podchodzisz do sprawy, że jak nie wiadomo co się stanie byś tak się wydzierał (nie mówię "darł mordę", bo to już byłoby zbyt gwałtowne), to naprawdę bym radził ci się po prostu uspokoić, bo to dekoncentruje... Czy w TrackManii chodzi tylko o motywację? Tu jest jeszcze jeden ważny element sportu - współpraca. Nie można cały czas mówić do wszystkich "RUSZAć DUPSKA!!!!!!!!!!!!!!!!! ROZWALIMY ICH!!!!!!!!!!!!!!!!!" bo to po prostu jest denerwujące, a współpraca nie wychodzi. Każdy trenuje i jedzie jak on chce i umie, nikt inny za niego nie będzie ustalać zasad jego własnej jazdy. Naprawdę, jak się patrzy na czyjeś "słówka motywacyjne" to gorzej się jeździ. Każdy też potrzebuje czasu, żeby w wystarczający sposób opanować trasę, ale mimo to nie można przecież wszystkiego obiecywać. A kiedy zaczyna się mecz, po prostu wszyscy się spotykają, jeszcze gadają, ustalają strategię i jazda! Zauważcie to kiedyś, wcale nie gra się dobrze kiedy ktoś się na was cały czas drze, jeśli już ma byś jakaś motywacja padająca ze słów kogoś, powinna byś spokojna, jasna i nieczęsta. Zauważcie, i "trener" i gracz mają lepiej, obaj są opanowani, a gracz nie popada w takie napięcie, że gorzej mu idzie.

Podsumowując - w czasie meczów trzeba być cicho, bo ludzie tacy jak ja mają taki charakter, że nie wolno przy nich czatować w chwili jazdy i skupienia. Po prostu jak się patrzy, gdy ktoś "gada" w czacie, koncentracja "zeruje" się.

Niech ktoś zamknie ten temat, bo zaraz tu wyrośnie kłótnia na 100 postów. Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 04 grudnia 2006, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No znając Wallego to będzie bronił swojego, mimo iż nie tylko nawro się to nie podobalo, mi m.in TAKŻE...
Ale nie o tym chciałem napisać, wg mnie w ogole powinien powstac temat, gdzie każdy wyrazi opinie na temat organizacji, gry i ogolnego podsumowania minionego (dla Nas) Nations Cupa 2. Nie powstał, więc napisze tutaj co o tym myśle:
Pierwsze mecze były całkiem dobre, na treningach pojawiało się powyżej 10 graczy, była rywalizacja, co oczywiście zaowocowało wspaniałą grą z Algieria i zwycięstwem, z biegiem czasu zaczynały się jednak schody, co drugi gracz miał jakiś problem, po porażkach z ITA i UK (co było do przewidzenia) tak jakby straciliśmy kompletnie chęc gry, na treningach było 3-4 graczy maksymalnie co nie mogło na reprezentantów dobrze wpływac, z potencjalnie łatwego rywala jakim były Węgry zrobiliśmy sobie najtrudniejszy mecz w NC2, przy odpowiednim przygotowaniu nie powinno być takich problemów. Później nadszedł mecz z Luksemburgiem, nie ma co ukrywac LUX był lepszy....wygrywaliśmy jedynie rundy gdzie oni "wypadali", więc tak naprawdę ten awans to łud szczęścia i gest miłosierny LUX w naszym kierunku....
Co mogło być przyczyną takiego podejścia graczy ? Zapisanych jest 16 ludzi, a grało zaledwie 7-8....
Według mnie wszystko wiąże się z błedami Naszego selekcjonera - wiadp1. Nie rozumie kompletnie takich powołań jak : Yard - świetny gracz, ale przed NC2 już wspominał o tym, że nie ma czasu na gre, Kowal - gosc zagrał zaledwie na jednym treningu; w zamian na ich miejsce podczas MERKATO powinni wejsc świetni gracze tacy jak DamH, Wizzard czy chociażby Kornetto, jest jeszcze kilku graczy którzy mogliby rywalizowac o to miejsce...........DZIWNE naprawdę ! 2 Merkato a nie mogący grać zostaja ^^
Dalej, Polska reprezentacja "wisiała" na jednym człowieku, brak prądu u niego wiązałby się z oddaniem walkowera dla przeciwnika w dzień meczu - mowa tu o Hack. Sam się tym zainteresowałem, znalazłem(rozmawiałem) z organizacją która mogłaby wziąc pod opieke polska reprezentacje, chodzi tutaj o http://teampoland.net/, które ma już pod swoją opieka kilka teamów polskich, tj. Enemy Territory czy Counter Strike, wspiera ich firma gamesnet.pl więc nie byłoby problemów z serwerem a nawet gadżetami Team Poland......
Więc dałem wiadpowi wszelkie info, dane kontakty, aby się po prostu wylegitymował jako kapitan i nie byłoby zapewne najmniejszych problemów i nie byłoby sytuacji, gdzie 5 graczy czeka jak pojeb***** na serwer Hacka i nie może trenowac, mimo, że ma chęc ku temu...
Podsumowując, sam skill polskiej repry nie był zły, brakowało jedynie tego ogrania we wspólnym gronie w miłej atmosferze, no i oczywiście zabrakło dobrej organizacji tak jak wyżej to napisałem...


Wracając do meczu z NOR, również wiąże się to z naszym kapitanem, miała miejsce wspaniała sytuacja dla mnie, wiec cytując :
Cytat:
Ok widzę, że jest dobrze. Oprócz Yarda wszyscy najlepsi gracze zabrali się do treningu. Szykuje się nam mocna 5 - Wally, Khasius, Hack, Tomek i nawro. Może jeszcze Majak, h0lus i Boski nas zaskoczą. Kto wie ? Tak trzymać

No i świetne, cała piątka była na kwalifikacjach, a mimo wszystko jakiś lamer - prezes na luuuuuzie awansował na wszystkich mapach w pierwszej trójce....
Czasem mógłbyś jednak wierzyc w cała swoją 15 graczy, a nie miec 5 faworytów, a reszta to 0 ! Tak to niestety wyglądało, nie tylko w meczu z Norwegią, to strasznie deprymuje, i nie dziwie się, że po takich komentarzach wielu graczy zrezygnowało uważajac, że "skoro kapitan ma już skład to co ja się będę wysilał"
Sam tak myślałem, ale miałem inna motywacje - STC, która motywuje mnie do trenowania map, bo repra jedynie z samego tytulu a nie z dobrej, miłej i przyjaznej atmosfery.


Pozdro dla całej reprezentacji :
Hack - wspaniały gracz, brakowało tylko regularnosci i byłbyś the best
Khasius - wyświenity gracz, szkoda, że nie miałeś pod koniec dobrej formy
Wally - kompletny gracz, grający świetnie na każdej mapie, niezależnie od specyfiki każdej z tras, brak obaw przed rywalem, największy "motywator" teamu
nawro - największe doświadczenie, świetny skill, brak tremy podczas meczu, gra luźna i bez lagów u niego jest równa grze na najwyższym poziomie
Tomek - największe objawienie, skillowy gracz, nie bojący się rywali, grający na luzie, nie przejmując się stawką
Boski - mało grał, ale i tak można powiedziec, ze dobry gracz, po intensywnym treningu nie tracił nic do najlepszych
h0lus - gdy się skoncentrował, i grał na maxa to było dobrze Smile, poza tym motywował graczy i to skutecznie Smile
Kowal - najmniej zagrał, najmniej mogę powiedziec, ale jak repra to i skill na pewno jest !
Majak - bardzo dobry gracz, nie przypadkiem wygrał turniej kwalifikacyjny, było widac wysoki poziom podczas treningów i meczów
mor_olo - ten koleś nauczył mnie grać na wysokim poziomie w TmN i za to mu chwała, jak już się pojawił na meczu to wymiatał !
nawias - przy jego obecności nigdy nie było smutno, świetny gracz, wnoszący dobrą atmosfere do teamu, brakowało go na ostatnich meczach
Radass - strasznie zdenerwowany podczas ważniejszych wyzwań, jak mu wszystko wyszło to był naprawdę szybki
Szopek - to też taki brylant z naszego teamu, potrafił wniesc dobrą atmosfere do drużyny, co przekładało się na dobra gre

Pozdro również dla naszego kapitana, mam nadzieję, że poprawisz te usterki w kolejnej edycji, o ile podejmiesz się bycia kapitanem ponownie. Co do tego czy w TMU to nie byłbym taki pewien, bo jednak przy TMN wiele osób pozostanie.



A na sam koniec powiem, że występ reprezentacji Polski był udany, znaleźc się w najlepszej 12 teamów na świecie to naprawdę wielkie osiągniecie !

See u in next edition !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 grudnia 2006, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widzę, że potrzebne jest parę sprostowań dla prezesa Smile

Co do MERKATO, to jak pisałem o otwartych treningach w temacie meczów, które w tym okresie wypadały to praktycznie prawie nie pojawił się nikt chętny do gry w reprze
A gracze, których wymieniłeś nie wyrazili żadnej chęci dołączenia do teamu Smile

Co do teampoland.net to napisałem do nich w dzień po tym jak dałes mi linka i do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Co do Yarda np. to przecież był zainteresowany dołączeniem do teamu i nawet w meczu z ITA pomógł nam na mapie A. Uważam, ze to jest akurat jeden z tych graczy, którzy powinni być w reprze. A usunięcie Yarda z repry to prawie tak jakby Beenhakker nie powołał Żurawskiego jak dla mnie Razz

Jedyne zastrzeżenie mam do Kowala, który pojawił się jedynie na kilku treningach i przepadł.

Uważam, że tegoroczny skład był znacznie aktywniejszy niż w NC1, gdzie istniało jedynie 6-u graczy, więc ja osobiście jestem zadowolony z postawy całego teamu. Momentami dochodziło czasami do małych i bardzo niepotrzebnych zgrzytów np. na linii Wally Radass, ale tak to atmosfera była raczej dobra.

No i nie zgodze się z twoją opinią co do meczu z Luksemburgiem. To był pojedynek pomiędzy dwoma równymi teamami i ja osobiście nie widziałem dominacji z ich strony.

Co do posta, który zacytowałeś to ja stwierdziłem jedynie fakt, że w koncu jest ta 5-a graczy, która pokazywała się do tej pory jak dla mnie z najlepszej strony i chyba wszyscy reprezentanci to potwierdzą. Pamiętaj, że w tym okresie nie mogłem grać w TMN, więc nawet nie widziałem kto się angażuje w trening itd, a ty w żaden sposób nie udzielałeś się na forum więc byłem pewien, że w ogóle nie będziesz grał w tym spotkaniu

"Tak to niestety wyglądało, nie tylko w meczu z Norwegią, to strasznie deprymuje, i nie dziwie się, że po takich komentarzach wielu graczy zrezygnowało uważajac, że "skoro kapitan ma już skład to co ja się będę wysilał"

A kto tak pomyślał ? Jeżeli ta wypowiedź podziałała na Ciebie deprymująco to przepraszam, ale moim zdaniem jej skutek powinien być odwrotny, bo przecież każdy z was może grać w kwalifikacjach i tu możecie udowodnić jak bardzo się myliłem. Przecież ja nie ustalam składu i po to są eliminacje przed meczem. Czy ja kiedyś powidziałem komuś po eliminacjach, że jest i tak za słaby więc niech nie gra ? Każdy kto się zakwalifikował mógł grać na meczu, chyba, że wcześniej ustaliliśmy kto będzie pewniakiem, bo np nie mógł się pojawić na kwalifikacjach

Poza tym takie narzekanie po tym jak osiągnęliśmy taki sukces jest w ogóle teraz niepotrzebne, więc cieszmy się tym co mamy a nasze negatywne refleksje zostawmy dla siebie

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 04 grudnia 2006, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hehe spoko, a nie lepiej teraz wszystko powiedziec co było źle jak już jest po wszystkim ? Może unikniesz tych błędów podczas kolejnych takich wyzwań jak kapitan reprezentacji. Chyba przydałoby się jakieś obszerne podsumowanie całego sezonu, bo to najwyższy czas na to, każdy ma dumac w sobie wszystko co dobre i złe ?
LOL - ale mi podsumowanie, powinno być głośno, na forum powinno być szesnascie 20-stronnicowych sprawozdań, to jest reprezentacja Polski a nie zbiórka kumpli na boisku szkolnym, gdzie grać się co drugi dzień w tym samym towarzystwie, powinien jakiś poziom jednak istniec(wiec zachowaj pozory) Very Happy
Co do Kowala, to był częściej niż Yard, a co do Yarda to albo ja jestem ślepy i już pijany, albo to ściema, że grał z Włochami, bo ja akurat na nich grałem i go nie pamietam ^^ chyba, że grał w innym meczu ;]
To, że się nie angażuje na forum, to chyba tylko kwestia tego, że nic tu ciekawego dla mnie nie było, a jak przeglądam to nie wiem czy się śmiac czy płakac. No ale wiem, że podsumowania są potrzebne !! Tego nawet nie uniknie "srebrna" reprezentacja siatkarzy, wiec luzik mistrzu Smile
Reszty wypowiedzi nie zrozumiałem, bo raz piszesz w jeden sposób a potem zaprzeczasz to dwa zdania później, sorry

Poz
dro...(copyright Hack Very Happy)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 04 grudnia 2006, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki Prezes za mile slowa Smile
Ja tez chciałem pogratulowac calej druzynie! Ale licze ze w TMU będzie lepiej. Wink

Co do Yarda, watpie aby kornetto mial szanse pokonac bergie'go natomiast yard ma szanse potrzbuje jedynie porzadnego treningu. Zawodnikow przecietnych mielismy wielu, prawdziwe gwiazdy pokroju Ligna, Zooz'a, Bergie'go... nie mielismy zadnej a takich zawodników potrzebujemy owszem każdy z nas był blisko nich ale nikt nie potrafil dorownac tym najlepszym,
aczkolwiek nawro był chyba najblizej Smile

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 grudnia 2006, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Prezes powiedz mi jeszcze gdzie ja sobie zaprzeczam w swojej poprzedniej wypowiedzi

A co do Yarda może mi sę coś pokręciło i pomyliłem to chyba z meczem CDD vs pS, ale to już nie ma znaczenia.

Ja osobiście uważam, że nie popełniłem żadnych poważnych błędów i uważam, że w reprezentacji znaleźli się najlepsi gracze, polscy, którzy wyrazili chęć gry, bo z eP tylko prezes zapisał się do repry, a reszta jakoś w żaden sposób nie wyraziła żadnych chęci. A jak ktoś nie ma chęci to ja takim graczom z góry dziękuję. Nic na siłę. To tylko zabawa i przecież nie będę błagał ludzi, żeby się zapisali

Peace Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
tomaszg
Jeździ konno


Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 38


PostWysłany: 04 grudnia 2006, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam nie wiem o co Wam biega z tym podstawowym skladem który niby był zawsze taki sam
graly te osoby ktrore osiagaly najlepsze czasy na danych trasach ja jestem najlepszym przykladem tego ze nikt nie patrzyl na nicki jak zaczalem grać to nikt mnie nie znał do tego mam przecietne miejsce rankingowe i poza tym zawsze graly te osoby ktore wygrywaly kwalifikacje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 05 grudnia 2006, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widze że się tu troszke rozpisaliście więc może i ja tu coś napisze. Kiedy wchodziłem do repry byłem praktycznie nikim, zagrałem w NC1 tylko dlatego że brakowało składu no i wiadp nikogo innego nie mógł znaleść Razz Ale zawziołem się na treningi starałem się jak mogłem bywać na treningach, przed meczem z NOR mogłem się pojawić tylko na dwóch treningach ale akurat ich nie było i dlatego nie byłem w stanie osiągnąć dobrych wyników i nie zagrałem w meczu, a szkoda;
W reprezentacji nauczyłem się bardzo wiele - chociażby dzięki Wallemu na trasie alpichet nauczyłem się driftu Razz na każdym treningu biłem swoje pb o 1-2 sekundy !! przy grze solo nie miałem pojęcia gdzie te sekundy urwać Smile później na meczu to owocowało, już nie byłem chłopcem który poprostu miał dojeżdżać czasem na przedostatnim miejscu w wyścigu (tak było w NC1 ;/ ) dzięki grze w reprze dostałem się do klanu [K&D] i zostałem liderem klanu !! (razem z Monia Razz ) dzięki wam mogę z dumą i pewnością siebie trenować w klanie i pomagać innym osiągać lepsze czasy tak jak wy pomagaliście mnie. Efekty mojej gry w reprezentacji są również widoczne w PL2 gdzie jak narazie liderujemy, ale również polscy gracze którzy znają skład repry szanują, poważają mnie podczas gry !! To naprawdę miłe uczucie Very Happy
A co do Yarda to on jest naprawdę świetnym graczem podczas mojego epizodu w NC1 był naprawdę wyrózniającą się postacią !! Szkoda że nie zagrał podczas żadnego meczu NC2 (z Włochami nie pamiętam aby się pokazał :/ ) bo naprawdę moglibyśmy powalczyć o jeszcze lepsze miejsce. No ale gdyby mógł zagrać we wszystkich meczach to mój udział byłby mocno okrojony Razz

No i zgadzam się z prezesem że teraz nadszedł czas aby wyrzucić nasze błędy, niedociągnięcia, ale nie dlatego żeby zrobić komuś na złość, lecz po to abyśmy wszyscy się czegoś nawzajem nauczyli !!

A ja nie mam TMU i raczej nie zamierzam mieć, więc jeśli NC3 będzie na TMU to będzie mój koniec z reprą ;/

Peace 4 ALL

_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 grudnia 2006, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majak napisał:
A ja nie mam TMU i raczej nie zamierzam mieć, więc jeśli NC3 będzie na TMU to będzie mój koniec z reprą ;/


Uuuuuu... to szkoda, jednego symatycznego, polskiego gracza mniej. Sad

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 05 grudnia 2006, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh, ja przede wszytskim gratuluje wszystkim graczom, ktorzy przyczynili się do awansu do playoffow i zaangazowali się w gre ostro trenujac.
ja jeszcze raz przepraszam, ze nie moglem grać, próbowałem na poczatku trenowac, zagralem w meczu z pS, ale stwierdzilem, ze nie dam jednak rady poswiecac tyle czasu ile potrzeba, zeby się solidnie przygotować, szczegolnie w niedzielne popoludnia,
(z Wlochami nie gralem, ale milo, ze dobrze wspominasz moj rzekomy wystep wiad Wink)
ja już się nagralem w NC1 i nie tylko, co milo wspominam i milo, ze pojawilo się wielu nowych graczy, nie uczestniczylem bezposrednio w NC2, wiec nie mogę komentowac organizacji, ale mysle, ze wiadp1, Hack, Wally i inni dali z siebie wszystko wbrew przeciwnosciom losu czesto, kto pamieta NC1, wie, ze może być duuuzo gorzej Wink

tak czy siak, nie ma co się klocic, to zazwyczaj nie pomaga, niezaleznie od wynikow liczy się zabawa Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 06 grudnia 2006, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawro to że nie będę grał w TMU nie oznacza że skończe z TMN Razz nie spisuj mnie tak od razu na straty Razz jak coś może coś wykombinuje żeby pograć z wami Very Happy
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 06 grudnia 2006, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majak niech już Ciebie glowa nie boli o TMU Very Happy Jak dobrze się ulozy to caly nasz klan do konca grudnia będzie już smigal na TMU Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 grudnia 2006, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po pierwsze chcialbym przeprosic ewszystkich graczy w szczegolnoisci nawro za moje zachowanie, Nawro jako jedyny się sprzeciwil wiec pomyslalem ze to jego wymysl. sorka was serio, w kocnu od motywacji jest kapitana nie ja, ale jako swoje usprawiedliwienie chce powiedziec ze podczas jazdy nigdy noie pisalem, bo wiem jak to deprymuje strasznie, tak czy sisiak nawet jak ktos coś po rusku napisze to i tak mam chec to przeczytac i tyle Wink
Co do podsumowania, to szkoda ze Nawro mial problemy z internetem bo ogholnie uwazam ze internet to nasza najgorsza porazka... co do internetu... nie mam go dalej bo oczywiście bardzo profesjonalni monterzy z TP nie przyjechali na umowiony termin... wiec pisze tylko na informatyce.
Co ja mogę powiedziec o każdym.
Khasius - moglo być pięknie niestety czegoś zabraklo, ale liczymy na forme w NC3 Smile
Hack - Przeblyski kapitalnej gry, lecz czasami totalnie nie szlo, przy wyrownanej formie gracz na najwyzszym swiatowqym poziomie.
Nawro - problemy z internetem wyeliminowaly zawodnika na którego najbardziej osobiscie liczylem, coz los różne plata figle ale nalezy powiedziec, ze jeśli Nawro jezdzil, to jezdzil na wysokim poziomie.
Prezes - przykladal się do treningow, na meczach bardzo mocny punkt reprezentacji, jest niedoceniany ale chce tu zwiekszyc jego zaslugi bo naprawdę się nalezy mu pochwala!!!!
Tomek - dla mnie był to najlepszy gracz reprezentacji w NC2. może poczatek mial nie najmocniejszy, jednak im dalej tym lepiej! Scisla czolowka, trenowal i ten trening potrafil wykorzystac!
Nawias - Kiedy gral, to był swietny. Niestety brakowalo go w kilku momentach, aczkolwiek i tak naleza się pochwaly.
Majak - Kolejny niedoceniony gracz. Trenowal, potrafil naprawdę czasami wymiesc! może nie przywozil nam samych zwyciestw ale nie watpie ze na alpichetB bylby swietny Smile poza tym, nie każdy musi w kolko wygrywac! Smile
Mor Olo - wielki wklad w wygranej z HUN. Trenowac kiedy mial to trenowal, po prostu swietny gracz!
Wiadp - no coz jeździć nam nie jezdzil ale za to mysle ze nalezy się plus za to ze mimo tylu nieszczesc i przeciwnosci udalo mu się dowodzic teamem Smile
Holus - Przykladal się Smile Niestety nie mial wielu okazji pograc ale się staral Smile
Boski - kiedy jechal był mocnym punktem, scisla krajowa czolowka i naprawdę bardzo dobra jazda!
Szopek - dobry duszek druzyny Very Happy Potrafi naprawdę jeździć, jednak nie mial okazji grywac meczow z powodu meczow hokejowych, ale na treningach się pojawial i naprawdę dobrze się spisywal!
Radass, Kowal - nie mielismy ich okazji zbyt dużo ogladac, natomiast sa dobrymi graczami i to to wiem Smile

Caly team ocenie tak:
Brak gwiazd, lecz sila zespolu byla. mamy kilku naprawdę graczy ktorzy maja predyspozycje do bycia prawdziwymi wymiataczami, mamy grupe graczy ktorzy jeśli potrenuja, pokaza pazury i będą wygrywac! Nie wiem co nei wyszlo... ale... ogolnie po czesci przegralismy przez internet... w najwazniejszym meczu niestety nie kazdemu szlo tak jak powinno, coz, ja się przerazuce na TMU będę od czasu do czasu grywal w TMU i mysle ze NC3 niezaleznie od tego gdzie będzie, wtedy będziemy mieli szanse wybic się jeszcze wyzej, bo póki co z edycji na edycje jest coraz lepiej! Nie ukrywam ze w awansie nam pomoglo losowanuie grup w tym sensie ze nie trafilismy na 3 piekielnie mocne druzyny, mysle ze w grupie A lub D byloby dużo ciezej awansowac... Ale dobrze ze się stalo co się stalo i mozemy być z siebie zadowoleni Smile

Brawo POLSKA!

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 06 grudnia 2006, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coz ja mogę powiedziec. Z braku czasu, nie dalem rady wyszkolic się na tyle, zeby dobrze jeździć w ostatnich meczach. Przed ostatnim meczem wylaczony bylem z treningu przez 3 dni z powodu problemow z systemem, a wiadomo co osnaczaja 3 dni bez jazdy. I fakt, ze klepanie tych tras w kolko po kilka godzin dziennie, staje się cholernie meczace. Szkoda, ze tak mało osob uczeszczalo na treningi, bo tam mozna było się nieco oderwac od solo i w jakiś sposob sprawdzic regularnosc.

Nie będę ocenial kazdego z osobna, bo każdy jezdzil na tyle, na ile mial checi, czasu, problemow itp. Ogolnie wyszlo calkiem ładnie, choć wiadomo zawsze może być lepiej. Trzeba się cieszyc z tego, co osiagnelismy i jaki zespół dzięki temu się stworzyl.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?