Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
2 techy by Tuner
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* tuner12
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Paź 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 137

Skąd: Poznań, no prawie :D

PostWysłany: 14 lipca 2008, 12:50    Temat postu: 2 techy by Tuner Odpowiedz z cytatem  

jak w temacie, jeden z nich był już długo na TMX, ale zapomniałem go umieścić tutaj, drugi miał być przygotowany pod PL6, ciągle się pluje że go nie wysłałem, bo wydaje mi się dość dobry, oceniajcie, wytykajcie błędy, przy robieniu trzeciej trasy z serii wszystko już uwzględnie Smile
linki:
S.L.I.D.E :
Kod:
http://nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=1531607#auto

S.L.I.D.E ` 2 : " target="_blank" class="postlink">

Zapraszam do jazdy Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wojtek-D
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 3


PostWysłany: 27 lipca 2008, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak zaladować tracki na serwa?? trzeba chyba id albo coś w tym stylu ,skąd to wziąc??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?