Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
sklad na NC4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 31 lipca 2008, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak zawsze muszą być konflikty i jak zawsze ogół na tym cierpi. czy naprawdę trzeba się cały czas kłócić? czasami trzeba zacisnąć zęby i olać to co gada ten, który chce tylko wkurzyć. czy w ogóle nie ma opcji grania razem? czy trzeba wyciągać jakieś stare sprawy tylko po to żeby postawić na swoim? do cholery tyle było gadania o tym 40:1 i teraz widać jak szanujecie kraj, który jest wam domem. nie zagram bo on gra i gada. a drugi nie lepszy. więc nie gadać już jeden na drugiego bo chcę wam obu kibicować na nc4 nie jako wrogom, ale jako reprezentantom Polski, godnym reprezentantom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 31 lipca 2008, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chybeck to ... było... Crying or Very sad wzruszające Crying or Very sad Crying or Very sad

;-)

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 31 lipca 2008, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w tym temacie proszę już bez jakiś propozycji, tego nie potrzeba i będą od razu ostrzezania.

dalsze pewniaki (bez rankingu):

- lokash (1. pl6, 2.. elblag)
- mor_olo (2. eswc, 1. elblag)

- hack (1. pl6)
- lechu (1. eswc, 1. pl6)
- diavel (3. eswc)
- jarecki (3. pl6)
- mat (3. eswc, 1. pl6)
- shadow (1. pl6, 4. elblag)
- foxy (1. razer, 2. pl6)

dodaje, ze ta lista może być jeszcze zmieniona z roznych powodow, np jak ktos zlamie sobie reke albo wyjedzie do timbuktu, gdzie nie będzie mial neta (mozliwe sa oczywiście tez calkiem inne powody).

EDIT: pozwolilem sobie wpisac osiagniecia wazniejsze graczy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XP bulet
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 523

Skąd: Łódź kurwa :D

PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wielkie k**wa gwiazdy się znalazly, zarowno ty Lokash jak i ty Mor olo jesteście tylko paprochami, wiec wypierdalajcie obaj i temat się zakonczy

beksy jeb***

łełęłełęęlelełęęł ja go nie lubie i nie będę grał

łełeęlęłelelele nie to ja Ciebie nie lubie bo grasz na solo

łeęłeełęlęlele kupa

uwierzcie i uswiadomcie to sobie ze ta drużyna nie straci na tym za dużo ze was nie będzie i jazda szybko pod spodnice do mamy

jeb*** moda na sukces

_________________
jakub: "u nas tshirty sa za darmo"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

elo. Ja uważam, że Lokash i Mordo Smile przesadzają obaj ale jednak wezmę w obronę Mordę (nie dlatego, że jest w FF). Lokash jest niepotrzebnie ordynarny, żeby nie powiedzieć ..... więcej i to prowokuje innych, którzy tak jak mordo (niepotrzebnie) dają się prowokować. Ale to ma być REPA!!! więc nie tylko trzeba umieć grać ale przede wszystkim mieć klasę by godnie kraj reprezentować.Jaja można urządzać na naszym podwórku jak jest to już konieczne ale na zewnątrz musi być sznyt! Ja mam z Lokashem złe wspomnienia, gdziekolwiek by się nie pojawił, nawet dzieńdobry (czy cześć, etc) trudno mu powiedzieć. Zmiszczował się maksymalnie. Dałbym mu urlop, jak zresztą sam chce i niech popatrzy jak super grają jego koledzy. W życiu twarz mamy jedną i warto ją (a szczególnie dla REPY) utrzymywać w dobrym stanie Smile

Co do Mor_olo to lubie cię bratku ale zachowaj więcej dystansu i rezerwy. Jesteś za dorbry by dać się wkręcać.

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor olo czy nie jesteś za stary by się klocic o ch** wie co tak naprawdę? masz 20 parę lat i jakby nie patrzec to ty powienines być tym "dojrzalszym" i nie dac się prowokowac byle komu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fakt patrzac na dwa pierwsze posty to przesadzilem z reackcją ogólną no i nie powinienem się tak zachować.

Po prostu denerwuje mnie ze Jakub nie brał pod uwagę dwóch graczy za zachowanie, których ja osobiscie odczuwam przynajmneij neutralnie, natomiast lookash który IMO nie potrafi się zachować może nas reprezentować.

Może i gra dobrze, ale na taki turniej ma zbyt słabą psychikę IMO i jest nieobliczalny. Wydaję mi się że przez jego przejście do PGSu Jakub przestał to zauważać, bo we wczesniejszych NC takimi powodami argumentował jego nieprzyjecie do druzyny, a wg mnie od tamtego czasu nic się nie zmienilo.

Napisałem mu na gadki typu "a Tobie się śni po nocach ze wygrywasz eswc
" że to go oddala od repry 3 razy no i za 4 już nie wytrzymalem i napisalem co o tym sadze.

Jeśli Jakub uważa że jesteśmy w stanie grać w jednej druzynie niech robi co chce, ja poprostu nie chciałbym odchodzić w trakcie turneiju.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mądrze prawisz mordo mądrze
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

faktycznie morolo dobrze gada, ale mądre słowo jest niewiele warte bez mądrego i rozsądnego postępowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
faktycznie morolo dobrze gada, ale mądre słowo jest niewiele warte bez mądrego i rozsądnego postępowania


Amen, Ojcze Chybecku ! Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo

powiedz mi tylko, kogo nie było w reprze za zachowanie?
szyna był, prezes był i lokash także był w ostatnim nc, kiedy jeszcze daaaaawno nie gral w pgs.
jak widzisz foxyego teraz tez wpisalem w podstawowy sklad.

scrappler jeszcze dopisuje, ze madrze gada mor_olo, ale co w tym takiego madrego, kiedy fakty sa nieprawda.

prawda jest taka, ze lokash Ciebie zaczepia, co jest naprawdę slabym zachowaniem i bardzo zle wplywa na repre.
czemu ty myslisz, ze ja to toleruje? mi się absolutnie nie podoba.

na drugiej stronie także mi się nie podoba, ze ty zachowujesz się jak diwa, mowiac, ze będziesz gral tylko, jak lokasha nie będzie.

jakie mam wiec wyjscie?
mogę was albo oboje zkasowac, albo oboje zapisac.
nie widze tu jakiegoś preferowania kogos i dziwi mnie znow taki zarzut.
zdecydowalem się na drugie i nie akceptuje ze coś tam będzie moja wina, kiedy wy nie jesteście wstanie się pogodzic (chociazby ze soba nie mowiac w ogole).
wiec nie kladzcie winy na mnie, bo ja jak najmniej mam z tym do roboty i ani lokasha ani twojego zachowania nie preferuje.

poza tym powtarzam, ze tak dlugo, jak sklad nie będzie potwierdzony na stronie NC, będę bral sobie prawo jego zmienic.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fakt jest taki że mówiles ze foxy nie zagra, a prezesa jakos nie widze w skladzie.
Wiele razy mówiłeś ze o atmosfere i team spirit chodzi naszej reprezentacji przede wszystkim.

To są dwa fakty którymi się sugerowałem.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Fakt jest taki że mówiles ze foxy nie zagra, a prezesa jakos nie widze w skladzie.
Wiele razy mówiłeś ze o atmosfere i team spirit chodzi naszej reprezentacji przede wszystkim.

To są dwa fakty którymi się sugerowałem.


jak już ktos madry tu pisal, nie chodzi o to co mowisz, ale o to co czynis.
foxy jest zapisany w skladzie jak wol.
a prezes może tez być, bo jak na pewno zauwazyles wybor jeszcze się nie skończył.
ale z prezesem naprawdę mam duży problem, bo jak zawsze, nie widze u niego wynikow i nawet nie wiem czym zaargumentowac jego udzial w reprze. sama gry w 3. lidze esl jakos mi jest mało.

aha, mor_olo może ty mi poradzisz.
jak oceniac fakt, ze prezes grozi shadowowi, ze go chce zbic na prawie każdym lanie?
wedlug Ciebie to psuje atmosfere w reprze?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak wg. mnie psuje, ale skoro Lookasha dopuściłeś do gry to tym bardziej się dziwię...
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* W@ND@L
Team Poland


Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 sierpnia 2008, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehh,zamiast korzystac z tego,ze jesteście w reprze to Wy się kłocicie :/-zgoda biacz i będzie git
_________________


http://www.neobux.com/?r=wandal33

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie Wandal. Sory Olo, sory Lokash, ale na Wasze miejsce w reprezentacji czeka wielu chłopaków, zazdroszczą Wam i nie ma się co dziwić, bo to zaszczyt.

Mógłbym napisać tutaj wypracowanie o tym wszystkim co tu czytam, ale powiem tylko jedno: wiem, że Jakub dokona słusznej decyzji. Więc już nie kontynuujcie może tej kwestii dopóki nie będzie ostatecznych decyzji, bo to chyba nie ma sensu.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
Mógłbym napisać tutaj wypracowanie o tym wszystkim co tu czytam, ale powiem tylko jedno:

Zamknijcie japy Very Happy

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 02 sierpnia 2008, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub dobrze wybierze repre Wink Jeżeli macie jakieś obiekcje co do tego to nie musieliscie go wybierac na kapitana Wink

btw. jak ktos chce mnie pisać zebym gral w reprze to już o tym z jakubem gadalem , iż mam za slabego laptopa i jak będzie wiecej CC to nie pogram ,a gracz repry nie może miec takich problemow; )

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 07 sierpnia 2008, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moje zdanie jest dokładnie takie samo jak Irreda.
Dostaliście nominacje do repry, i zamiast cieszyc się z tego, i odebrac to jako zaszczyt, wy się kłócicie i robicie jakieś fochy - no sorry, lae coś tutaj nie gra! Zachowując się w ten sposób, pokazujecie, jak wam zależy i jak szanujecie repre i nasz kraj. Jeśli chodzi o takie ważne sprawy, to trzeba po prostu na ten czas ścichnąc, i nie kłocic się, tylko reprezentowac godnie nasz kraj! Strojenie osobistych fochów jest żałosne!
naprawdę wiele osób wam zazdrości, i bardzo chciałoby być na waszym miejscu (ja też bym chciał ; )), a wy, zamiast pokazac, że faktycznie zasługujecie na repre to..

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*pG. Hypno
Jeździ konno


Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: 07 sierpnia 2008, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ja tam nie będę mówił już na ten temat bo wszystko powiedziane.

Jestem tylko ciekaw jednego. Jak to jest z NC wyjeżdżacie gdzieś wszyscy razem (tak mi się wydaje) czy w polsce gracie w jednej hali kontra reszta swiata.
Chodzi mi o to ze każda repa gra w swoim kraju czy tak jak ESWC w jakims panstwie wszystkie repy.
W jaki państwie odbywa się tegoroczny NC?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?